proszę Was o pomoc.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Dagmara »

msaw24, spokojniej bez zbędnych emocji, każdy na forum ma prawo się wypowiedzieć, czy to jest osobą wierzącą, czy sceptyczną.
I naprawdę nie dziw się, że niektórzy tak reagują, ponieważ na forum było multum ludzi opisujących swe doświadczenia, a gdy rozpoczęła się konwersacja owe osoby raptownie znikały nigdy się już nie pojawiając, stąd też podejście niektórych użytkowników ''nie łykać wszystkiego co kto napisze jak pelikan'', ponieważ ludzie lubią różnego rodzaju bajki opisywać.

Dlatego też zbędne jest denerwowanie się, jeżeli faktycznie przeżyłaś to co nam opisałaś broń tego, opisuj swe przeżycia nie bacząc czy ktoś wierzy, czy też nie.
Pozdrawiam.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Crowley »

Ja rozumiem, że chcesz byc inna niz wszyscy, chcesz byc ponad to. Niewiem czym tam teraz ludzie chcą byc, Haną Montaną czy inna super bohaterką. Ale zrozum to, że nasz umysł potrafi płatac nam przerożne figle.
ridarah27
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-09, 22:12

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: ridarah27 »

Według mnie koleżanka(o ile mogę Ją tak nazywać) bardzo emocjonalnie do tego podchodzi, więc raczej nie kłamie.
Jesteś w trudnej sytuacji, z którą jeszcze nigdy się nie spotkałem. Zalecałbym uspokoić się po pierwsze. Po drugie, jesli jesteś katoliczką to wezwać księdza, może to problem tkwi w domu właśnie. Poświęci i to przeżegna.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: amaranth »

Hanah Montana to idolka dziewczynek. Z postu Użytkowniczki wynika, że jest osobą dorosłą. Nie wydaje mi się, że chce się wyróżnić. Z jej wypowiedzi wynika, że jest przerażona. Umył płata figle...no cóż..nie pisała, że przytaczane wydarzenie miało miejsce, gdy była pod wpływem jakichkolwiek substancji psychoaktywnych. Ja rozumiem..coś może się wydarzyć..ale to się powtarza...przeraża ją to, szuka pomocy, logicznie wypowiada się, co z dużym prawdopodobieństwem pozwala przypuszczać, że nie ma omamów słuchowych. Dlatego uznałam, że mówi prawdę. Jaki sens jest wyróżniać się poprzez mówienie: słyszę głosy..Przecież niektórzy mogliby ją uznać za osobę chorą...a w wśród wielu zacofanych i nietolerancyjnych jednostek w naszym społeczeństwie to nie nobilitacja...
msaw24

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: msaw24 »

skoro napisalam to tutaj to chce zachowac anonimowosc proste i logiczne... Wy mnie nie znacie.. chcialam się doradzic ludzi, ktorzy maja z takimi rzeczami stycznosc, to nie jest cos co się przytrafia kazdemu, ludzie w to nie wierza i ja się im nie dziwie nigdy czegos takiego nie mieli nie slyszeli nie widzieli. Wiesz jak ja się czulam na poczatku? jak wariatka. Kto by mi uwierzyl? nawet wlasna mama mi na poczatku nie wierzyla.. mialam powiedziec to znajomym zeby mnie wysmiali i patrzyli na mnie jak na psychicznie chora? nie. dlatego tu wlasnie napisalam. Kazdy ma prawo się wypowiedziec jasne rozumiem. ale jak nie wierzy i wmawia mi się klamie ze czuje się ponad innych to po co pisze? nie ma nic sensownego w tej kwestii do powiedzenia...szczegolnie ze piszesz brednie. Z Twojego posta wynika ze zazdroscisz (pytanie czego?) moze jakies kompleksy? wybacz ze to napisalam ale tak wlasnie to odbieram. Nie czuje się ponad innych i nigdy taka nie bylam i nie bede wrecz irytuja mnie tacy ludzie wiec skoro mnie nie znasz to się nie wypowiadaj. Fascynacja takimi zjawiskami? owszem, od dziecka się tym interesowalam ale nigdy nie myslalam ze mnie cos takiego spotka. (cytuje slowa osoby ktora mi pomogla): "Sa ludzie ktorzy tworza bariere nie wpuszczaja leku " wybaczcie ja taka nie jestem boje się jak diabli a raczej balam się mam nadzieje ze udalo mi się tego pozbyc i nigdy to nie wroci.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Crowley »

Dobra, jak tam chcesz. Wybacz ale nie mam zamiaru (ani ochoty) się z toba klocic. WYGRALAS. Slyszysz glosy nie z tego swiata ( jesli o to ci chodzilo ). Masz racje- to wszystko dlatego ze mam kompleksy. tez zawsze chcialem slyszec glosy, a tu nic. Zero. Dlatego ci zazdroszcze:)
msaw24

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: msaw24 »

no i tym postem pokazales jaka z Ciebie infantylna osoba o ile wiesz co to w ogole oznacza. Szkoda słow i czasu na takich ludzi jak Ty wiec prosze grzecznie abys nie pisal.
Awatar użytkownika
Morburg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-05-17, 04:39
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie
Komentarze: 1

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Morburg »

Mswaw24 ja zgadzam się z tobą według mnie powinnaś pogodzić swój umysł z swoimi zdolnościami z powodu braku porozumienia twojego mózgu z podświadomością a co do komentarzy użytkowników to jest wolność słowa i nie można ich prosić o nie pisanie nawet jeżeli są nawet grubiańscy i piszą z domieszką pychy .
Awatar użytkownika
Dandy_of_Dada69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-29, 12:01

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Dandy_of_Dada69 »

Wiecie, mój dobry znajomy też słyszał, jak ktoś niewidzialny się do niego zwracał. Czasami było to i kilka osób. W końcu zaczął z nimi rozmawiać, oni udzielali mu rad itp. Niestety po dłuższym czasie okazało się, że ma po prostu schizofrenię.
Nie piszę tego, by kogoś obrazić, broń Boże. Ale nie dopatrujmy się we wszystkim zjawisk nadprzyrodzonych, bo to mogą być zwykłe omamy słuchowe i kompletnie nic poza tym. Aby przyjąć, że coś jest paranormalne, trzeba najpierw wykluczyć to wszystko, co jest normalne ;) Gdyby mój chory znajomy swego "nieświadomego" czasu napisał tutaj, że słyszy, jak ktoś do niego coś mówi i nie wie co ma z tym zrobić, też byście mu napisali, że ma dar rozmawiania ze zmarłymi? ;) W sumie ciekawe zagadnienie :)
Hitana
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-20, 08:28

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Hitana »

msaw24 hymm może nie powinnam od razu zarzucać ci kłamstwa z zwykłej uprzejmości czy grzeczności ale już taka jestem powiem to co myślę.
Lecz nadal twierdze ze mogło ci się przesłyszeć lub wydawać a co do sąsiadów to czy ja gdzieś napisałam ze oni cie wołali ? nie ... przez zwrot coś u sąsiadów miałam na myśli telewizor kogoś na ulicy nie tylko ty masz tak na imię :)
sosnowiczanin

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: sosnowiczanin »

jest niemożliwym, by dusza lub byt niefizyczny zaszkodziły Ci na planie fizycznym.
Jeśli chcesz się nauczyć je odprowadzać, jest to do zrobienia.
Ostrzeżenie
W wyniku poważnego naruszenia regulaminu forum autor tego posta otrzymał ostrzeżenie.
Powód: Niepotrzebne cytowanie całych postów znajdujących się tuż nad Twoją wypowiedzią
media1234
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-03-12, 14:56

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: media1234 »

Ale co?,że niby spałaś i nagle cię ktoś zawołał? i odrazu do wróżki?,wygląda mi to na zmyśloną historyjkę,może to ktoś z zewnątrz kogoś wołał o podobnym imieniu?.Bo takie coś że w stylu idziesz rano do mamy i mówisz ''Mamo,a w nocy ktoś wołał moje imię,i nie wiem kto to był'' a twoja mama ''Szybko!,jedziemy do wróżki!'' sorry.Ale według mnie to nazmyślana historyjka
PS.Masz 21 lat i nadal mieskzasz z mamą?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Dagmara »

A co w tym dziwnego, że ma 21 lat i nadal mieszka z matką, w dzisiejszych czasach ciężko o własne mieszkanie, a same wynajmy nie są wcale takie tanie.
Jeśli zaś o wróżki chodzi, to wiele osób wybiera się do nich z tymi większymi problemami, czy bardziej banalnymi, mając dla nich niekiedy większe uznanie niż dla samych psychologów, także nie jest to jakieś zjawisko nadzwyczajne.
Awatar użytkownika
Dandy_of_Dada69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-29, 12:01

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: Dandy_of_Dada69 »

Kurczę mam 23 lata, mieszkam z rodzicami i nie mam na razie perspektyw na wynajęcie czegokolwiek z powodów finansowych - jestem dziwna jak cholera :-)
Wracając do tematu coś mi się wydaje, że ta osoba już do nas nie wróci :-/
Awatar użytkownika
ArekPTGH
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2011-10-10, 11:05

Re: proszę Was o pomoc.

Post autor: ArekPTGH »

Egzorcyzm czy różnego rodzaju rytuały niewiele pomogą, dlaczego? Piszę to, biorąc pod uwagę fakt, iż masz dar medium. Zabieg taki owszem, w najlepszym wypadku odeśle tego ducha, który woła Twoje imię, ale "umiejętność" jaką posiadasz spowoduje, że inne też będą chciały się skontaktować, co za tym idzie będziesz ich słyszeć, widzieć i tym podobne. To jest pierwsza opcja.

Druga opcja: Istnieje możliwość, że to ktoś z Twojej bliskiej rodziny, który z jakiegoś powodu nie może odejść na drugą stronę, coś go tu trzyma, chce się skontaktować abyś mu pomogła, pomożesz i wszystko się skończy.

Trzecia opcja: Bawiłaś się może w jakieś wywoływanie duchów, lub coś w tym rodzaju? Nie musiałaś tego robić u siebie w domu, duch może się przyczepić ;)

Czwarta opcja: Zaburzenia psychiczne (nie mam zamiaru Cię obrażać, ale nie mogę tego pominąć, różnie to bywa)

Wcześniej nie doświadczyłaś czegoś podobnego? Nie radzę od razu panikować i nastawiać się na to, iż duch może Cię zranić, to może pogorszyć sytuacje. Może jednak warto przeprowadzić sesje EVP i spróbować dowiedzieć się, czego on chce.
Co do Vampirio: Strach to odczucie ludzkie, każdy się boi, jedni mniej, inni więcej, jeżeli ktoś nie odczuwa strachu, to coś z nim nie tak.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”