problem z duchem

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
legion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-07-29, 16:53

problem z duchem

Post autor: legion »

Witam, jestem świeżakiem, jeśli chodzi o duchy czy jakkolwiek te stworzenia nazwać, proszę więc o wyrozumiałość i pomoc. Wczoraj podczas oglądania z mężem filmu (było po 23) oboje zobaczyliśmy szybko przechodzącą przez korytarz białą, wysoką, zakapturzoną postać. Postać ponownie przeszła korytarzem po ok 20 minutach. I tak co jakiś czas. Mąż przyznał mi się, że przedwczoraj też widział tą postać krążącą po korytarzu. Patrząc na korytarz miałam oczy skierowane na wprost, więc nie mogło to być to jakieś złudzenie widziane kątem oka. Zamieszkujemy w tym mieszkaniu od 3 miesięcy i nigdy wcześniej takie coś się u nas nie pojawiało.
Proszę o pomoc i radę jak się tego "czegoś" pozbyć z domu, bo nie podoba mi się wizja mieszkania z dodatkowym lokatorem, mimo że jak narazie tylko chodzi po korytarzu i nikomu krzywdy nie robi.
Z góry dziękuję za każdą radę.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: problem z duchem

Post autor: Vampirio »

Nie wiem w czym masz problem jak tylko łazi w tą i z powrotem. No ale jak już ci tak przeszkadza to może rytuał rubinowej gwiazdy.
Awatar użytkownika
legion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-07-29, 16:53

Re: problem z duchem

Post autor: legion »

bo nie lubię jak ktoś/ coś narusza moje terytorium:) poza tym dziwne jest dla mnie że po 3 miesiącach nagle coś takiego wylazło, a nie wcześniej.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: problem z duchem

Post autor: Vampirio »

Może po prostu wcześniej nie zauważyliście lub coś się wydarzyło.
Awatar użytkownika
legion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-07-29, 16:53

Re: problem z duchem

Post autor: legion »

Właśnie nic się nie wydarzyło, przynajmniej nic sobie nie przypominam. Poprosiliśmy grzecznie ducha, żaby opuścił nasze mieszkanie, więc zobaczymy, może posłucha i sobie pójdzie.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: problem z duchem

Post autor: Słowianka »

Znowu to ja będę ta zła... Dobrze... :diabel2:

Urocza żona, spędzająca wieczory z mężem, przed TV, zamieściła wesołego posta pod pseudonimem "LEGION". (sooo sic!) ;p

Post mówi o zaobserwowaniu białej, zakapturzonej zjawy, dwa razy, przez oboje partnerów.
Cool! No jejciu! Z formy wypowiedzi wynika, że skoczyliście po paczkę chipsów i był tylko problem czy oglądać ducha czy film, który notabene, musiał nieźle stracić na atrakcyjności ;p
(SOOOO SIC!)

Wiesz, dodatkowy lokator, to szansa, że da się go wrobić w zmywanie! Pomyślcie ^^

A na koniec, przestańcie mi pierdaczyć, bo każdy zdrowy psychicznie człowiek posika się ze strachu, jak zobaczy coś takiego...
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: problem z duchem

Post autor: Vampirio »

Ja tam w prawdziwość wnikać nie będę. Od czego mamy ciebie :D
Awatar użytkownika
legion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-07-29, 16:53

Re: problem z duchem

Post autor: legion »

Nieistotna swoje złośliwości i kpiny proponuję wyładowywać na jakiś innych forach gdzie ktoś będzie chciał to czytać. Może masz frustrujące życie i musisz się gdzieś wyładować więc zastanów się nad tym.
Nie każdy narobi w majtki na widok czegoś co odbiega od przyjętych standardów normy. Nie uważam duchów czy innych "cudów" za coś przerażającego, ale nie widzę w nich nic ciekawego, żeby choćby jeden łaził po moim domu.
krikus

Re: problem z duchem

Post autor: krikus »

Zainstaluj kamerę, zarejestruj i pokaz nam na forum, to uwierze w to. Pozatym skąd jesteś? (jaka miejscowośc?)
fauzi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-07-12, 12:53

Re: problem z duchem

Post autor: fauzi »

Nie wiesz że duchy nie rejestrują się na taśmach?;P
Awatar użytkownika
Araas
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2012-08-22, 12:54
Lokalizacja: Tczew
Komentarze: 1

Re: problem z duchem

Post autor: Araas »

Ja ci powiem tak , jeżeli masz nadal ten sam problem to o tak się problemu nie pozbędziesz ponieważ ta zagubiona dusza może tam mieszkała dawno temu ... a skoro nie chce opuścić pomieszczenia tzn ze coś chce , całkiem mozliwe ze za ta osobe nie zrobiono mszy swietej w kosciele . Dziekuje .
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: problem z duchem

Post autor: Dave_Mustaine »

Nie przeczę prawdziwości Twojej opowieści, jednak materiał video lub zdjęcie było by mile widziane :grin:
Romania
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-04, 15:03
Lokalizacja: Polska

Re: problem z duchem

Post autor: Romania »

Witaj,

możesz okadzić korytarz, dom dymem z palonej białej szałwii (w ostateczności zwykła szałwia lekarska powinna pomóc). Jednak jeżeli lokator jest poprzednim mieszkańcem mieszkania może odejść na chwile a po wywietrzeniu dymu powrócić. W końcu w jego odczuciu to jego dom. Warto spróbować okadzić dom szałwią a następnie obserwować korytarz. Jeżeli powróci, niezbędna będzie modlitwa, pomoc egzorcysty, ewentualnie msza za dusze zmarłego.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: problem z duchem

Post autor: Dagmara »

Może przetoczę słowa mojego znajomego u którego w domu również dzieją się niekiedy zadziwiające zjawiska- jeśli coś nie wyrządza żadnych poważniejszych szkód domownikom to lepiej wszystko zostawić w spokoju.
A jeżeli już bardzo chcecie się tego pozbyć to radzę każdy krok dokładnie przemyśleć, żeby nie popełnić żadnego błędu aby nie pogorszyć sytuacji.
Bo jak wiadomo w przypadku tego typu zjawisk to różnie bywa.
Awatar użytkownika
Jimmy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2012-11-14, 00:28

Re: problem z duchem

Post autor: Jimmy »

powywieszaj czosnek i krzyże na ścianach i wszędzie tam gdzie znajduje się owy "Duch" po czym odpraw modlitwe za zbłąkaną dusze i nie prowokuj żadnym działaniem, a jeśli to nie pomoże to zaproś księżula bo może w tym domu co mieszkasz miało miejsce w przeszłości jakieś makabryczne zdarzenie i dusza albo nie chce odejść albo jest uwięziona w ziemskich ryzach..]
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: problem z duchem

Post autor: pytol »

Jimmy chcesz mi powiedzieć że założyłeś konto specjalnie po to, żeby wypowiedzieć się o czymś o czym najwyraźniej nie masz najmniejszego pojęcia? Gratuluję.
Awatar użytkownika
Jimmy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2012-11-14, 00:28

Re: problem z duchem

Post autor: Jimmy »

No nie wiem czy nie mam pojęcia, prowadzę obserwacje i wyciągam z nich racjonalne wnioski. Założyłem konto ponieważ jest to odpowiedni portal w który mogę uzyskać sporo informacji jak i obiektywnie ocenić swoje spostrzeżenia które miewałem do tej pory i je porównywać. Jeśli patrzysz tylko na ilość napisanych postów itd to dziękuję bardzo. Tylko nie wiem po co od razu wyjeżdżać z takim pretensjonalnym tonem...jestem tu nowy i próbuję i będę próbował. To by było na tyle.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: problem z duchem

Post autor: Dagmara »

Chłopaki spokojnie ;)
Nie trzeba tak od razu z góry zarzucać, czy ktoś posiada na dany temat wiedzę, czy też nie.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: problem z duchem

Post autor: pytol »

Próba odegnania ducha czosnkiem, krzyżem czy księdzem pokazuje, iż tylko wydaje ci się, że obracasz się w temacie. Co do modlitwy - ponieważ to kwestia indywidualnej wiary nie należy tego deprecjonować tym bardziej, iż opiera się na sile woli. Zastanawia mnie, skąd w ogóle pomysł na czosnek? Naoglądałeś się chyba filmów o tzw. "wampirach".
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”