Jak zostać wilkołakiem / wampirem / czymś innym?

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Jak zostać wilkołakiem / wampirem / czymś innym?

Post autor: Ivellios »

No więc, jeśli szukasz w tym dziale odpowiedzi na postawione w temacie pytanie, to niestety - obawiam się, że jej nie uzyskasz. Z dniem dzisiejszym wprowadzam całkowity zakaz zakładania tematów zawierających pytanie o to, jak stać się wampirem, wilkołakiem czy czymśtam jeszcze. Są to stworzenia tylko i wyłącznie legendarne i choćby nawet człowiek posiadł wszelką wiedzę z zakresu fizyki i pozjadał wszystkie rozumy świata, nie jest w stanie przemienić się w ŻADNĄ! z tych istot.

Od dziś każdy temat zawierający pytanie "jak łatwo szybko i przyjemnie stać się czymśtam" będzie z miejsca nagradzany ostrzeżeniem, a po kilku dniach kasowany.
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Jak zostać wilkołakiem / wampirem / czymś innym?

Post autor: Jamboree18 »

Ja nie uważam, że zakładanie tematów typu "jak stać się...(wpisz właściwe) jest dobre i poprawne , bo jest bezsensowne i głupie. Ale mówiąc że są to stworzenia mityczne ,nieprawdziwe lub nierealne i za wszystkie potęgi świata nie znajdzie się ich i nie stanie się nimi to trochę mieszacie to forum z hipokryzją. Nie muszą istnieć(wcale nie mówię że istnieją), ale chyba po to jest to forum.Żeby gdybać tak? nad rzeczami, które nie są normalne i które prawdopodobnie nie istnieją ale może jednak? Z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam ale z ostatnim zdaniem nie...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Jak zostać wilkołakiem / wampirem / czymś innym?

Post autor: Spock »

Czyli bogu.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Jak zostać wilkołakiem / wampirem / czymś innym?

Post autor: Ivellios »

Nie, zwykłemu człowiekowi! :P
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Jak zostać wilkołakiem / wampirem / czymś innym?

Post autor: Kryptozoolog »

Tyś naszym Rydzykiem, Ozyrysem, Zeusem i Thorem, o Wielki Ivellosie! Chwała Administracji! Niech dalej prowadzi, nas, żałosnych, małych śmiertelników ku światłości i wniebowstąpieniu, oraz niech otacza nas opieką, gdyż my, mali, pospolici głupcy nie potrafimy sami o siebie zadbać. Chwała! Niech dalej nasze ziemie będą żyzne od nowych tematów, niech nasze biblioteki powiększają się o kolejne zwoje, niech nasze móżdżki zapełnią się twoją mądrością. Ave!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Jak zostać wilkołakiem / wampirem / czymś innym?

Post autor: Spooky Fox »

Dobra, temat zamykam, żeby nie powstały dziwne dyskusje. Pierwszy raz chyba zamykam temat kogoś wyżej postawionego ode mnie, ale jestem w stu procentach przekonany, że Ivellios mnie zrozumie, prawda?

Od tak, po prostu. Informacja została przekazana, więc myślę, że dyskusja w tej kwestii nie jest potrzebna ;)

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Wampiryzm”