Postać ze zdjęcia

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Divi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-04, 18:38

Postać ze zdjęcia

Post autor: Divi »

Obrazek

Jeżeli wy też widzicie coś dziwnego na tym zdjęciu (bo ja owszem), powiedzcie co to może być. Ja widzę twarz po prawej stronie głowy, która wygląda bardzo niepokojąco.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: Postać ze zdjęcia

Post autor: pytol »

Mózg każdego człowieka jest nastawiony na dostrzeganie kształtu ludzkiej twarzy, dlatego widzimy często jej zarysy w przedmiotach nieożywionych np księżyc, chmura, przypalona na patelni jajecznica, potargany koc. To, że widzisz gdzieś twarz, nie oznacza, że ona się tam znajduje ;) zresztą to co możemy zobaczyć i nazywamy to duchem zazwyczaj ma bardziej ludzkie wymiary, więc nawet gdyby przyjąć że "tam coś jest" to zamieściłeś temat w złej kategorii.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Postać ze zdjęcia

Post autor: Monomagnum »

Nic dziwnego, ani niczego innego prócz bobasa nie widzę. Ale przedmówca ma rację, tak już jesteśmy skonstruowani, że wszędzie dostrzegamy ludzkie twarze.
Pozdrawiam!
Divi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-04, 18:38

Re: Postać ze zdjęcia

Post autor: Divi »

Nie było by w tym nic dziwnego gdyby to była sama twarz. Jednak za głową nad tą "twarzą" widać czarny cień którego tam nie powinno być gdyż światło pada z innej strony. Jeżeli ktoś także widzi tą twarz i wie co to może być, bo mi to niestety żadnego znanego demona nie przypomina to prosze o odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”