Prawdziwe historie, nie fake

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Usunięto użytkownika 11211

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Usunięto użytkownika 11211 »

Jak fajnie, kilka dni mnie nie było, a tu temacik się rozwinął,
Ampa Vatis pisze:

znam więcej takich miejsc, gdzie były duchy lub nadal są, ale właściciele takich lokali proszą o anonimowość, to zazwyczaj małe wioski i ludzie nie chcą by takie historie plątały się na językach sąsiadów. Więc dzielę się tym czym mogę.
Hmmm..., a mojego kumpla porwali kosmici, on się nie dał i pozwolili mu wrócić na ziemię, ale pod warunkiem zabrania za sobą kosmitki.Teraz mają dwójkę dzieci, ale nie powiem gdzie wynajmują mieszkanie, ponieważ
Ampa Vatis pisze: właściciele takich lokali proszą o anonimowość, ................ ludzie nie chcą by takie historie plątały się na językach sąsiadów.
Przepraszam za powyższy głupi tekst, ale to jest forum paranormalium, jeśli nie chcesz przytaczać konkretnych przykładów, to przynajmniej o nich opowiedz, to chyba możesz :D

P.S. nie gniewaj się Ampa Vatis, nie chciałem Cię ani urazić, ani manifestować, że Ci nie wierzę, po prostu chcę, byś podzielił się z nami tymi historiami.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Słowianka »

@embejo

Ale co ty chcesz? Przecież kolega zaprasza nas do wspólnych badań i sprawdzenia tego miejsca. Jak dla mnie, to wszystko wydaje się być jasne. Mimo, że temat jakby umarł nieco ;p
Usunięto użytkownika 11211

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Usunięto użytkownika 11211 »

Nieistotna pisze:@embejo

Ale co ty chcesz?
Ja??
Nic, po prostu kolega napisał, że zna inne historie, ale z różnych powódek nie chce o nich pisać, to miałem na myśli :)
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Słowianka »

Aaa, ale wiesz, kolega już mi obiecał, że jak zrobimy tą pierwszą sprawę i się jako grupa będziemy dogadywać. (zaufanie itp) to będzie więcej :D
Usunięto użytkownika 11211

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Usunięto użytkownika 11211 »

Szczerze jestem zainteresowany wynikiem tego eksperymentu. Mam tylko nadzieję, że jeśli coś by się powiodło, to w pełni umieścicie materiał na forum?
W sumie byłoby to coś wyjątkowego, na youtube oglądałem mnóstwo filmików, na których dziwne zjawiska były dziełem poltergeistów i wywarło to na mnie ogromne wrażenie. Jeśli wam by się powiodło super by było :)
Awatar użytkownika
Galadriel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-01-13, 23:44
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Galadriel »

Arku też mi się wydaję, że to chyba najlepszy przykład. Ale mimo, że mówi się, że jest to najlepiej udokumentowany przypadek, to mało można znaleźć na ten temat w necie. Albo ja nie umiem szukać ;). Także jakbyś miał jakieś linki do treściwszych artykułów to byłabym wdzięczna.

W internecie znalazłam ksiażkę z 1991 roku, podpisał się pod nią pan doktor nauk ścisłych, przedstawiciel komisji zajmującej się badaniem poltergeistów, cokolwiek to znaczy. W linku można zobaczyć obrazki i zdjęcia z książki, oczywiście moga to być fejki jak i cała książka, ale wygląda ciekawie. Polecam jeśli ktos zna rosyjski.
W przedmowie autor pisze, że odwiedzał rodziny, które miały do czynienia ze zjawiskiem
więc mógł zobaczyć to, co się tam działo na własne oczy. Napewno przeczytam jak będę miała chwilę wolnego czasu, czyli najwcześniej za jakiś miesiąc ;)
http://lib.rus.ec/b/173328/read

A książka o "psychokinetycznym fenomenie Joasi" to "Nieuchwytna siła" Ostrzyckiej i Rymuszki, podobno bardzo rzetelna pozycja, można ją na chomiku znaleźć.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Arek »

Dzięki za info, już znalazłem.
Tak o Joasi trudno coć w necie znależć, znam jedynie ten art.:
http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/niezw ... joasi.html
Ale jeśli wiesz gdzie można znależć książkę to inne artykuły które są tylko streszczeniem książki nie są już potrzebne :grin:
Ten artykuł po rosyjsku na pierwszy rzut oka bardzo ciekawy, zobaczę jak z tłumaczeniem u mnie będzie :o
POKERZYSTA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-27, 16:59

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: POKERZYSTA »

Witam forumowiczów ciepło :diabel2: Jeśli by to był faktycznie tak późny termin ( koło listopada ) to może i ja bym się zabrał na te " badania " No chyba że ktoś ma coś przeciwko? Ja bym spod Czeskiej granicy leciał przez J.G. - Breslau i na Stolicę i jak byłby po drodze ktoś z autem, lub inny transport to bym się podłączył i by było raźniej :fuckyou2:
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Słowianka »

@POKERZYSTA
Wszystko do zrobienia jeśli tylko sprawa nadal aktualna. Zawsze też, można zrobić turniej w Holdema NL, jakby badania się przeciągnęły ;p hihihi
Ampa Vatis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Komentarze: 1

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Ampa Vatis »

Wszystko jest aktualne, w tej chwili czekam na namiar na właściciela lokalu, bo jego stary numer przestał odpowiadać, a lokatorzy nie mieszkają tam dłużej niż 2-3 miesiące i uciekają. W przeciągu kilku dni dostarczę przybliżony schemat rozmieszczeń pokoi, niestety bez metrażu, ale to naprawdę małe mieszkanie więc nie liczcie na masę przestrzeni.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Słowianka »

Och tam, metraż mało istotny. Rozkład z zachowaniem proporcji, żeby było wiadomo jak sprzęt rozstawić i ile czego trzeba. Ze względu na "codzienne życie", trzeba będzie się streścić w 3, max 4 dni... A co za tym idzie, nie ma miejsca na błędy.
Ampa Vatis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Komentarze: 1

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Ampa Vatis »

Problem polega na tym, że byłem tam około 10 lat temu, a wnioskując po wstępnym wywiadzie w mieszkaniu zrobiono remont. Schemat pomieszczeń na 10 lat wstecz mogłem zaprezentować juz wcześniej, teraz czekam na potwierdzenie tego czy rzeczywiście remont zmienił rozkład wnętrza.
Ampa Vatis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Komentarze: 1

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Ampa Vatis »

Musze wszystkich przeprosić, ale niestety badanie w tym roku nie dojdzie do skutku z przyczyn ode mnie nie zależnych. W chwili obecnej mieszkanie, jak mnie poinformowano, zostało wynajęte na zimę i o ile lokatorzy wytrzymają te warunki to do wiosny się to nie zmieni. Nie mniej trzymam baczenie nad tym lokalem, bo był by to dla was niezły przykład do głębszego zrozumienia i analizy.
Także to, że nie wypali to teraz nie oznacza, że zaniechałem tego przedsięwzięcia. Proszę więc o wyrozumiałość i jeśli chcecie się dogadać, kto ma wziąć w tym udział, to chyba Nieistotna nie obrazi się jeśli obarczę ją zadaniem zebrania 3 maksymalnie 4 osób.

Cały czas o tym pamiętam, tylko by zainstalować się w tym lokalu potrzeba nam zgody właściciela oraz czasu, w którym nie będzie ten lokal wynajęty.

Pozdrawiam i życzę wysokich wibracji.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Post autor: Arek »

ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”