Wampir Energetyczny

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
apatika
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-24, 23:48

Wampir Energetyczny

Post autor: apatika »

Witam.
Na początek chciałabym prosić o poważne potraktowanie tematu, gdyż po prostu szukam odpowiedzi, a wampiryzm wydaje mi się być jedną z możliwości.
Otóż sprawa wygląda tak. O wampirach takich, siakich i owakich kiedyś czytałam, nie powiem, że nie interesują mnie motywy parapsychologiczne, więc może być to i autosugestia. Mój narzeczony mieszka 300km ode mnie, więc widujemy się stosunkowo rzadko, parę dni w miesiącu. Zawsze cieszymy się na te spotkania, mamy plany, gdzie to nie pójdziemy itp jednak po 2 dniach przebywania z nim jestem zwyczajnie wyczerpana. Ogólnie należę do osób raczej leniwych, jednak sprawa zachodzi tak daleko, że nie mam momentami siły choćby pójść do łazienki. Teraz, gdy znowu wyjechał z każdą godziną czuję się lepiej. Wciąż jestem zmęczona, jednak jestem w stanie wykonywać podstawowe czynności.
Rozumiem, że spędzanie z kimś czasu 24/7 jest męczące, jednak nigdy dotąd nie zdarzało mi się to w takim stopniu.
Ale dosyć o objawach.
Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie jakieś sposoby, czy istnieją jakieś teorie czy ja, albo on możemy w jakiś sposób zablokować ten przepływ energii? Jest to jedna z myśli, które przyszły mi do głowy, ale sądzę, że nie zaszkodzi spróbować, a zawsze może pomóc.
Przeglądałam parę tematów, ale brakuje mi w nich konkretów, znowu nie chcę podbijać postów sprzed paru miesięcy/lat, bo wydaje mi się to jakieś takie nie na miejscu.
To jeśli ktoś byłby tak miły, to proszę o jakieś rady, a jeśli założenie tego tematu Wam przeszkadza - to z góry przepraszam.
Pozdrawiam i naprawdę liczę na jakieś konkretne porady, jeśli moglibyście powstrzymać się od zahaczania o wypowiedzi, że to nie istnieje, albo marnuję czas, bo tak jak mówię - nie zaszkodzi spróbować.
;)
Awatar użytkownika
mrozek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-25, 23:04
Lokalizacja: Piekiełko

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: mrozek »

Jasne:]
Są wampiry psi... Jest kilka wyjść.Od prostych po trudne...Jednak trudno będzie mi udzielać rady komuś kogo nie mogłem poznać:
1)Zdobywać energię poprzez "ładowanie"
2)Wysysać od innych osób.
3)Przejść trening panowania nad tym.
4)Zabić się:)
Jest wielu takich dość nieuświadomionych, lecz jeśli ktoś wie już o czymś takim powinien sobie poradzić:]
Hmm...Sam jestem dość nietypowy i wiem jak to jest:)
Jakieś jeszcze pytania:?
jagasen
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-06-27, 12:52

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: jagasen »

Witaj,
spotkało mnie cos podobnego....
mój były chlopak tez mieszkal w pewnej odleglosci ode mnie, jak bylismy razem bylo super przez dzień lub dwa.. pózniej masakra, na nic nie miłam siły , zawalałam terminy , prace itd.
Najgorsze jest to , ze prawie udało mi się zakonczyc zycie przez niego:(
Jakos mnie odratowali.
Teraz juz nie jest ze mną , ale za nim tesknie i wbrew realiom chciałabym , zeby wrócił...
Co mogę zrobić, zeby przestac go kochać???
prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Słowianka »

Kiedyś napadł mnie wampir energetyczny w tramwaju. Siedziałam i nagle zaczęłam czuć niepohamowaną senność, ni z tego ni z owego. Byłam wyspana i wesoła. Nie robiłam nic męczącego a jednak czułam się, jak bym miała narkolepsję albo co. Jak wysiadłam z tramwaju, wszystko wróciło do normy.

Co do twojego pytania, to oczywiście możesz spróbować się z tym zmierzyć.
Proponuję zabezpieczyć się amuletem, runami, stworzyć tarczę ochronną.
Polecam pierścień i wir atlantów. Ale może być również ametyst. Na noc zapalaj białe świece i pal w kadzidełku białą szałwię.

Być może to twój chłopak, ale też może to być byt, który za nim łazi, lub byt, który jego wizyty (chłopaka), traktuje jako przykrywkę.
Spróbujcie też, spędzać wspólny czas w zupełnie innym miejscu niż zwykle.
jagasen
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-06-27, 12:52

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: jagasen »

Dziekuję za odpowiedz.
Jakie runy mogłyby mnie ochronić???
jak to zrobić??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Amfan »

Tarcze energetyczne albo modlitwę mi osobiście przypadła do gustu modlitwa od razu mi pomaga

Niech wszelkie złe wibracje nie mają do mnie żadnego dostępu.
Niech wrócą do miejsca, z którego wyszły, nie czyniąc nikomu nic
złego.

Ja Imię i Nazwisko zamykam swa aurę, na
wszelkie i wszystkie szkodliwe promieniowania, oraz
negatywnye myśli i czyny, wysyłane przez innych ludzi.
Teraz, dziś i zawsze niech tak się stanie.

Całkowicie i szczerze wybaczam wszystkim, którzy uczynili mi
krzywdę.
Życzę im zdrowia, harmonii i wszelkich błogosławieństw.
Panie Boże proszę….
Daj mi pogodę ducha, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie
mogę.
Odwagi, abym zmienił to, co zmienić mogę.
Oraz mądrości, dla odróżnienia jednego od drugiego.
Niech się dzieje wola twoja Panie Boże. Amen :D

Namaste o/
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Drevni Kocur »

Boga nie ma. Zadne modlitwy na takie wampiry nie zadziałają nic poza waszym psychicznym wrażeniem, że to działa.
Jak dla mnie to po prostu osoba kardnąca energie innych.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Vampirio »

Drevni jesteś boska :P Bóg jako wszechpotężny i świadomy byt nie ma racji bytu. Co innego jeśli za ,,boga'' przyjmiemy bezwolne ,,niewiadomoco'' od którego wszystko pochodzi. Poza tym nasz język w tym przypadku jest ułomny, ponieważ bóg oznaczało władcę, sędzie, pana (bogacza) i odnosiło się do ludzi.

Istnieją rytuały takie jak
Mniejszy rytuał odpędzenia pentagramu
Rytuał rubinowej gwiazdy
gnostycki rytuał pentagramu (prosty ale trochę komiczny)
Usunięto użytkownika 5972

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Usunięto użytkownika 5972 »

Znałam i ja takiego wampira energetycznego... Niestety była to osoba bliska także "unikanie" nie wchodziło w grę. Popracowałam nad sobą. Utworzyłam tarczę i po problemie. Skuteczność tarczy potwierdzam w 100%. Co do innych metod... Słyszałam o ametyście. W moim wypadku nie zadziałało. Jako ciekawostkę dodam, że nauczyłam się wyczuwać kiedy jakiś wampirek (lub coś innego) chce mnie pozbawić energii. Okazało się, że tramwaje nie mają porównania z...supermarketem.
Ampa Vatis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Komentarze: 1

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Ampa Vatis »

Nieistotna pisze:Kiedyś napadł mnie wampir energetyczny w tramwaju. Siedziałam i nagle zaczęłam czuć niepohamowaną senność, ni z tego ni z owego.
Kiedy następnym razem spotkasz się z takim przypadkiem skoncentruj się na słońcu i jego silnej energii, nie odpędzi to wampira energetycznego, ale da Ci tyle siły, że bez problemu odwrócisz strumień. Energia promieniuje w obie strony.

Co do samej blokady wysysania, można skupić się na energii w czakrze "przy sercu" i tam ją gromadzić, to powinno odciąć złodzieja.
Ostatnio zmieniony 2012-07-23, 17:47 przez Ampa Vatis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Requiem
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-27, 17:35

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Requiem »

Wampiryzm energetyczny to nic innego jak jedno lub obustronny wkręt, wymysł.
Oczywiscie wielu ludzi ma z tym problemy i dla nich jest to poważny problem. Najprościej chronić się wizualizując zamykanie siebie na wpływy innych - najbezpieczniejsze psychologiczne podejście. A jeżeli ktoś nie radzi sobie z całą gamą zjawisk nadprzyrodzonych, to po co się w to bawić?

Dla "znawców" - amulety, pierścienie, sygnety, tarcze i inne materialne zabawki do kupna na rynku i RMS - to nie działa. Jest jedna z podstawowych zasad magii: wszystko co magiczne traci swą moc, jeżeli zostało wymienione na pieniądz lub usługę.
Chyba, że ktoś jest w stanie sam zrobić sobie taką zabawkę, ale to już inna bajka...
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Słowianka »

Zdecydowanie się nie zgadzam. Amulety, pierścienie itp. Wręcz muszą być wymienione na pieniądze, przysługę lub inny przedmiot. To bardzo proste. Jeśli dostaje się coś magicznego za darmo, to wtedy pozostaje nam dług. Względem tego kogoś, oraz energii magicznej, z której czerpał. Aby zachować równowagę, magiczny dar musi zostać zrekompensowany. Jeśli to nie nastąpi, magia zwróci się sama do nas i odbierze to, co jej. Dlatego, wszystkie rytuały zawierają w sobie element składania ofiary, poświęcenia.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: UFOszaman »

Czytałem, że są dwa rodzaje wampirów energetycznych:
1. Wampir Obcy
2.Wampir domowy

" Wielu ludzi z pewnością w tej opowieści dostrzeże siebie. Może i zdziwi się – jak to, to moja mama (ojciec, teściowa, mąż, żona, szef – niepotrzebne skreślić) jest wampirem? Myślał(a)em, że wampiry wysysają energię, a nie maltretują i uzależniają. Że czujemy niechęć do kontaktów z nimi, a nie, że nie potrafimy od nich uciec.
Ależ to są te same osoby! Tyle że „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”: osoby poddane nieustającemu wpływowi takiego wampira (np. rodzina), są oplątane jego energetycznymi mackami, które wysysają z nich nie tylko energię, ale wręcz wolę życia i umiejętność samodzielnego myślenia. Natomiast ludzie, którzy mają z nim sporadyczny kontakt, czują doń odruchową niechęć albo (gdy wampir jest na pozór miłą osobą) po kontakcie z nim mają wrażenie, że opadli z sił, boli ich głowa, mają mętlik w myślach itp.
Łatwo jest ochronić się przed obcym wampirem (a nawet gdy nie potrafimy, to przez tak krótki czas specjalnie nam nie zaszkodzi), natomiast szalenie trudno wydostać się spod długotrwałego wpływu...." ?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Vampirio »

Czytałem, że są dwa rodzaje wampirów energetycznych:
1. Wampir Obcy
2.Wampir domowy
Bzdura, zróbmy niepotrzebny podział będzie weselej.

Nie musisz rozmawiać z wampirem energetycznym żeby cię zdrenował. Ba jeśli jest świadomy swojego wampiryzmu i ma chociaż odrobinę umiejętności w kierowaniu energią to nawet nie musi być w tym samym pomieszczeniu co ofiara. Więc można kogoś drenować regularnie nie będąc osobą z bliskiego otoczenia.
natomiast szalenie trudno wydostać się spod długotrwałego wpływu...." ?
Dwa słowa: tarcza energetyczna
Ostatnio zmieniony 2012-10-14, 17:40 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: UFOszaman »

Tarcza energetyczna, zgoda - z tym, że na marginesie dodam, że są ludzie, którzy potrafią już na pierwszym spotkaniu schwytać w swoją sieć człowieka. Czynią to intencjonalnie i celowo. Niestety, często są to ludzie, którzy powinni nas przed tym bronić – bioterapeuci, wróżki, mistrzowie duchowi (choć właściwsze byłoby określenie guru, bo prawdziwy mistrz nigdy by tego nie uczynił).
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Vampirio »

Każdy może się nauczyć zarówno drenowania jak i tarczy energetycznej. Żadna sztuka. Kłopoty zaczynają się wtedy gdy obie strony posiadają odpowiednie zdolności. Jeśli chodzi o "guru" to większość z nich jest ściemniaczami a wróżki i bioenergoterapeuci już w ogóle.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: DarkBreath »

Zastanawia mnie ilu na forum jest ,,wapirów" ,zresztą jeśli ma się możliwość podsysania to czemu nie ,od czasu do czasu skoro nie potrafią się bronić.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Vampirio »

Czemu nie?
Pobierasz energię od innych. Niby czujesz się lepiej ale twój organizm nie musi już wytwarzać tyle energii co normalnie. Dłuższe posiłkowanie się cudzą energią może prowadzić do zmniejszenia wytwarzania energii przez ciebie na naprawdę długi czas. Poza tym jest to uzależniające.
Więc czemu nie?
Nie widzę przeciwwskazań.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: DarkBreath »

Vampirio sądząc po nicku jesteś, byłeś ,że tak to nazwe pasożytem ? lub jeśli jakiś inny Wapirek tu jest to może mi podpowie jak poradzić sobie z głodem. Odrazu ujawnie się tak podsysam sobie ludzi co jakiś czas .
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Wampir Energetyczny

Post autor: Vampirio »

Heh. Po pierwsze zacząłeś na własne życzenie czy masz tak od zawsze? Od tego zależy to co będziesz mógł zrobić.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”