Troche o mnie

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: Troche o mnie

Post autor: Majesttic »

ten sen to OOBE. Historie które opisałaś, można rozpatrywać pod kątem opętań ( o ile nas nie kantujesz ).
Ostatnio zmieniony 2011-07-31, 01:29 przez Majesttic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Troche o mnie

Post autor: Dagmara »

Witaj na forum.
Ten sen, który od tygodnia miewasz również wygląda mi na OOBE, możesz o tym stanie poczytać u nas na forum i co nieco więcej się dowiedzieć.

A ogólnie to co nam przedstawiłaś jest bardzo ciekawe, choć jedno mnie troszkę zastanawia odnośnie tego Obela, który zapewne jest pewnego rodzaju szamanem.
Dlaczego skupił się tylko na oczyszczeniu domostwa, a nie Twojego pola energetycznego.

Co do samego strachu, to nie tyle, że stajesz się słabsza, ale obce byty astralne lubią się ''żywić'' negatywnymi emocjami, czy właśnie strachem, lękami żywych, dzięki czemu zyskają na swej intensywności i sile.
Stąd rada mężczyzny abyś się nie bała, pomimo że w takich sytuacjach naprawdę ciężko jest zapanować nad emocjami.
Usunięto użytkownika 4580

Re: Troche o mnie

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

mi tu zalatuje trollem (internetowym)
a jak wyglądał ten ktoś kogo opisywał ten czarodziej?
Awatar użytkownika
Gras.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-07-27, 18:53

Re: Troche o mnie

Post autor: Gras. »

Może to dziwnie zabrzmi ale spróbuj się z tymi duchami skontaktować, jeżeli naprawdę jesteś czymś w rodzaju medium to te duchy nawiedzają Cię w jakiejś konkretnej sprawie.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Troche o mnie

Post autor: Veritas »

Opis ubioru kobiety dość kuszący... :grin:
A tak na poważnie twój i podobne wpisy bardzo przypominają mi sceny z filmów grozy.
Niezarejestrowany

Re: Troche o mnie

Post autor: Niezarejestrowany »

Nieporadna i chwilami wymuszona składnia tego "opowiadania" sugeruje, że jest to kiepski przekład jakiejś angielskiej creepypasty. "Robi mnie słabszą" - makes me weaker.

i tak jak napisał Veritas, sposób obrazowania w opowieści podejrzanie przypomina scenariusze horrorów. Prawdziwe życie nie buduje w ten sposób napięcia :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”