Islam

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Islam

Post autor: Ruskof »

Tego ze gdy jednemu napier.. ,to cala jego rodzina zlozy mi podziekowania za to.
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Islam

Post autor: CheeTaH »

Jak już powiedziałem muzułmanin nic Ci nie zrobi jeżeli ty mu nic nie zrobisz.
zblazowany

Re: Islam

Post autor: zblazowany »

chetach a słyszałeś o takim zjawisku jak terroryzm? Polega to na tym że głównie muzułmanie robią innym coś złego za nic. Czym zawinili ci ludzie którzy byli akurat w WTC albo w tym pociągu w madrycie? Oni czymś zawinili?
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Islam

Post autor: CheeTaH »

Mało wiesz widzę o terroryzmie poczytaj troche książek bo w wikipedii nie piszą tylko prawdy , a co do kobiet to niestety taka kultura.Mało wiesz też o muzułmanach bo żeby sądzić trzeba poznać najpierw ten naród , a nie czytać na internecie głupot które są napisane przez głupoli , którzy w sowim marnym życiu nigdy nie widzieli muzułmanina i nie słuchać głupot ludzi którzy także tegoż narodu nie poznali .

Czym sobie zasłużyli muzułmanie : dzieci , kobiet , mężczyźni kiedy to pod koniec roku 2005 korpus amerykańskich marines pozabijał 24 cywilów w wiosce w Iraku (przepraszam nie pamiętam jak się owa wioska nazywała?

Pozdrawiam CheeTaH
Ostatnio zmieniony 2010-03-24, 20:44 przez CheeTaH, łącznie zmieniany 1 raz.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Islam

Post autor: Kryptozoolog »

Nie wiem co macie do Islamu :P
Jak KK był u szczytu władzy to był jeszcze gorszy, teraz ci chcą mieć tą władzę na kilka setek lat i stosują te same sposoby. Kobiety... po prostu inna kultura. Dla nich w końcu to my jesteśmy dziwni.
Niestety zblazowany, ale czytanie komentarzy na onecie jest szkodliwe. Skończ z tym. Nie znacie w ogóle żadnego muzułmanina, ich kultury, dokładniej ich wiary... W np. Egipcie ci właśnie jak mówicie terroryści bardziej pomagają biednym nić całe Caritas i Radio Maryja razem wzięte. Może i też biorą kasę od wyznawców i co z tego? Z czegoś trzeba to utrzymać, nie mówiąc o obowiązkowym dla nich podzieleniem się pieniędzmi lub jedzeniem z biednym. W KK to podejdziesz do żebraka z litości, dobrego serca. A Islam to nie religia wojny, oni podejdą bo tak ich wyuczono i wierzą że robią dobry uczynek. I nie każdy muzułmanin to terrorysta, równie dobrze każdy Polak.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Islam

Post autor: Ruskof »

Kryptozoolog pisze:Nie znacie w ogóle żadnego muzułmanina, ich kultury, dokładniej ich wiary
Mam nadzieje ze to do mnie nie bylo..

Tak,to jest prawda ze w Egipcie np wiecej juz ludzi "cywilnych" daje bezdomnym i biednym (cywilnych w porownaniu do pracownikow caritasu...).

Kryptozoologu,kobiety uciekaja z ich ojczystych krajow wlasnie dlatego ze nie chca wlasnie bite byc (jednak nie mam tylko wrogow w mojej dzielnicy,wiec mialem nieraz przyjemnosc o tym porozmawiac z muzulmanska matka) a ze tyle ich ucieka...To nie tylko przez to.

W ogole zaczeli tak się rozprzestrzeniac,bo po wojnie potrzeba bylo reki budowlanczej,tak jak francuzi mawiaja.Dlatego sprowadzali tyle arabow,bambusow,a ze pracowali tu i mieszkali...Zalozyli rodziny,ich rodziny z krajow ojczystych przyjechaly,zalozyli rodziny po 8-10 dzieci,i widac rezultat.A jeszcze lepsze jest to,ze robia tu jak u siebie (meczety na dzielnicy,w samym miescie awinionu).Tak samo się robi z turkami w niemczech,ale to juz nie titanic.
zblazowany

Re: Islam

Post autor: zblazowany »

Widzę że zebrała się grupa mądralów i próbuje mi wmawiać że islam to religia pokoju. Nie wiem co wy czytaliście i co oglądaliście, ale chyba zostaliście na poziomie islamskiej propagandy. Gadanie że islam to religia pokoju a nie wojny jest po prostu śmieszne. Nie można zaprzeczać faktom. Islam to religia okrutna, zwłaszcza dla kobiet. A do tego nawołująca do wojny z innymi.

Radzę poczytać zanim będziecie pisać jak to islam ,,pokój niesie ludziom wszem"

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,648 ... ie.kobiety
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,641 ... ich.zbirow
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,694 ... zi.przemoc
http://www.arabia.pl/content/view/291703/51/

Na razie wystarczy. Dziwię się że sami tego nie znaleźliście. Czyżby cenzurowano wasz dostęp do niektórych stron?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Islam

Post autor: Ruskof »

Afganistan to nie Arabia,tu jest lepiej tam jest gorzej.
Awatar użytkownika
Mefisto1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-03-01, 22:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Islam

Post autor: Mefisto1 »

Islam to religia fanatyczna, wyznawcy tej religii są zdolni do najgorszych mordów jak i samobójstw za racje swojej wiary i swojego boga. Za każdego zabitego innowierce, lub zamach samobójczy wierzą ze ich Bóg ich za to wynagrodzi. Uważam ze powinniśmy obawiać się takich fanatyków.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Islam

Post autor: Leanna »

A ja znów powiem to samo: Istnieją ludzie dobrzy i źli (cokolwiek to znaczy, bo co oznacza "dobro", a co "zło"?). Osobiście znam jedną rodzinkę Islamską: Matka i dwóch synów, ojciec zginął. To bardzo przyzwoita rodzina. Kobieta wcale nie była bita i kochała męża. Dzieciaki są mądre, sama je douczam z matematyki i fizyki :P. Modlą się pięć razy dziennie, ale jakoś nikomu to nie przeszkadza. Pracują, uczą się i zachowują się jak każdy inny( no może nie do końca, ale chcę powiedzieć, ze są ludźmi tak jak my).
Oczywiście, że terroryści "dobrzy" nie są :P . Istnieją fanatycy, mordercy i sadyści, ale nie tylko w religii Islamu. Chrześcijanie nie są lepsi.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Islam

Post autor: Darnok »

To, że znacie araba z Polski który jeszcze swojej polki nie wywiózł w szmatach na wschód nie znaczy, że jesteście ekspertami. Szczerze wolę amerykana krzyczącego przez youtube, że trzeba zamordować wszystkich żydów i homoseksualistów niż wyznawców islamu w afryce, którzy zatykają odbyt homoseksualistom po czym dają takim szczęściarzom środki przeczyszczające.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Islam

Post autor: Leanna »

mam nadzieję, ze to nie było skierowane do mnie, bo wcale nie uważam się za eksperta. Po prostu "za jednego barana (w tym przypadku wielu baranów) cała trzoda ukarana". Na prawdę lubię te muzułmańskie dzieciaki. Starszy z synów(17) czasem pomaga mi i moim braciom, a my odwdzięczamy się im. Jakoś nie widzę różnicy między tą trójką, a wami (przepraszam jeśli was tym uraziłam).
zblazowany

Re: Islam

Post autor: zblazowany »

Dobre Darnok hehe racja znanie tego czy owego muzułmanina czy nawet rodziny nie świadczy o tym że od razu jesteśmy bardziej obeznani w islamie. Liczy się statystyka a nie to że tam jeden muzułmanin jest porządnym człowiekiem.
Leanno jako że jesteś dziewczyną to może przeczytaj sobie o obrzezaniu dziewczyn w krajach islamskich http://www.arabia.pl/content/view/291703/51/
Pogadaj o tym ze swoimi mahometańskimi znajomymi
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Islam

Post autor: Leanna »

Zblazowany, ja dobrze wiem, ze muzułmanie (JAK I INNI LUDZIE) potrafią być okrutni. Dobrze wiem też o obrzezaniu i to również nie przypada mi do gustu.
Rozmawianie o tym z "moimi muzułmańskimi znajomymi" byłoby bardzo nie taktowne i nie wykazałabym się inteligencją, zblazowany. Wszedłbyś do czyjegoś domu i zapytał, czy jego właścicielka była obrzezana?! Oczywiście, ze nie.
Masz rację, ze liczą się statystyki, ale ja wam próbuje otworzyć oczy na to, ze wyznawcy islamu to także ludzie i nawet tamtejsze kobiety potrafią być szczęśliwe.
Ich kultura wydaje nam się dziwna, okropna. Może dla nich nasza jest taka?
Oni torturują? Nie tylko oni.

Boimy się ich. Może i słusznie. Ale mówiąc, ze spotykając muzułmanina na ulicy boicie się, ze zrobi wam coś złego ośmieszacie sami siebie. Dla mnie to RASIZM
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Islam

Post autor: Ruskof »

Leanna pisze:Oni torturują? Nie tylko oni.
Tu się droga Leanko pojawia magiczne slowo "inkwizycja" :)


Fakt,zblazowany,tak jak napisala Leanna,nie ladnie byloby wchodzic i się pytac o to lub owo,tak samo jak się bac araba chodzacego po ulicy.Statystyki jednak o wszystkim nie mowia,moze mieszkac 50 rodzin arabskich z czego 30 jest szczesliwych nie oznacza za na 213mln arabow,130 mln osob byloby szczesliwych.
zblazowany

Re: Islam

Post autor: zblazowany »

Ale co niby okropnego może być w naszej kulturze? Czy u nas też obrzezują małe dzieci? Czy Polacy porywają samoloty albo wysadzają się w tłumie w powietrze? A w islamie jest takich ludzi mnóstwo, oni wierzą że dzięki temu pójdą do nieba.
Sama nie spytasz czy ktoś z tej rodziny został obrzezany, ale co byś pomyślała gdybyś się dowiedziała że jednak do takiego czegoś doszło? Nie było by ci wtedy głupio, że niby taka porządna rodzina a takie okropne rzeczy robią? I jakaś głupia kultura nie może tego usprawiedliwiać. Tak też kiedyś łamano stopy dzieciom w Japonii i nie widziano w tym nic złego. Bo przecież taka była kultura, a ją jak wiadomo trzeba szanować nawet jak trzeba niektóre jej aspekty przeżywać z cierpieniem. http://www.euroislam.pl/index.php/2009/ ... cz-swieta/

Jakbyś wiedział że za ścianą właśnie dochodzi do obrzezania to jakbyś się czuł ruskof? Kultura święta rzecz...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Islam

Post autor: Darnok »

Leanna- Ale ja nie mam nic do tych dzieci :) Mi chodzi o kolektyw, o kulturę- jedna rodzina to tylko ludzie, ale biedne państwa islamskie nie mają nic wspólnego z naszymi normami kulturowymi ( w tym moralnymi) nie są dobrym miejscem na wycieczkę krajoznawczą.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”