w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
piotrus5xx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-02-14, 21:38

w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Post autor: piotrus5xx »

mam problem. patrzy mi z oczu, bierze udzial w mojej otwartej drodze komunikacji. twierdzi ze nie odejdzie. szukam antidotum zeby to ze mnie wylazlo. slyszalem o penicylinie mialem takowa w tabletkach ale nie pomogly. Od lutego kulam się z ta nie odegrana ofiara losu. Prosze zatem o pomoc.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Post autor: Vampirio »

1. Polskie znaki i duże litery są ważne
2. Jakbym się nie starał i tak nie wiem o co chodzi.
piotrus5xx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-02-14, 21:38

Re: w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Post autor: piotrus5xx »

Proszę zatem o udzielanie się tych którzy mają pojęcie.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Post autor: Vampirio »

Chodziło mi o to, że te zdania są tak zamotane, że nawet największy specjalista nie domyśli się o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Post autor: Dagmara »

Mnie się wydaje, że użytkownikowi chodzi o to iż jakiś byt ma nad nim pewnego rodzaju władzę i zatruwa mu normalne funkcjonowanie.

Piotrus5xx radzę jednak rozwinąć bardziej wątek, opisać wszystko szczegółowo po kolei, jeśli nie chcesz by Twój temat został zamknięty przez moderatorów.
A i dzięki szerszemu opisowi użytkownicy będą bardziej w stanie Tobie pomóc.
piotrus5xx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-02-14, 21:38

Re: w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Post autor: piotrus5xx »

Moja wy pomocna dłoń. Moge wam przedstawic swoje 5 letnie potyczki z duchowością, warunkiem natomiast jest zrozumienie samej podstawy czyli paranormalny odwieczny członek telekinetyczny nazwany telepatią. Głównie zależy mi na takich osobistosciach i ich wypowiedziach. Jeśli sądzicie że macie do tego tematu wgląd od długiego czasu będę kontynuował post. Są to dość poważne sprawy i długa historia. Możecie pomóc pytaniami.
Głównie bardzo zależy mi na leku który zniesie ciało ducha. Jak ktoś tego nie rozumie postaram się wytłumaczyć. Duch jest w każdym razie substancja przenikliwą przez różne ciała. Tak zostaliśmy stworzeni by móc przeżyć next live, wprawdzie mówiac potomstwo do tego służy.
Ja chciałbym zatem spytać jakie są wasze pomoce i obeznanie w duchowości. Mam na ten temat dużo do powiedzenia ale zabrakło mi pewności w użyciu leków.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: w poszukiwaniu za lekiem na cialo ducha

Post autor: Spooky Fox »

Stwierdzam bezsensowność, prowokację i "ajkiu" ważki.

Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Życie po śmierci”