seans z tabliczka ouja

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
spirsman
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-12, 12:15

seans z tabliczka ouja

Post autor: spirsman »

Mam bardzo duzy problem jakies 3 dni temu postanowilismy z kumplem odbyc seans spirtystyczny pierwsza regulka nic po 5 czy jest tu duch ktury chce porozmawiaci zaczelo się dziaci zaczal talerz samemu wskazywaci opcje tak puzniej wpadlem tak jakby trans z kurego nic nie pamietam stalo się to juz po 5 minutach od rozpoczecia seansu i dzieje się juz 3 dzien od ukonczenia tego i mielismy doznaci cos niesamowitego nie dalo się tego opisaci talerz samemu zaczal wykrecaci się na wznak liczby 8 i 2 lacisnkich liter takie f z suplem na gurze i podobna litera do trujkata tylko bez dolnej podstawy przepraszam za ortografie ale nie mam polskich znakow na klawiaturze i nie potrafie tera tego racjonalnie wytumaczyci do dzis czesami czuje jakbym wchodzil w jakis trans tak jakby cos gniotlo muj zaladek czuje obecnosci a od 4 miesiecy jestem w pelni trzezwy i nie potrafie tego w jakis sposub tego wytlumaczyci czesami widze przezroczysta postaci zanikajaca w scianie a opowiem wam historie z tamtego tygodnia jeszcze przed seansem zdarzylo się to kolo 21 30 ogladalem tv i zauwazylem kolo tv kontur chlopca siedzacego kolo telewizora i pewnej chwili jak to zauwazylem ten chlopiec pomachal do mnie odwrucil glowe i zniknol w wieku 7 lat mialem pierwsze spotkanie z duchem kobiety ktura chodzila po moim balkonie przezroczysta postac pamietam to do dzis a mam 20 lat pamietam ze wtedy tego bardzo się wystraszylem
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: seans z tabliczka ouja

Post autor: Dave_Mustaine »

Nie znam się na wywoływaniu duchów, ale nie mogę obejść koło tego obojętnie... KUP SŁOWNIK!
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: seans z tabliczka ouja

Post autor: Sothis »

Słownik tu nic nie da, najpierw trzeba odstawić używki. :(
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: seans z tabliczka ouja

Post autor: Monomagnum »

Czytając to obawiam się ze możesz na prawdę sięgnąć po tabliczkę ouja. Zatem kup słownik, odstaw prochy i alkohol odpocznij i nie wypisuj już takich historyjek. Jest tutaj tego od zaje****a...
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: seans z tabliczka ouja

Post autor: Pandemonium »

Brak polskich znaków nie znaczy, że trzeba pisać "puzniej", bo zawsze można to napisać "pozniej" i nikt nie miał by pretensji. A ogólnie sądzę, że to prowokacja, albo 13 latek po żywcu.
spirsman
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-12, 12:15

Re: seans z tabliczka ouja

Post autor: spirsman »

e koledzy mi bez takich proszę nie będe argumentował waszych wypowiedzi nie byłem wtedy spalony i nie spożywałem alkocholu bo jestem na terapi odwykowej 3 lata trenuje oobe czyli tzw wyjście poza własne ciało i teraz od 2 miesiecy osioągnołem to co chciałem 3 lata medytacji skupiania się na jednej myśli techniki czyszczenia umysłu mam w jednym palcu a moje pierwsze wrażenie po osiągnieciu tego stanu są tak jakby na pograniczu śmierci czulemjakbym odchodził przestraszyłem się pierwszym razem glebokie wibracje mega odprezenie uczucie jakbys latał relaksacja i słyszenie głosów
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”