Prawda!! moja teoria

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Arek »

"""Juz kapujesz czemu cuda Jezusa tracą na wartości wśród wielu innych cudotwórców?"""
Dla mnie nie tracą na ważności, pokazują nam że cuda są możliwe bo i inni też je potrafią. Choćby tylko te osoby coś wyżej wymienił. I nawet jak 100 takich ludzi w przeszłości umiało cuda czynić to i tak żaden naukowiec drogą badań ich nie uzna. To co napisaliście o wiarze jest racją, co Ty, co Jamboree, co Sothis o tym napisał wszystko się zgadza, można być wierzącym lub nie. Ale dla naukowca w laboratorium odpada to, on nie może się kierować tym w kogo wierzy jeżeli chce zaprezentować wyniki które koledzy po fachu zatwierdzą!!!! A że Jezusa czy Arigo czy Szymona Maga do laboratorium już nie zawleką ich CZYNY nie będą przez współczesnych naukowców NAUKOWO uznane.
Ale każdy ma swoją religię i może wierzyć w co chce, nie wszyscy ludzie potrzebują dowodów z laboratorium że TO jest możliwe
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Jamboree18 »

trafne podsumowanie.Chyba nic więcej do dodania:)
zblazowany

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: zblazowany »

Żeby jeden naukowiec z drugim dowiódł że cuda takie jak czynił Jezus są mozliwe to musi się znaleźć taki koleś który to powtórzy, jeżeli takiego kogoś nie ma to jak tu mówić o badaniu czegoś czego nie ma? tak samo jest z innymi nadmaturalnymi zdolnościami typu telekineza. W internecie na forach o telekinezie można spotkac całą masę dzieciaków co twierdzą że potrafią przesuwac ołówki, długopisy i inne rzeczy. Ale jak już przychodzi do konkretów to wszyscy mówią że kamera im się zepsuła i nie mogą tego nagrać.
Czemu taki jeden z drugim nie zgłoszą się na jakiś uniwersytet czy politechnikę żeby dowieść swoich umiejętności? Ciężko im, czy jak? Ja potrafiąc coś czego inni nie potrafią bym klaskał uszami a oni widocznie mają to gdzieś. Ale odpowiedź jest prosta to są zwykli ściemiacze i dzieciaki które naoglądały się dragon balla.

Inne zjawiska typu OOBE są badane w różnych laboratoriach. Dochodzi się już do wniosków że te zjawiska które towarzyszą OObe są wynikiem zmiany w funkcjonowaniu niektórych obszarów w mózgu.
Jaki jest problem z tymi wszystkimi telepatami, wrózkami i telekinetykami? Oni istnieją jedynie w internecie
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Arek »

I z tym postem się zgadzam
Frutek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-10, 15:00

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Frutek »

Mam jedną teorie kontrowersyjną.
Czytałem gdzieś że ziemia ok. 30.000 lat temu ziemia była wolna od lodów i może wtedy już była jakaś wysoko rozwinięta cywilizacja(homo sapiens sapiens chodzi po ziemi 40.000 lat) i może wszystko to jest ponich te piramidy itp.
I może oni tak się rozwineli że odlecieli z ziemi i przylatuja tu sprawdzić jak sobie radzimy.To ich możemy nazuwać kosmitami
To oni mogą być bogiem i teraz się z nami bawią
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: jager3223 »

Aha, i byli tak dobrze rozwinięci, ale zostawili po sobie tylko piramidy.
Tyle, że w piramidach są zakopani faraonowie, którzy byli po epoce lodowcowej. -.-
Coś wg. mnie niebardzo wporządku ta teoria.
Frutek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-10, 15:00

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Frutek »

Nie zabardzo ją sprecyzowałem chodzi mi oto że na antarktydzie mogła być jakaś cywilizacja.Nie odkryliśmy jeszcze ich śladów bo tam jest lód i nawet jakby były to już są zniszczone albo są w takim stanie że nie umożliwia ich zidentyfikowania.
Tak jak my mogli skolonizować inne kontynenty i osiągnąć taki stopień rozwoju która umożliwia podróże kosmiczne. (my rozwinęliśmy naszą cywilizacje w ok 6-4 tys lat.pewnie i oni tyle potrzebowali).
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Spock »

Na Antarktydzie nie było żadnej cywilizacji, ponieważ Antarktyda od 15-tu mln lat jest pokryta lodem. W tamtych czasach, nasi przodkowie wesoło hasali po drzewach.
Frutek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-10, 15:00

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Frutek »

Ale ok 40-30 tys lat temu niebyło na niej lodu to stąd opowieści o potopie niezastanawia cię dlaczego w większąści mitologiach jest wielka woda bezkresna przeszczeń czy chaos właśnie to jest to
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Spock »

Pudło. 40 000 lat temu trwało właśnie ostatnie zlodowacenie, a co za tym idzie, poziom morza był o kilka metrów niższy niz obecnie.
Frutek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-10, 15:00

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Frutek »

ja się z tobą nie zgodzę wtedy tam nie było lodu.
Było wtedy ocieplenia chwilowe tak jak jest teraz..
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: Spock »

Ocieplenia, owszem, były. Ostatnie rozpoczęło się 10 000 lat temu i trwa do dziś. Wcześniej, przez ponad 100 tysięcy lat trwało zlodowacenie.
Sprawdź jaki był klimat czwartorzędu, jak mi nie wierzysz.
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: zalewa »

Ty patrz dopiero tera zaóważyłem,że makbet jest na forum(po za tym witamserdecznie)....Miałem kiedyś konto na Zp;pp.Ale już wracam do tematu,wg mnie to ci ludzie co to Stonehenge wybudowali może oni jakoś odczytywali ulożenie tych kamieni i uważali to za kalendarz,nie wiem czy mówie prawde no ale ok.A o tych bogach to raczej z nieba zjechali na tych ognistych rydwanach jak przecierz cała biblia kręci się wokół nieba(tak przynajmiej wynika z moich doświadczeń...........
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Prawda!! moja teoria

Post autor: zalewa »

Do tych rydwanów to podajże Majowie myśleli,że słońce to ognisty rydwan i jeśli nie złożą ofiary(z człowieka)to ten "rydwan" już nie przyjedzie i będzie ciemno jak w assie u murzyna.A te moje doświadczenia nie są "genialne" tu po prostu chodzi o to,że niebo to takie święte miejsce gdzie "dobry" człowiek idzie i żyje wiecznie.
Tak wynika z czytania bibli np.przez katechetke w szkole.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”