Potrzebna pomoc

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Nheero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-01, 12:44

Potrzebna pomoc

Post autor: Nheero »

Na początku chciałby powitać wszystkich użytkowników forum.

Przejdę do rzeczy. Czytając, przeglądając różne wątki dotyczące przywoływania duchów (ale niespodzianka) doszedłem do wniosku, iż nie odpowiadają na nurtujące mnie pytania i nie pomogą mi w "problemie". Otóż, czy moglibyście mi polecić jakąś dobrą, wiarygodną książkę na temat przywoływania duchów? Albo napisali, która metoda jest najlepsza (czytając artykuł o Tabliczce Ouija nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, m.in. chodzi o te 36 h). I konkretnie, najlepiej żeby się wypowiedział ktoś kto ma "staż" w tych sprawach. Zależy mi na dokładnej instrukcji/radzie itp. Oczywiście tak wiedza potrzebna jest mi do przywołania takiegoż ducha, ale nie byle jakiego :). Władysława II Jagiellończyka.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Pandemonium »

^ Czemu akurat tego władcę ?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Karoolczak »

Ah kurde sorry, ale umiem przywolac tylko Mieszka III Starego i Bolesława Krzywoustego :( Przepraszam ale musialem to napisac xD Teraz na serio... W sumie to nawet nie wiem czy jest taka "inwokacja" ...
Nheero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-01, 12:44

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Nheero »

Ano, bo był to jeden z najlepszych władców naszego kraju. Pokusić się można jeszcze o Zygmunta Augusta II lub Kazimierza III Wielkiego, ale to Władek wydaje mi się ikoną godną przyzwania :D . Nie wydaje mi się, by taka postać była szkodliwa, a jednym z moich najskrytszych marzeń jest porozmawiać z królami Rzeczypospolitej o stanie w jakim jest teraz i temu zaradzić, ale już trochę zboczył z tematu ;)
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Iluzjonista »

Radzę się wziąć za naukę historii.

Ale skoro naprawdę tego chcesz to krótka wskazówka:

O północy podczas pełni księżyca, zbierz język nietoperza, skrzela żaby, włos z głowy przywoływanej osoby, wymieszaj dokładnie, postaw na ogniu, spluń przez lewe ramię i wypowiedz magiczną formułę.
Nheero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-01, 12:44

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Nheero »

Znam historię i to bardzo dobrze.

Nie rozumiem, po co ta ironia...
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Pandemonium »

Do kogo ten epitet z historią ? Ja tam historii mam wystarczająco na co dzień na wydziale :D

No i w dalszym ciągu nie rozumiem po co przywoływać króla, który sobie 500 lat spoczywa w spokoju i pewnie zresztą nie mówi po polsku ,a jak już to staropolsko-niedogadywalnym ;)

A ta twoja rada Iluzjonista jest dosyć stereotypowa :D
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Karoolczak »

Właśnie też się zastanawiam dlaczego ktoś z nas ma się wziąć z naukę historii... I tak ogolnie to uwazam, ze i tak nie przywolasz tego Władka ;P Wez lepiej na początek pobaw się z "łatwiejszymi" bytami ;)
Nheero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-01, 12:44

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Nheero »

Czas się w końcu obudzić, rozprostować nogi i zrobić porządek z tym krajem ;). Nadal czekam, aż ktoś powie mi jak to mam zrobić, a nie żarciki-kosmonauciki Iluzjonisty o skrzelach żaby ;]
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Iluzjonista »

Zapewne średniowieczny król będzie miał pojęcie o problemach współczesnej Polski i znał receptę na poprawę jej bytu...
To nie ta epoka, inny sposób działania, zakładając oczywiście że przywołanie jakiegokolwiek bytu jest możliwe.
Do kogo ten epitet z historią ?
Do założyciela tematu, nie widziałem wcześniejszego posta i tak to teraz wygląda.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Karoolczak »

Chlopie nie baw się w zadnych super bohaterow... Jak juz chcesz cos takiego zrobic to fizycznie a nie szukasz pomocy wsrod duchow... Jak by cos takiego bylo mozliwe to pewnie ktos juz by zawladnal swiatem ;)
Nheero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-01, 12:44

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Nheero »

Nikt na taki pomysł nie wpadł ;). Mimo wszystko czekam dalej na inwokację.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Iluzjonista »

Inwokację ? Chcesz krok po kroku przepis na przywołania ducha ?
Chyba już go napisałem ?
Nie ma czegoś takiego, nawet zakładając możliwość kontaktu z zaświatami nie przebiegałby on w taki sposób.
Żadna formuła nie sprawi, że pojawi się duch dawnego króla...
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Pandemonium »

No ,ale po co pytać o władzę człowieka, który nie ma zielonego pojęcia o dzisiejszej polityce i sytuacji gospodarczej ? Który nie był wybitnym władcą i dodajmy - nie był władcą polskim ? Ja już tam rozumiem Arystotelesa, Platona, Cezara ,Napoleona ,Stalina itd. itp. ale Władka zrozumieć nie mogę.

No i tak jak kolega wyżej. Nie ma szans na wezwanie ducha króla, nie ma szans na wezwanie jakiegokolwiek ducha, a tym bardziej nie istnieje na to żaden przepis. Gdyby to było takie proste to podejrzewam ,że było by już to obadane i całkowicie obdarte z mistycyzmu.

Ale jak już jesteś taki cwany to idź na cmentarz, zapal świeczki i wzywaj zmarłych - chociaż wątpię byś się odważył (wcale nie prowokuje :D).
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 01:30 przez Pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.
Forrest
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2012-04-01, 17:00
Lokalizacja: Gliwice
Komentarze: 1

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Forrest »

Pandemonium pisze:No ,ale po co pytać o władzę człowieka, który nie ma zielonego pojęcia o dzisiejszej polityce i sytuacji gospodarczej ? Który nie był wybitnym władcą i dodajmy - nie był władcą polskim ? Ja już tam rozumiem Arystotelesa, Platona, Cezara ,Napoleona ,Stalina itd. itp. ale Władka zrozumieć nie mogę.
Albo Nerona wraz z tym co niby go opętało... ;p
Nheero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-01, 12:44

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Nheero »

No tak, bo znam grekę, łacinę, francuski i rosyjski język na tyle fest, by gadać z nimi o pyłku, który mi utknął w słomce od napoju gazowanego .

Myślałem nad wezwaniem Hitlera, wydaje się to być mocno kuszące.
Pandemonium - przecież 1/4 opowieści na tym forum o wywoływaniu duchów jest prawdziwa. Choćby nawet jeśli chodzi o samego Szatana, bo już samo to, że raczy się zjawić jest pewnego rodzaju "sukcesem"...
Forrest
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2012-04-01, 17:00
Lokalizacja: Gliwice
Komentarze: 1

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Forrest »

Ale wywołać ducha jakiegoś "pierwszego lepszego" a danego władcy albo kogoś kolwiek to co innego o ile mi wiadomo musiał byś być naprawdę wielkim medium albo nekromantą ale próbuj może akurat Ci się uda...
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Słowianka »

Buahahahaha,

Nie no, wy tak poważnie???

Ale co on by miał robić? Straszyć na Wiejskiej? Tam już jest strasznie.
Być poltergeistem w sejmie? Tam już bez niego mają niezły burdel... :roll:
Czy też ma zebrać kilku błędnych rycerzy i ruszyć z krucjatą?

A tak na serio, on się już swoje namęczył i wątpię by był zadowolony, że po raz kolejny nastolatki bawią się w wywoływanie ducha, Weźmie swoją "półtorkę" i sieknie przez łeb. I jak samo objawienie nie przyprawi cię o zawał, to taki zamach z półobrotu, na pewno...
Nheero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-01, 12:44

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Nheero »

Się uśmiałem...

Gdzie napisałem, że jestem nastolatkiem? Twoja błędna ocena ludzi przyprawia mnie o dreszcze. Jak czytam takie ironiczne wystąpienia, to myślę sobie, że potomkowie Targowicy wciąż istnieją i są silni.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Darnok »

Jak czytam takie ironiczne wystąpienia, to myślę sobie, że potomkowie Targowicy wciąż istnieją i są silni.
Czyli liczysz na to, że Twój król siądzie na białym rumaku i poprowadzi Rosomaki na Niemcy? i może jeszcze żebyśmy odzyskali utracone ziemie ale nie daj boże oddali te, które nam dano?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”