Pytanie Laika :)

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

Witam wszystkich serdecznie :)
Forum odwiedzam od kilku miesięcy, jednak dopiero teraz postanowiłam się "ujawnić".

Ale nawiązując do tematu mam pytanie w sprawie wampirów energetycznych. Przeczytałam kilka wątków o tym jak ludzie stają się senni, zmęczeni, "wypompowani" itp. Jednak chciałabym się Was poradzić, otóż wielokrotnie zdażyła mi się taka sytuacja, że wchodząc do jakiegoś pomieszczenia gdzie nikogo nie było czułam się tak jak podczas jazdy po górach czyli szum w uszach i uderzenie ciśnienia. Wychodząc zawsze byłam zmęczona i lekko skołowana. Szczerze to wątpię żeby to były jakieś dolegliwości zdrowotne bo wchodząc tam innym razem wszystko było okej. Wiem, że to dość dziwnie brzmi i wygląda, a sama jestem sceptycznie nastawiona żeby COŚ było w moim mieszkaniu, fakt blok jest stary i na odludziu ale czy ja wiem...

Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Vampirio »

Ja na początek bym proponował (jeśli to możliwe) w trakcie takiego zdarzenia zmierzyć ciśnienie krwi lub udać się później do lekarza. Skoro nie masz pewności co to to proponowałbym mimo wszystko odrzucić najpierw czynnik problemów zdrowotnych.
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

Właśnie chyba nie do końca się zrozumieliśmy ;) Wątpię żeby to były problemy zdrowotne bo z moim ciśnieniem jest wszystko okej, poza tym to nie jest tak że wstaje i nagle te szumy i co tylko. Wychodząc dajmy na to ze swojego pokoju przechodzę jakieś 5metrów czując się przy tym normalnie i nagle jest takie "tąpnięcie", a nawet śmiałabym powiedzieć "zderzenie ze ściana" ;) A pewności co to jest nie mam bo po prostu się na tym nie znam, dlatego też taki a nie inny temat wątku.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Arek »

Wiesz Kiara....ja także wchodząc codziennie w ten sam budynek nie zawsze czuję się tak samo. Na początek wziąłbym pod uwagę swoje samopoczucie. Następnie bym zapytał inne osoby czy u nich tak samo się to odbija wchodząc w te miejsce......
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

W sumie jak już mówiłam, podchodzę do tego wszystkiego sceptycznie dlatego też zapytałam się na forum o opinie. Fakt człowiek chodząc czuje się nieraz dziwnie ale jednak to nie było "normalne" złe samopoczucie. A co do zapytania innych co czują... cóż... moja rodzina nie wierzy ani w duchy ani w wampiry ani nic tego typu ;)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Dagmara »

A od jakiego czasu miewasz te dziwne odczucia, cały czas tak było, czy dopiero od niedawna?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Vampirio »

Wampir energetyczny mógłby cię zaatakować na odległość nie widząc cię. Nawet gdybyś cały dzień siedziała w swoim pokoju mogłabyś doznać ataku (jeśli takowy wampir się na ciebie zawziął). Więc coś mi tu nie gra z tym wchodzeniem do pustego budynku/pomieszczenia.
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

Dagmara - od niedawna
Vampirio - jak już pisałam wyżej nie znam się na tym i po prostu pytam się osób z większą wiedzą czy mam w ogóle zwracać na to uwagę czy "olać" temat ;)
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

Mam jeszcze jedno pytanie, chociaż to nie ten dział ale nie chce zaśmiecać forum jeśli to znów nic znaczącego...

A więc wczoraj koło 22.30-23 siedząc na łóżko i oglądając film na drzwiach a raczej bliżej ściany, na wysokości klamki (matowa czarna jakby kto pytał) pojawił mi się błękitny a nawet błękitno-biały ognik/ świetlik/ rozbłysk światła. Tak mniej więcej na oko "świetlik" ten był mniejszy od klamki. Czy mogło to być coś konkretnego? Podkreślę że nie było opcji żeby coś mi się tam odbijało, nie mam światełek ani choinki w pokoju, tv też tam światła nie rzuca... dodam że siedziałam praktycznie na wprost tego (żeby nie było że kontem oka coś mi się uroiło).
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Darnok »

Zdarzają się błyski w nocy i jest to spowodowane mechanizmami widzenia, które nie są doskonałe. Podobnie gdy jesteś w ciemności i zamkniesz oczy czasem widzisz różne kształty (a przecież nie ma światła). Pojęcie jasności i ciemności to tylko interpretacja naszego mózgu. Gdy dojdzie do jakiegoś błędu to czasem takie "jasne" plamy można zobaczyć.
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

ale mi nie chodzi o "mroczki przed oczami" ;) bez urazy ale nawet będąc laikiem jakoś wątpię aby owe "błędy" były błękitno-białym świetlikiem.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: dzidaa »

Ja uważam, że to możliwe, bo też widzę podobne rzeczy w nocy. Może to wynikać np. ze zmęczenia. Lepiej tłumaczyć to tak, niż stwierdzić, że to schizofrenia ^^
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

haha no w sumie tak :D albo jeśli się wierzy w "inne istoty i zjawiska" to tłumaczyć sobie to tak jak moja przyjaciółka czyli "jak cię nie ucapiło to nie ma się czym przejmować". Czyli wniosek jest jeden, muszę się w końcu wysypiać :D
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Monomagnum »

Zainteresowałaś mnie tym ognikiem. Sam założyłem temat bo widziałem coś podobnego. Szukam w sieci jakiś podobnych relacji, czegokolwiek. Może będziesz miała coś do powiedzenia w tej sprawie, tutaj masz linka:http://www.paranormalium.pl/nasze-obser ... t9071.html
Usunięto użytkownika 5972

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Usunięto użytkownika 5972 »

Odnośnie pomieszczenia czy ktoś kiedyś był świadkiem manifestacji ducha? Kiedyś dawno temu byłam świadkiem, gdy znajoma "wpadła na ducha", który przez nią przeszedł (swoją drogą nie był to normalny duch ale jedna z jego częsci). Ona nic nie zauważyła oprócz tego że się nagle źle poczuła, mocno zaczęłą ją boleć głowa i musiała na chwilę usiąść...
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Monomagnum »

czy ktoś kiedyś był świadkiem manifestacji ducha?
To chyba nie najlepszy temat do nawiązywania takich rozmów. Wypowiedz się w dziale "duchy", bo może skończyć się warnem...
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: Kiara »

ladylisa pisze: Ona nic nie zauważyła oprócz tego że się nagle źle poczuła, mocno zaczęłą ją boleć głowa i musiała na chwilę usiąść...
na samym początku tego tematu pisałam, że wchodząc do pomieszczenia gdzie nikogo nie było miałam uderzenia ciśnienia, że robiło mi się słabo etc, ;)
Awatar użytkownika
ludek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-04-04, 20:29

Re: Pytanie Laika :)

Post autor: ludek »

Do Kiara.
Co do zasłabnięć to niekoniecznie musi to być wampir, czy problemy ze zdrowiem. Bardziej bym obwiniał pogodę, która nam płata filgle i mamy piękną zimę tej wiosny.
Co do ognika to zaciekawił mnie kolor. Nie sądzę żeby był szkodliwy. Póki nie gryzą, nie palą, nie straszą to nie są szkodliwe i raczej nie będą jak twierdzi twoja koleżanka. Jeśli odrzucimy mroczki, przywidzenia, odbicia w oczach i okularach, przemęczenia, to 2 wytłumaczenia:
1. Albo to nic.
2. Albo jakieś naturalne zdolności, które drzemią w każdym człowieku dają o sobie znać.
W każdym razie nie masz się czego obawiać i przejmować.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”