Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Spooky Fox »

armenia pisze:Burza? Dla człowieka wierzącego te wypowiedzi tutaj są obrażające. Więc burze to można było dawno wywołać.
Ja jestem wierzący. I się nie oburzam. Ty nie jesteś wierzący. Ty jesteś fanatykiem.

armenia pisze:Prawda jest taka że podoba wam się upadek tak wielkiej religii jak Chrześcijaństwo.
Nawet nie wyobrażasz sobie, ile wielkich religii upadło. Kultury Majów, Inków, czy chociażby legendarnych Atlantydów (tak, tak, wiem, nie jest udowodnione, że istnieli, ale istnienie Jezusa Chrystusa też nie zostało udowodnione). Wszyscy oni wierzyli w swoje własne bóstwa. Przeinaczając troszeczkę twój cytat, lepiej brzmiałby on tak: "Prawda jest taka, że - czy podoba nam się to, czy nie - wielkie religie w założeniu, z góry są skazane na upadek. Prędzej czy później."

armenia pisze:Dużo ludzi lubi sensacje skandale afery.
Wszyscy ludzie uwielbiają afery i skandale.

armenia pisze:Marzy wam się ukryta księga o tym że Maria była burdel mamą.Zapłodnił ją jakiś pijak.A Jezus był facetem po trzech rozwodach z wielo dzietnej rodziny.Skazanym na krzyż za pedofilie.Siły ciemności biegały po Jerozolimie a św Piotrek z nimi paktował A nasz JP II jako jego następca chciał zdobyć władze nad światem i pracował dla sb.
Nie wiem stary, gdzie o tym przeczytałeś, ale to chyba ty się za dużo naoglądałeś radosnej twórczości Dana Browna. Widzisz, takie teorie, jak ty nam tutaj przedstawiłeś, żyją tylko w umysłach psychicznie niestabilnych ludzi, którzy wszędzie widzą wroga. Oglądanie się na każdym kroku za siebie, czy ktoś nie chce im wbic noża w plecy. Cała zabawa przy czytaniu tych książek, czy oglądaniu ekranizacji polega na tym, że trzeba odsączyc wiadomości, które są udowodnione, od wielkiej fantazji autora. Skoro ktoś tego nie potrafi, niech się nie łapie za książki.
armenia pisze:Spooky Fox moje posty są często takie a nie rzadko zdarza się że moje zdania są źle zbudowane nawet jak do kogoś mówię a nie pisze.Ale sens można znaleść.Po prostu nienawidzę j.polskiego z ortografią też kuleje.

To jest chyba najlepsze zakończenie, jakie mógłbym sobie wymarzyc. Nie wymaga komentowania. No...może tylko takie małe...

Jeśli jesteś na bakier z j. polskim, to nie mów, nie pisz i nie czytaj po polsku. Naucz się innego języka, który może lepiej Ci pójdzie. Po to w naszym języku jest mnóstwo znaków interpunkyjnych jak . , czy -, żeby ich używac. Tego wymaga również forum, na którym teraz jesteś. Jeśli nie potrafisz...no cóż. To tylko świadczy o Tobie. Ale ja osobiście uważam, że ludzie tutaj obecni nie będą tolerowac kaleczenia języka ojczystego tylko dlatego, że "nie lubisz j. polskiego". Po to Cię rodzice uczyli mówic, a szkoła pisac, żebyś teraz się nie ośmieszał. Więc proszę Cię, nie jesteś na swoim własnym forum, więc albo pisz normalnie, tak, żeby każdy zrozumiał, albo nie pisz w ogóle.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Spooky Fox »

I za każdym razem, jak widzę takie wypisywanie, to karcę od razu. Po to są zasady w j. polskim, żeby ich przestrzegac.

I czy wierzącego człowieka nie oburza obraza jego Boga?

Cóż. To akurat jest kwestia dyskusyjna. Mnie osobiście gila zdanie innych na temat mojego Boga. Niech sobie wypisują, malują co chcą. To jest ich sumienie i ich sprawa. Ja nie będę przecież fanatykował z powodu tego, że Jezusowi na krzyżu, ktoś domalował penisa, prawda? Ja osobiście nie zniżyłbym się do takiego poziomu, ale nie przeszkadza mi on u innych.
zblazowany

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: zblazowany »

armenia pisze: Marzy wam się ukryta księga o tym że Maria była burdel mamą.Zapłodnił ją jakiś pijak.A Jezus był facetem po trzech rozwodach z wielo dzietnej rodziny.Skazanym na krzyż za pedofilie.Siły ciemności biegały po Jerozolimie a św Piotrek z nimi paktował A nasz JP II jako jego następca chciał zdobyć władze nad światem i pracował dla sb. Było by może c.

Która Maria? bo były trzy. Nikomu nic się nie marzy nikt z Marii Magdaleny ladacznicy nie musi robić bo przez wieki od czasów papieża Grzegorza I wielkiego przylgnęła do niej łata prostytutki. Dopiero w XX wieku przyznano się do tej pomyłki ( została pomylona z Marią z Betanii).

Sam sobie tworzysz argumenty strony przeciwnej. Ogarnij się trochę
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Spock »

Co do języka polskiego. Ustalono swego czasu, że gramatyki, interpunkcji i ortografii w postach NIE BĘDZIEMY się czepiać.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Spooky Fox »

Spock, no ale ja Cię proszę...nie załamuj mnie. Przecież tego się czytac nie da! Troszeczkę się zastanówmy. Jak tak każdy będzie pisał, to tu burdel będzie, jak malo gdzie.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Spock »

Nie przesadzaj, całkiem spokojnie da się przeczytać i nawet zrozumieć.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Spooky Fox »

Z twoją nauczycielką polskiego w takim bądź razie musi byc coś nie tak...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Darnok »

Następny post dotyczący ortografii będzie nagradzany ostrzeżeniem.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Ruskof »

Czyzby temat zamarl?
zblazowany

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: zblazowany »

armenia rzucił paroma zarzutami i się przeniósł do innych tematów, bo tu zwrócono uwagę na jego ortografię

Szkoda że załozyciel tematu już się nie udziela bo by mogło byc ciekawiej. a jeszcze znalazło by się mnóstwo pytań dla niego
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Ruskof »

Armenia cos ucichl,ale zauwaz ze nabijal posty odkopujac pelno tematow,moze juz nie ma gdzie i co odkopac :)
Mozna bylo by napisac do autora tematu,czy by się udzielil publicznie jeszcze w temacie,zeby moc nadal prowadzic rozmowy :mrgreen:
zblazowany

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: zblazowany »

odkopać post to nie sztuka, prowadzić polemikę z argumentami to jest sztuka
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Ruskof »

Chodzi o to aby porozmawiac z autorem tematu,jak sam napisales,bo argumentow o tym to moge ci mase napisac :)
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: CheeTaH »

Nie czytałem wszystkich wypowiedzi ale powiem tak : NIE WIERZCIE W KSIĘDZA TYLKO W BOGA . Niech oddaja to co zagarneli wieki temu ludziom , niech odda życia które musiały zginąć za swoimi przekonaniami ! Pedofile i geje nic wiecej nie mam do powiedzenia na ich temat , zawsze było tak i będzie ,że ksiądz tylko na swoja "dupe" patrzy i wyciąga pieniądze od ludzi.Święte miejsce jakim jest kościół niech zostanie ale księży tutaj nie powinno być.!
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: Kryptozoolog »

Kolejny fanatyk?
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Chrześcijaństwo ... wiara oczami (prawie)księdza...

Post autor: CheeTaH »

Nie nie jestem fanatykiem lecz denerwują mnie ludzie zaślepieni władza księdza , to nie są wyznawcy Boga lecz właśnie kapłana , a przecież Bóg kocha wszystkich , ksiądz nie jest ważniejszy niż zwykły szary człowiek aaa tak się właśnie zachowuje jakby tak było.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”