prośba o pomoc

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Charlie
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-17, 19:14

prośba o pomoc

Post autor: Charlie »

Witam, mam do Was prośbę o pomoc w sprawie tego co przydarzyło się wczoraj mojej przyjaciółce.
Pisałem kiedyś na forum w całkiem innej sprawie, ale już przechodzę do rzeczy.

Wczoraj wieczorem Klaudia (owa przyjaciółka) ucząc się ok godziny 19:30, przy zeszytach, zasnęła (wcześniej dzwoniła do swojego chłopaka, mówiąc mu że się położy itd.) i po pewnym czasie się obudziła, bo usłyszała jak ktoś szura jej krzesłem po pokoju (ona ma takie czerwone krzesło, które strasznie szura jak je przesuwasz, bo nie ma kółek czy czegoś takiego). Chciała spojrzeć w tamtą stronę kto to szura, ale nie mogła bo zorientowała się ze ktoś ją trzyma za gardło, nie tyle co trzyma a ściska mocno. I nie mogła wydać jakichkolwiek krzyków, tylko charczała. I też nie widziała kto ją trzyma.
I nagle zasnęła.
powiem że od razu zapewniła mnie ze to nie był sen, bo było to bardzo realistyczne i prawdziwe.
ale przechodzę do snu: śniło jej się, że ona, ja i dwie koleżanki staliśmy w jakiejś ogromnej hali, która prawdopodobnie była stacją PKS, czy coś. I wszyscy ludzie którzy tam byli zaczęli wychodzić a za chwilę przyszło pełno Rumunów, wiele dorosłych i dzieci. I jedna taka kobieta podeszłą do nas z bronią i zażądała torebki Klaudii. Ta jej szybko oddała tę torebkę i chciała schować telefon, ale kobieta to również chciała i Klaudia jej go dała. Potem Rumunka podeszła do jednej koleżanki, tamta nie chciała dać jej swojej torebki, wiec ją zastrzeliła. Potem podeszła do drugiej koleżanki, która zaczęła wyzywać ją od najgorszych, brudnych, klnąc na nią itd. I kobieta powiedziała, że jedna z nich mogła uciec a druga musi zostać, wiec Klaudia zaczęła uciekać i tylko spostrzegła, że kobieta strzelając do tamtej koleżanki zostawiła na jej klatce piersiowej trzy, równie ułożone z góry na dół czerwone kropki krwi.
Ze mną nie wiadomo co się stało.
Ale Klaudia uciekła i na zewnątrz tego budynku zobaczyła mnóstwo osób w długich włosach, z brodami i w czarnych sztach, satanistów po prostu. I niektórzy mówili po polsku, inni po angielsku i po innych językach, i podeszła do jednego mężczyzny, spytała się czy mówi po polsku, na co ten, że tak i wtedy on a do niego "Czy wiesz co tam się w środku dzieje ?!" na co on wydarł się "ZAMKNIJ SIĘ!" I wtedy wszyscy oni na nią spojrzeli z nienawiścią i zaczęli gonić. Tamten mężczyzna był na przedzie i dogonił ją, złapał za dłoń i zaczął śpiewać jakąś wesołą, dziecinną piosenkę, a ona razem z nim, z przymusu. Potem na niego spojrzała i okazał się po prostu diabłem.

I wtedy się obudziła, całą zapłakana itd. zadzowniła do swojego chłopaka, który ma brata ksiedza, który pobudził pół Katedry Wrocławskiej, aby się za nią modlili. Jej mama porozlewała wodę święconą po całym pokoju. Sama Klaudia twierdzi, że to sam Szatan przyszedł ją zabrać i gdyby się nie obudziła w tamtym momencie to by ją zabrał.

Sytuacja nie jest zmyślona, to zapewniam, a jest sprzed wczoraj.
więc proszę o pomoc

dodam, że siostra Klaudii opowiadała, iz miała podobną sytuację, kiedyś nawiedziła ją zmora, tzn. czuła ją jak pełznie do niej w łóżku pod kołdrą od stóp do głowy, więc ta ją szybko kopnęła i zmora spadła na ziemię, przy czym dało się usłyszeć tętent kopyt końskich.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: prośba o pomoc

Post autor: Karoolczak »

Haha zaden Szatan po nią nie przyszedł. Najzwyklejszy paraliż senny, to się często zdarza jak ktos się bardzo stresuje we snie ;) A wlasnie i dlaczego jak ktos ma dlugie wlosy i brode to juz jest satanista ?
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: prośba o pomoc

Post autor: Słowianka »

Karoolczak, oczywiście, że nie jest od razu satanista... No chyba, że gra na basie ;p hehehehe

Myślę, że czasem jest tak, że sen może być tak realistyczny, że potem długo zastanawiamy się czy to nie jest prawda.
Pamiętam, że kiedyś śniło mi się, że ktoś mnie zastrzelił i leżałam umierająca na chodniku w strugach deszczu. Obudziłam się, leżałam w tej samej pozycji, widziałam już pokój ale nadal czułam deszcz na skórze.
Ostatnio zmieniony 2012-04-19, 23:04 przez Słowianka, łącznie zmieniany 1 raz.
Charlie
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-17, 19:14

Re: prośba o pomoc

Post autor: Charlie »

Tzn. nie podałem większości ich cech, które wskazywały na to że są satanistami, i ogólnie ona już wiedziała to w tym śnie tak jakby :)

Czyli paraliż senny mówicie? I jesteście tego raczej pewni?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: prośba o pomoc

Post autor: Karoolczak »

Oh tak basisci zawsze dyskryminowani:( xD Jestem tego pewny na 1000000%. To nie pierwsza taka historia na tym forum, a nie jestem tu od wczoraj. Nie bawcie się w zadne modlitwy ;)
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: prośba o pomoc

Post autor: Iluzjonista »

Potwierdzam, paraliż senny ;)
Mam to prawie codziennie od kilkunastu miesięcy.
dodam, że siostra Klaudii opowiadała, iz miała podobną sytuację, kiedyś nawiedziła ją zmora, tzn. czuła ją jak pełznie do niej w łóżku pod kołdrą od stóp do głowy, więc ta ją szybko kopnęła i zmora spadła na ziemię, przy czym dało się usłyszeć tętent kopyt końskich.
Podczas tego intrygującego zjawiska występują różnego rodzaju halucynacje.
Dzieje się tak, ponieważ umysł budzi się, ale ciało jeszcze "śpi".
Gdy człowiek leży na plecach to może zobaczyć jakąś postać siedzącą na jego klatce piersiowej, która napierając z ogromną siłą sprawia wrażenie duszenia.
Dawniej ludzie nie potrafili wyjaśnić tego zjawiska - stąd mamy opowieści o zmorach, dusiołkach, czy też gniotkach ;)
Jak temu zapobiec ?
Proponuję zmienić pozycję do snu, to chyba najprostsze rozwiązanie.
I wtedy się obudziła, całą zapłakana itd. zadzowniła do swojego chłopaka, który ma brata ksiedza, który pobudził pół Katedry Wrocławskiej, aby się za nią modlili. Jej mama porozlewała wodę święconą po całym pokoju. Sama Klaudia twierdzi, że to sam Szatan przyszedł ją zabrać i gdyby się nie obudziła w tamtym momencie to by ją zabrał.
Radzę nie mieszać do tego kościoła.
Zjawisko to da się racjonalnie wytłumaczyć i żadne kropidło nic tu nie pomoże.
Kler co najwyżej zrobi z niej wariatkę i wyciągnie kasę...
Dla pocieszenia dodam, że "zmora" może nawiedzić każdego i nie ma tu żadnej reguły.

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: prośba o pomoc

Post autor: Dave_Mustaine »

Ja paraliżu często dostawałem zaraz przed zaśnięciem, moim sposobem jest nie wsłuchiwanie się w "szum w głowie" :wink:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”