Spotkanie z wampirem

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Spotkanie z wampirem

Post autor: Karoolczak »

Witam was wszystkich ;) Otoz wydaje mi się, ze mialem do czynienia z wampirem energetycznym. Jakies 2 miesiace temu gdy lezalem w szpitalu (potracil mnie samochod) bylem jedna noga "po drugiej stronie" lezala kolo mnie starsza kobieta (80 - 90 lat) ktora powoli umierala. Codziennie przychodzila do nas taka mloda fajna (pod wzgledem charakteru) pielegniarka. Zawsze ze mna rozmawiala itd. Zaciekawil mnie fakt, iz zawsze jak pielegniarka wchodzila to staruszka mowila, ze jej zimno i prosila o to, zeby podala jej reke. Gdy ta to robila, staruszka tak jakby tulila się do tej reki a potem pielegniarka caly dzien chodzila doslownie bez zycia. Wygladala jakby nie spala caly tydzien. Ktoregos dnia pielegniarka nie podala owej staruszce reki. Na nastepny dzien staruszka zmarla.
To koniec mojej opowiesci i mysle, ze mialem do czynienia (a dokladniej lezalem obok) wampira.
Co o tym myslicie ? :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Veritas »

Ja myślę, żę przyszedł czas na tą babcię. Niech spoczywa w spokoju. I uważam, że staruszce było brak miłości i czułości. I na pewno czuła, że niedługo odejdzie z naszego świata.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Karoolczak »

Uwielbiam sceptykow.
Veritas pisze:Niech spoczywa w spokoju. I uważam, że staruszce było brak miłości i czułości


Aha i dlatego zawsze po "macaniu" dloni pielegniarki, pielegniarka byla zmarnowana tak, jakby nie spala tydzien ?

Veritas pisze:I na pewno czuła, że niedługo odejdzie z naszego świata.
A nie wziales pod uwage tego, ze staruszka mogla "zywic się" jej energia i to ja podtrzymywalo przy zyciu ? Bo dziwnym zbiegiem okolicznosci umarla dzien po tym jak pielegniarka nie podala jej dloni.

Nie musisz drogi kolego na wszystko patrzec sceptycznie :) Wiem, ze nie spodobalem Ci się przez ten post w tej calej petycji (przynajmniej tak mi się wydaje) ale tutaj staraj się analizowac to co jest napisane a nie kto to napisal :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Spock »

Jaki tam znowu wampir...

Nie pomyślałes, że taki bliski kontakt z umierającą babuszką może być dla młodej i wrażliwej dziewczyny cięzkim stresem ?
Ciężko chorzy ludzie w ogóle są męczacy, a konający tym bardziej.
Medyk musi mieć nerwy ze stali, a z drugiej strony wykazywać empatię. To jest trudne, nic dziwnego, że pielęgniarkę "ruszyło".
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Karoolczak »

Nie no wiem ze sa meczacy ale dlaczego ona czula to wielkie zmeczenie ?! Dlatego bo jej się zrobilo smutno ze staruszka umiera ?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Ignorant »

Praca pielęgniarki wbrew pozorom jest męczącą więc może dla tego.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Spock »

Dlaczego, dlaczego... Bezradność ? Strach ? Smutek ? Ciężko to przekazać w słowach, dlatego uwierz po prostu, że tak jest.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Karoolczak »

Mi i tak się wydaje co innego. Przydalaby się tu osoba ktora ma wieksza wiedze o tym zjawisku...
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Veritas »

Karoolczak, po co pytasz o co chodzi w tej sprawie, skoro i tak ułożyłeś sobie swoją wersję?
I czekasz aż chociaż 1 osoba ci przytaknie abyś poczuł się usatysfakcjonowany.
Znam 3 pielęgniarki które zapierniczają tak na zmianach, że po pracy wyglądają jak śmierć.
W tym 1 pracuje w hospicjum. Codziennie widzi śmierć i pomaga ludziom którzy nie mają siły łyżki od herbaty podnieść. Co do mojego postu w sprawie avatarów i opisów, to nie, nie obraziłem się na ciebie. I doprawdy nie wiem dlaczego tak stwierdziłeś?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Karoolczak »

Veritas pisze:Znam 3 pielęgniarki które zapierniczają tak na zmianach, że po pracy wyglądają jak śmierć.
Oczywiscie jakby to bylo gdyby nagle nie znalazl się wielki znawca
pielegniarek.
Veritas pisze:I czekasz aż chociaż 1 osoba ci przytaknie abyś poczuł się usatysfakcjonowany.
Tak ? A z czego to wywnioskowales ? Ja liczylem na dyskusje ale z osoba twojego pokroju raczej się nie dogadam i jezeli masz mnie "ponizac" (ja na swoj sposob tak to odbieram) to lepiej w ogole nic nie.

Veritas pisze:Karoolczak, po co pytasz o co chodzi w tej sprawie, skoro i tak ułożyłeś sobie swoją wersję?
Tak ulozylem wlasna wersje, tak jak kazdy ja sobie ulozyl. Zauwaz ze kazdy z nas ma swoja wersje. Po prostu chce z wami ja przedyskutowac. Nie jestem jakims fanatykiem ktory na sile wmawia sobie ze wampiry istnieja. Tak sprawa jest dla mnie bardzo dziwna.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Spock »

Najwyraźniej nie masz pojęcia o tym, jak ludzie umierają, bo pomysły masz bardzo naiwne.

W tej sprawie nie ma nic dziwnego. Każdy medyk mógłby ci z własnego doświadczenia opowiedzieć historię o jakimś szczególnie poruszającym przypadku pacjenta, po której ciężko było się pozbierać.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: cleric »

Oj już się poobrażałem, że nikt nie podziela mojej wersji :(
chcesz dyskusji, chcesz opinii innych, ale jak się nie zgodzą z Tobą to foch :) Uspokój się, bo będzie warn. albo zachowujesz się na poziomie, albo nie pisz postów.

Rozmawiałeś z ta pielęgniarką? nie. Babcia żywiła się energią pielęgniarki - świetnie, żywiła się na tyle, żeby o 1 dzień przedłużyć swoje umieranie na szpitalnym łóżku. Przecież to takie sprytne. Pielęgniarki są zmęczone - męczą się w ciągu dnia, naprawdę możesz nam zaufać. Babcia się tuliła, bo była samotną umierającą starszą osobą i nikt inny widocznie jej za rękę nie trzymał. To nie był wampir, tylko chora kobieta - tak teraz już możesz się obrazić!
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Monomagnum »

Zupełnie nie rozumiem Twojego zachowania wobec Veritas'a. Człowiek wyraził swoją opinię nikogo przy tym nie obrażając, (wydaje mi się że na tym polega prawdziwa dyskusja) a ty od razu skaczesz mu do oczu. Jeśli się nie zgadzasz to powiedz dla czego, jakieś argumenty przedstaw w kulturalny sposób i po sprawie.

Co do całej sprawy, wampiry energetyczne nie musza mieć chyba kontaktu fizycznego ze swoją ofiarą. Równie dobrze śp. babcia mogła ssać energie z Ciebie. Poza tym niby po co miał by na siłę przedłużać swoją agonię w szpitalu? Myślę że była samotna, wiedziała że zbliża się koniec więc potrzebowała choć trochę bliskości. A zawód pielęgniarki to za pewne nie sielanka. Wykańczasz się psychicznie patrząc na cierpiących ludzi, ich śmierć, rozpacz bliskich itp. No i fizycznie- czego chyba już uzasadniać nie muszę. Sam mam praktyki w knajpie z kebabem, to po jednym dniu nogi wchodzą mi do dupy,a co ma powiedzieć pielęgniarka która często nie przesypia nocy, bo wtedy ma dyżur?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Karoolczak »

cleric pisze:Oj już się poobrażałem, że nikt nie podziela mojej wersji :(
chcesz dyskusji, chcesz opinii innych, ale jak się nie zgodzą z Tobą to foch :) Uspokój się, bo będzie warn. albo zachowujesz się na poziomie, albo nie pisz postów.
Dobra lepiej juz nic nie bede pisal bo widze, ze mnie nie rozumiesz. Na poziomie czyli wedlug Ciebie jak ? Nie moge powiedziec, ze to wedlug mnie dziwna sprawa ?
Spock pisze:Najwyraźniej nie masz pojęcia o tym, jak ludzie umierają, bo pomysły masz bardzo naiwne.
A miales moze przyjemnosc siedziec w szpitalu przy konajacej osobie ? Bo ja owszem mialem i w dodatku byl to moj ojciec wiec dobrze wiem.
Monomagnum pisze:Zupełnie nie rozumiem Twojego zachowania wobec Veritas'a.
W kazdym swoim poscie na kazdym temacie mnie "atakuje" dlatego moja reakcja jest taka a nie inna.

Dobra ja juz się nie udzielam bo znowu cos zrobie zle i bede zly i w ogole (wedlug was oczywiscie)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: cleric »

przeczytaj swoje posty raz jeszcze i zastanów się o co mi chodzi. oczywiście że Cie nie rozumiem, jak można mieć pretensje do ludzi, że wyrażają swoją opinię, która jest inna niż twoja??
ktoś ma jeszcze coś do dodania, bo temat do zamknięcia?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Karoolczak »

Zamykaj
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Spooky Fox »

Mówi się "proszę".

To kwestia dobrego wychowania.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkanie z wampirem

Post autor: Mawerick »

Cóż słyszało się wiele razy takie historie i teraz albo po prostu stwierdzimy, że babcia jest wampirem, albo zobaczymy to w innej kategorii. Np. w takiej, że starsi ludzie generalnie potrzebują energii młodości. Ja sam słyszałem podobną historię. Chłopak leżał w szpitalu i czuł się coraz gorzej zamiast coraz lepiej mimo, że jego choroba nie była wcale groźna dla organizmu, a podawane leki były na tyle silne, że powinny spokojnie pomagać. Jednak obok niego leżała staruszka, która była niemal jedną nogą w grobie, zaskakujące było to, że staruszka z dnia na dzień stawała się silniejsza. No i teraz możemy sobie stwierdzić, że to sytuacja podobna. Albo stwierdzić, że to wszystko to jakiś wymysł wyobraźni.

W końcu pielęgniarki generalnie mało sypiają i być może z tego powodu była/jest taka padnięta.
Niestety jak to bywa najczęściej najprawdopodobniejsza wersja jest właśnie tą ostatnią.
Zablokowany

Wróć do „Wampiryzm”