Wróżki zza siedmiu mórz...

Astrologia to odmiana wróżbiarstwa opierająca się na założeniu, że istnieje bezpośrednia korelacja między zjawiskami na niebie a losem poszczególnych ludzi i wydarzeniami na Ziemi. Odwołuje się do nauk humanistycznych, w tym głównie psychologii i socjologii.
Michalson
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 97
Rejestracja: 2006-10-31, 18:44
Lokalizacja: Piasstów

Post autor: Michalson »

Jeżeli są prawdziwe wróżki, to na pewno nie sprzedają się ( swojego daru znaczy ;-) ) po wysłaniu SMS'a. To są akurat zwykłe oszustki :)

Zresztą jak mówili poprzednicy, prawdziwe wróżki nie mają daru na zawołanie. Takie jest moje zdanie :)
patyk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2020-07-19, 03:59
Komentarze: 7

Re: Wróżki zza siedmiu mórz...

Post autor: patyk »

To ja tu tez podam dla potomnych - może ta wróżka z której usług korzystałem będzie jeszcze jakiś czas dostępna.
Otóż panie i panowie, macie przed sobą reptilianina i/lub jakiegoś nieokreślonego egregora ! Tak mi wywróżyła skubana. Na pytanie co to oznacza, albo skąd się wzięło słowo wymyślone przez jedną osobę a popularyzowane/małpowane przez cały świat (reptilianin) i czy wie o jego genezie, to powiedziała że nie wie, tak się jej po prostu skojarzyło.
Inna z kolei (też mam kontakt do niej), mówiła że "muszę komuś przebaczyć, już pan wie o kogo chodzi...". akurat były wiele pytań które chciałem jej zadać więc nie ciągnąłem tego, ale kurna....nie mam żadnego wroga, nie obrażam się na nikogo, jestem ugodowy, więc o kogo mogło jej chodzić...? Chyba tylko o moją kasę, albo miałbym przebaczyć jej za ten bełkot.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Astrologia”