Za 10 lat zginie w Polsce ostatni wróbel

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Kazzone pisze:Opowiedz coś o tym, i powiedz czy jakos go probujesz oswoic?
wypuściłam, znaleźli się jego rodzice :)
Kazzone pisze:Też oglądałaś ten program co doś niedawno leciał w niedziele na TVP2?:P Oglądam te pogramy co tydzien, bo naprawde wybieraja tam najciekawsze(np. na discovery leci wszystko, a tam selektywne wybieranie ;p). Cejrowski rlz
niedawno? jakis czas temu oglądałam ten program, a ostatni odcinek cejrowskiego przegapiłam (ale zawsze oglądam ;) )
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Koffee pisze:niedawno? jakis czas temu oglądałam ten program, a ostatni odcinek cejrowskiego przegapiłam (ale zawsze oglądam )
No, to witam w klubie :P, też ostatni przegapiłem, a co do tego "ostatnio" to fakt, przesadziłem :P
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Neron pisze:też zdarza mi się oglądać ten program, ostatnio widziałem odcinek z amazonki gdzie ludzie aby przeżyć muszą jeść zupę z małpy,(rączki, główka itp)
smakowitości...
W takim razie polecam: Gringo wśród dzikich plemion- Cejrowski :D
Humbia pisze:epiej niech się stanie szybko jakaś katastrofa i zmusi ludzi za to odpowiedzialnych do myślenia, bo puki, co nie robimy nic by ratować tą małą przeludnioną planetę ja, co do tego mam małe przeczucia i sądze, że w tym lub następnym roku zdarzy się coś naprawdę pięknego typu ogromny front burzowy z masą tornad i siłą wiatru przekraczającą 400km na godzinę CUDO!!!
HAhahaha, przypomniala mi się rozmowa mojego starszego z kolegom(moich rodzicow):
Cytat "Nooo niech najlepiej wyjebie połowe ludzkości"-kolega
"Taa tylko żebyśmy MY zostali"- ojciec
I zaczeli brechtac :P...ale pamiętajcie- to było po pijaku- normalnie tak by nie powiedział mój ojciec ;)
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Za 10 lat zginie w Polsce ostatni wróbel

Post autor: AlbertKowalski »

13 lat minęło a wróble mają się całkiem dobrze. 😉
ValeriyKazak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-06, 18:18

Re: Za 10 lat zginie w Polsce ostatni wróbel

Post autor: ValeriyKazak »

Zacząłem też dostrzegać zaginione wróble. To dość dziwne. Mam nadzieję, że nasza natura opamięta się i gady znikną zamiast wróbli
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”