Tajemniczy pościg...

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Tajemniczy pościg...

Post autor: Spooky Fox »

Na początek wyjaśnię, że temat jak dla mnie jest za bardzo cool, żeby wrzucic go do offtopa, ale jednocześnie nie mogę przestac myślec, że to jest zbyt śmieszne, żeby mogło byc prawdziwe. Ale jednak...

http://www.sadistic.pl/tajemnicza-uciec ... t34673.htm

Bardzo proszę, tutaj macie filmik pokazujący pewien pościg. Nie wiem jak Wy, ale ja ogólnie oglądam ten film już enty raz z kolei i oczy mam jak pięc pięcdziesiąt.

Obejrzyjcie i skomentujcie ;)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Ruskof »

Nic nadzwyczajnego,na koncu widac ze plot jest zgiety,samochod go zgial tylko ciekawi mnie czemu plotek jest zgiety tak jakby samochod nad nim przejezdzal,a zwyczajnie a druga strone bylby zgiety...I tak nie mysle ze "od tak" zniknal.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Spooky Fox »

Weź sobie zatrzymaj 1.37 1.38

Jest płot, który jest nienaruszony. Z prawej strony jest budynek, a przejście jest nie szersze niż pół metra.

o_O

To jest kulaśne :D
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Ruskof »

Chodzi mi od 1:52 zobacz sobie :)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: cleric »

gdyby tylko była lepsza jakość :) ciekawe czy po numerach sprawdzili czyj to byl samochód. ciekawe przeżycie, pościg za duchem :P
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Spooky Fox »

Dziękuję cleric. Chociaż ty jedna wiesz, o co kaman ;)

Sam pościg może nie inny od reszty pościgów, ale ta końcówka musiała gliniarzy nieźle załatwic :D

Jest samochód, nie ma samochodu, jest samochód, nie ma samochodu.

No po prostu mistrzostwo świata.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: cleric »

albo wybitny kierowca iluzjonista albo samochód widmo :) swoją drogą jesli widmo to jakie 'namacalne' - w karoserii odbija się światło, piach spod kół :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Spooky Fox »

No właśnie o to chodzi. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale chyba wiesz, że policjant jest jednym z zawodów, którego przedstawiciele bardzo mocno stąpają po ziemi i nie w głowach im szukanie dziury w całym i mówienie o duchach. A z tego co sprawdzałem i co mówią na końcu filmu, w tym hrabstwie zaczęły krążyc plotki o samochodzie widmo, bo to nie pierwszy raz, kiedy takie coś miało tam miejsce

o_O

Więc tak się teraz zastanawiam, że rzeczywiście w tym może coś byc ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Arek »

Tak sobie pomyślałem że siatka mogła się poddać samochodowi , i jak po niej przejechał postawiła się z powrotem?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: cleric »

wtedy byla by w ruchu, w sensie drgałaby. tak mi się wydaje :)
Awatar użytkownika
Dandy_of_Dada69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-29, 12:01

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Dandy_of_Dada69 »

Oglądałam maniakalnie ten filmik jakieś pół roku temu, świetny :D I oczywiście nie mam żadnej teorii, jak to się mogło stać :) Dzięki za przypomnienie!
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Arek »

Tak cleric masz rację , jeżeli radiowóz tam zaraz podjechał to powinno być widać jak się jeszcze rusza.
A może przeskoczył tą siatkę?
Tak mi się przypomniało zdarzenie sprzed roku. Oglądając te zdjęcia nie wierzyłem że takie coś jest możliwe, chyba bym wtedy rękę dał sobie uciąć że to jest niemożliwe. Ale zobaczcie sami ten film. Powiem jeszcze że w 37 sekundzie widać proboszcza który stoi w tym miejscu z jakiego owy samochód wyleciał w powietrze, widać dokładnie jak jest daleko do kościoła a dokładnie 35 metrów w dal i 7 wysoko to chyba rekord Guinessa

DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: DanaS »

Z siatką ciekawy myk, nie powiem, choć na pewno jest jakieś logiczne wyjaśnienie. Co do teorii "pojawiam się i znikam" nie wierzę. Na filmie jest mnóstwo "dziur" w nagraniu. Taśma np. przeskakuje z 23:35:35 od razu na 23:36:43. W kluczowych sytuacjach są zamazane zegary w lewym górnym rogu a film skacze ( nie mówię o podskakiwaniu radiowozu na wybojach) jakby był montowany. Po prostu ktoś się bawił, fajnie mu wyszło a my teraz siedzimy i zastanawiamy się "duch czy nie". Otóż nie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Spooky Fox »

Pierwsze primo - zegar nie przeskakuje w kluczowych sytuacjach. Przeskakuje w miejscu, w którym ucięło kilka sekund jazdy na wprost tuż za ściganym.

Drugie primo - to, że zegar się zamazuje, nie oznacza, że ktoś się nim bawił. Jest to tylko defekt kamer policyjnych. Poza tym, podczas jednego zamazania a drugiego fllm nie przeskakuje i nie ma żadnej luki czasowej.

Po trzecie primo - w filmie nie ma żadnych dziur. Polecam obejrzec jeszcze raz. A potem jeszcze raz i jeszcze raz i pokazac mi, gdzie tam jest więcej dziur, aniżeli ta jedna, w której czas przyśpieszono i wycięto kilka sekund, bo nie musieli rzeczywiście pokazywac jak przez cały czas jadą tuż za ściganym. Oszczędnośc czasu po prostu.

Tak więc, nie masz racji, DanaSku.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: DanaS »

Lisku drogi...to nie defekt kamery policyjnej. Oglądałam ten film z 10 razy i nie moge dopatrzeć się czegokolwiek co odbiegałoby od normy. Po prostu zwykły pościg. Na kablówce też pokazują takie w pragramach typu "taśmy policyjne" itp. Naprawdę, jak dla mnie to nie jest żadne auto widmo. Juz widzę, jak młody aspirant policji w Makczcu Pikczu w stanie Alabama (przykład) wchodzi na komisariat po pościgu i mówi: "słuchajhcie nagrałem auto ducha wrzucamy na youtube". No ja Cię proszę :). Oczywiście możesz mieć swoje zdanie ale moje jest właśnie takie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Spooky Fox »

Haloooo... :bumbum:

Ten samochód zniknął. Nie przejechał przez ogrodzenie. Nie wbił się w mur. Nie przejechał przez pierdzielony dom. Nie zawrócił :poke:
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: FaKtoMaaN »

robi wrażenie.. Nie ma info więcej na ten temat??
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: Darnok »

Ten samochód zniknął. Nie przejechał przez ogrodzenie. Nie wbił się w mur. Nie przejechał przez pierdzielony dom. Nie zawrócił :poke:
Super, że jesteś taki pewien, ale na tym (starym już- pojawiał się w TV parę lat temu) filmiku nie widać wszystkiego.
leszek

Re: Tajemniczy pościg...

Post autor: leszek »

nie da się ukryć , samochód po prostu zniknął i to jest fakt...pierwszy raz widze tak namacalny dowód na coś niezwykłego
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”