Czy pozostał po tej stronie?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Luthien
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-30, 13:28

Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: Luthien »

Może nie powinnam Wam zawracać tym głowy i może pisze w złym dziale, ale mam jakby problem. Chodzi o to, że mam wrażenie, że mój pies całkowicie nie odszedł. Często mam wrażenie, że coś mi leży w nogach na łóżku, mimo wszystko nie boje się tego. Mam też wrażenie, że trzyma mordkę na moich kolanach. Czasem ogółem mam takie uczucie jakby był gdzieś obok.
Pomyślicie, że bredzę, trudno, ale chce tylko prosić o pomoc i rady. Z psem łączyła mnie jakaś ogromna więź dlatego po jego stracie bardzo rozpaczałam. Czytałam ostatnio, że kiedy po zmarłym jakoś bardzo się rozpacza to go może zatrzymać po tej stronie, czy zwierząt też to dotyczy? Czy może to poprostu dlatego, że tak za nim tęsknie? Wypowiedzcie się o tym
Luthien
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-30, 13:28

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: Luthien »

a czy to z zatrzymaniem po tej stronie może też tyczyć się zwierząt? i co mogę z tym zrobić?
Ostatnio zmieniony 2009-07-30, 13:39 przez Luthien, łącznie zmieniany 1 raz.
Luthien
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-30, 13:28

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: Luthien »

co mogę z tym zrobić? i czytałam o tamtym na tej stronie http://www.life-after-life.paranormalium.pl/ i piszę tutaj bardzo dużo o tym. czy są to czyjeś wymysły?
Luthien
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-30, 13:28

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: Luthien »

a możesz mi powiedzieć co zrobić z tamtym myślokształtem? zaczęłam o tym czytać teraz, ale rzeczywiście, masz racje, że nie należy wierzyć we wszystko co piszą, ja nie wierzę, tylko staram się dowiedzieć od kogoś kto zna się na tym chociaż trochę. poprostu potrzebuję pomocy. czasem mam wrażenie, że wariuje
Luthien
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-07-30, 13:28

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: Luthien »

spróbuje. chociaż mam mieszane uczucia. z jednej strony czuje, że jest blisko mnie i nie chce żeby to się kończyło a z drugiej, że to nie logiczne i, że i tak go nie widzę i go nie ma. w każdym razie. napiszę za jakiś czas czy się udało. bardzo dziękuje
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: DanaS »

Warto spróbować. Jeśli pies odszedł to należy dać mu odejść i się z tym pogodzić. Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: asto »

po prostu się do niego przyzwyczaiłaś . Takie moje stwierdzenie .

pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Azazel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2009-08-06, 12:43
Lokalizacja: Gdynia / Reda

Re: Czy pozostał po tej stronie?

Post autor: Azazel »

Tęsknisz za swoim zwierzakiem kup sobie nowego psa a przestaniesz rozpamiętywać starego.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”