HAARP - program wojskowych badań naukowych

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
harvester
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2009-03-06, 22:53

Re: HAARP - program wojskowych badań naukowych

Post autor: harvester »

A propos sterowania ludzkim umysłem, polecam poczytać o tzw. Oku Moskwy http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Woodpecker. Na Wiki chyba nic nie ma o tym konkretnie, ale poszukajcie w Googlu (Russian Woodpecker, The eye of Moscow, Duga-3). Piszą, że tak wielkie żelastwo mogło wytwarzać napięcia pozwalające na wpływanie na umysł. [jak dla mnie wątpliwe, podaję jako ciekawostkę]

Ale to tylko spiskowa teoria, lepiej pójść pobiegać, bo się ciepło robi ;).
loco15
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-08, 17:06

Re: HAARP - program wojskowych badań naukowych

Post autor: loco15 »

co do tematu. To czytałem kiedyś o tym i natknąłem się na info, że USA już kiedyś prowadziła próby nad użyciem tej broni na Syberii. Za pomocą broni HAARP wyłączono prąd na całej Syberii. Więc jest się czego bać...
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: HAARP - program wojskowych badań naukowych

Post autor: Beowulf »

Nie no po prostu uśmiałem się jak nigdy dotąd, macie jakieś przestarzałe informacje, USA HAARP posiada już od 3 lat- urządzenie do wyłączania prądu w promieniu kilku tys,km... . Urządzenie do sterowania myślami stosowane jest min, w kryminalistyce, a nad bronią geofizyczną właśnie Amerykańscy fizycy, meteorologowie i chemicy pracują... Pozdrawiam :shock: :grin:

-Beowulf
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”