Wampiryzm

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Fenikt, no jeśli jest nas 3 osoby na 1000, to nie wiem czy to tak strasznie dużo.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Na forum bywa miesięcznie ok 1000 urzytkowników z gośćmi włącznie. Więc raczej jest nas mało jak na takie liczby.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Tak miałem na myśli konkretne osoby.. Ale wracając do wampiryzmu. Uważam, ze często zwykłe wampiry energetyczne mają pociąg do wampiryzmu Sang. Nie jest on wywołany potrzebą naenergetyzowania się lecz jakimś innym czynnikiem. Zauważyłem to ostatnio czytając posty jakichś wampirów lub "pseudowampirów" na forum tridium. Dziwne to troszkę, bo mnie zwykle Sang odpychał, tylko w czasie stosunku jest inaczej.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

lucius:
Nie zazdroszcze - sam nauczylem się pobierac energie od osoby (oczywiscie swiadomej tego co robie) w niecaly tydzien - tak czy siak wole pobierac energie na bardziej naturalne i efektywne sposoby. Nie chodzi mi wcale o negowanie wszystkiego, nie mam tez zamiaru demaskowac oszustow, jedyne na czym mi zalezy to zniesienie mitu o wielkich i poteznych wampirach typu dracula :lol:

A Sang? W sumie to to samo co reszta tylko bardziej prymitywne, niekoniecznie sa to pseudowampiry chociaz na logike to wiekszosc moze okazac się zwyklymi ludzmi, ktorzy chca troche zabawy. Picie krwi oddzialuje dobrze na psychike - wampir wyobraza sobie ze energia przeplywa do niego poprzez krew no i w efekcie to się rzeczywiscie dzieje. Niemniej jednak nie popieram tego typu, jak juz trzeba byc wampirem to niekoniecznie skrzywionym psychicznie :P

Co do mroczlandii to nie wiem jak forum ale ja jestem zdecydowanie na NIE
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ja mroczlandii niestety muszę mówić nie zawsze i wszędzie...To co się tam wypisuje, to przykro stwierdać, ale określenia bzudry i totalna przewrotność imaginacji stają się tam rzeczywistością.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No to co, tworzymy własną stronę i forum o takim przeznaczeniu, aby pomagać podobnym nam? Co Ty na to Fenikt? Wszedłbyś w to?
przemekx18
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2007-01-27, 01:13
Lokalizacja: Osina

przemienienie się w wampira...(pochłanianie cudzej energi)

Post autor: przemekx18 »

Kiedyś ( jakieś 5 lat temu ) dorwałem książke w której było miedzy innymi taki rozdział o wampirach które pochłaniają energie, zna ktoś to bliżej, ( chodzi o sposoby stania się takim wampirem). Dużo zapomniałem książki nie mam.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

przemekx18, czytaj na bogów cały watek to się dowiesz..
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

lucius, on mowil o energetycznych :P
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

lucius: zachowaj jednak odrobine przyzwoitosci, kazdy kiedys byl laikiem.

Mawerick: co ma oznaczac "podobnym nam"? Ja wampirem bogu dzieki nie jestem, nie mam tez ochoty tworzyc strony o wampiryzmie. Za to chodzi mi po glowie projekt o hermetyzmie, gnozie, z forum na wysokim poziomie. Strona ktora zajmowala by się tlumaczeniem tekstow ktore do tej pory nigdy nie byly wydane w jezyku polskim.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Fenikt nie jest wampiem i to wiem, ale jest inteligentnym człowiekiem, z ambicją i wiedzą. A to się najbardziej liczy. Pozatym moglibyśmy stworzyć coś, co mogłoby się łączyć. System magii hermetycznej jest wyjątkowo ciekawy i jest zupełnym przeciwieństwem magii wampirycznej. Moglibyśmy stworzyć takie dziwne forum. I podzielilibyśmy je na dwa. Mam już pomsył z designem. Biało-czarne forum...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”