Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
teamdox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-06-12, 17:25

Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Post autor: teamdox »

Witam, to mój pierwszy post na forum, lecz przeglądam je od jakiegoś czasu dosyć często. Zdjęcie przedstawia moją siostrę oraz tajemnicze źródło światła znad jej prawego barku. Zdjęcie to jest zrobione z kamerki internetowej, podczas rozmowy przez skype'a. W pokoju nie przebywała żadna osoba ani żaden obiekt, który mógłby być oświetlony przez laptopa. Jeśli czegoś nie widać, polecam rozjaśnić zdjęcie i powiększyć. Proszę o komentarze i ewentualne porady, co to może być, bo siostra trochę się przejęła gdy zobaczyło to na własne oczy

Link to zdjęcia z zippyshare ------> http://www64.zippyshare.com/v/43709976/file.html
Awatar użytkownika
Leilong
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-17, 21:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Post autor: Leilong »

Gorszej jakości już chyba nie mogłeś dać...
Zrobiłam z tym zdjęciem co tylko się dało (Obrazek), nic nadzwyczajnego tam nie widzę. Wnioskując po jakości kamerki, są to po prostu jakieś błędy jej matrycy (nie znam się dokładnie na tym).
Generalnie szkoda czasu na doszukiwanie się "ducha"...
Hagath
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2011-08-07, 16:32

Re: Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Post autor: Hagath »

Przy takiej jakości to mogła zobaczyć chochliki kornwalijskie ;) moim zdaniem nie ma co panikować...
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Post autor: Ignorant »

To na pewno nic takiego... tym bardziej nie duch...
teamdox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-06-12, 17:25

Re: Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Post autor: teamdox »

Wiem, ze jakość jest daremna, ale gdy rozjaśniłem obraz trochę się przeraziłem. Mimo to, dziękuję za opinie :)
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Czy to zdjęcie przedstawia ducha ?

Post autor: Słowianka »

Ja bym się wstydziła takie zdjęcie pokazać...
Zablokowany

Wróć do „Życie po śmierci”