Ze szpitala...

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Ze szpitala...

Post autor: Kazzone »

Na Reality TV czesto leci program z dziwnymi schorzeniami z ktorymi borykaja się lekarze, jak np. klatwa- choroba ktora nie da rady racjonalnie wyjasnic, a jednak jedyne co ja uratowalo to babka, ktora się znala na ich plemieniu(kiedys sama byla w nim) i odprawila lecznicza procedure przy uzyciu swieczek i pylku, przy czym mowiac starym jezykiem. Chcialbym wam opowiedziec ciekawy przebieg "wizyty" w szpitalu pewnego kolesia. Byl on postrzelony z pistoletu w noge. W nodze i dziwo nie było naboju (ani rany przelotowej), koles narzekal na bol klatki piersiowej(dodam ze jedyna otwarta rane jaka mial to w nodze od pistola) gdy przeswietlili ja(klatke pier.) okazalo się ze tam jest naboj.

W koncu jakos doszli, ze chyba znalazal się tam metoda "lodzi podwodnej", czyli przez naczynia jakos przeplynol z pradem krwi, omijajac rozne naczynia i nic nie szkodzac) w koncu się zakleszczyl w klatce i tam zostal.
Wyjeli mi owy nabój a "szczesciarzowi" nic nie było.

Ciekawy przypadek, nieprawdaz?;)
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Hehe, też patrzyłem na ten odcinek dzisiaj ;) Nie powiedzieli jaki to pocisk... jaki kaliber. No, ale sam fakt dziwi jak koleś mógł tego nie czuć ani nic nie zostało pogruchotane jeśli rzeczywiście "przepłynęło"
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Ale jednak, czuł ból w klatce piersiowej ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

podobny przypadek wytlumaczono sensowniej na discovery : facet z rana postrzalowa nogi, kula byla w zebrach. okazalo się ze kula weszla w noge odbila się od kosci miednicy i smignela przez cala jame ciala az utkwila w zebrach. ciekawe ale jak widac nic w tym paranormalnego :]
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Jest różnica między tym przypadkiem , a prszypadkiem który podałaś... Ten co ja podałem przeszła tak do płuc nie uszkadzając ŻADNYCH "naczyń" po drodze, a to co podałaś, przeszywając się do płuc pewnie rozszarpała wieksząść "blokad" które napodkała...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

fakt, niedokladnie przeczytalam. niemozliwe zeby sobie 'przeplynal'.. blokada naczyn konczy się wylewem, smiercia, a nie plywaniem sobie 'korka' po organizmie O_o nie wiem jak on to zrobil :P
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Dlatego więc napisałem taki temat na forum Paranormalium :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”