Rozwiązanie wszystkich zagadek ludzkośći

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Wilczo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-04-02, 20:37

Rozwiązanie wszystkich zagadek ludzkośći

Post autor: Wilczo »

Witam nazywam się Paweł W. jestem tutaj nowy. Zarejestrowałem się tylko po to abyście pomogli mi stworzyć teorię która rozwiąże wszystkie zagadki ludzkości. A więc tak zacznę od samej teorii która wstępnie brzmi: "Nasi przodkowie byli bardziej zaawansowani od nas". Brzmi to dość komicznie patrząc na chociażby epokę bronzu, ale posłuchajcie proszę mnie. Oglądałem dzisiaj starożytnych kosmitów odcinek był o tym że w kilkunastu miejscach na ziemi w przeszłości ludzie zapisali historię, która jak twierdzą te świruski mówi o wojnach atomowych. Między innymi w indiach podobno ileś tam setek czy tysięcy lat temu kosmici robili sobie wojny atomowe. I zacząłem się zastanawiać że gdyby połączyć wszelkie teorie o kosmitach i wszelkie nasze ludzkie religie, to nasuwa mi się jeden wniosek. A mianowicie nasi przodkowie już kiedyś byli bardzo zaawansowaną cywilizacją aczkolwiek wiadomo jak to ludzie zawsze dążymy do samozagłady. Myśląc dalej doszedłem do takiego wniosku że atlantyda było to państwo-schron przeciw atomowy które uchowało się pod wodą przed groźnym promieniowaniem atomowym. Gdy zagrożenie minęło, nasi zaawansowani przodkowie doszli do wniosku że trzeba odnowić ziemię i populację ludzi ale żeby ludzie znowu nie dążyli do samozagłady to wpadli na pomysł, aby stworzyć religię. Usunęli całą historię jaka była jak i wszystkie artefakty dawnego świata i stworzyli siebie na obraz boga. My cofnięci o wiele tysięcy lat rozwoju potomkowie łatwo się nabraliśmy, i zaczęliśmy wierzyć w boga gdy tak naprawdę byli to nasi zaawansowani przodkowie chcący uratować ludzkość. Nie spodziewali się jednak że my i tak czy siak dalej będziemy dążyć do samozagłady. Wydaje mi się ta teoria bardzo prawdopodobna, i chciałbym żebyście pomogli mi patrząc na wszelkie inne teorie po kątem tej teorii i pisali tutaj swoje odkrycia. Obcy? Statki kosmiczne? A skądże to nasi przodkowie w swoich machinach. Piramidy zbyt zaawansowane jak na tamte czasy? Nie dla naszych zaawansowanych przodków. Atlantyda zaginęła? No cóż schron się przydał ale trzeba stworzyć nową historię dla ludzi. Potopy i arka noego? Jeszcze do końca tego punktu nie przemyślałem aczkolwiek wierzę że był to jakiś plan przodków na zrestartowanie naszej historii. Kryształowe czaszki nie możliwe do stworzenia na tamte czasy? Może przodkowie zostawili je dla nas z jakąś wiadomością? Proszę o dzielenie się swoimi przemyśleniami dziękuję.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Rozwiązanie wszystkich zagadek ludzkośći

Post autor: AlbertKowalski »

Wytlumacz, jak Atlantyda miałaby być schronem będąc pod wodą? Pod jakąś kopułą, czy jak? Jak już, to jak gruba musiałaby być ta kopuła bo zakładam, że na głębokościach np kilku kilometrów jest masakryczne ciśnienie. Są tam też całkowite ciemności.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”