Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
yongz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-29, 23:42

Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: yongz »

Witam to mój pierwszy temat, zarejestrowałem się tutaj, ponieważ zaciekawiła mnie taka, jedna dziwna sprawa.

Przepraszam, nie wiem gdzie mam w tej chwili aparat, więc jeśli chcecie zdjęcia wyślę wam jutro.

Moja siostra robiła zdjęcia do pracy o miejscowości w której mieszkamy, poszła na stary, niemiecki cmentarz i cykała fotki. Chciała zrobić zdjęcie jednemu nagrobkowi, ale nie dało się! Zdjęcie wychodziło całe białe, z dalszej odległości, też nie dało się sfotografować nagrobku, bo było widać jedynie białe światło + fragmenty innego nagrobka. Zmiana pozycji nic nie dawała, tego czegoś nie dało się sfotografować i nie była to wina światła! PS. Flesz byl wyłączony.Aparat był ok, inne nagrobki dało się normalnie fotografować, jak myślicie co to mogło być?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: DanaS »

Podeślij koniecznie fotkę. o tak to sobie możemy snuć przypuszczenia. Ciekawie brzmi to co mówisz, jednak bez zdjęć będzie ciężko. Czekamy...a w każdym razie ja czekam :)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: DanaS »

Wielu się pewnie ze mną nie zgodzi ale nie widzę nic niezwyklego. Zdjęcie sąsiada (bo to rozumiem sąsiad robil ?) jest normalne. Przedstawia stary nagrobek. W Sopocie jest satry cmentarz, mogę zrobić setki zdjęć takich nieczytelnych nagrobków. Natomiast, na pierwszym nie ma nic...jakby fotografować slońce. Drugie też przypomina bardziej fotografię zrobioną pod slońce niż jakieś niewyjaśnione zjawisko. Dla mnie nie ma nic niepokojącego w tych zdjęciach. Zle ustawienie się do foty i tyle. Gra światla. Nic więcej.
yongz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-29, 23:42

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: yongz »

Sąsiada - sąsiedni nagrobek! Nie zdjecie zrobione przez sasiada.


Z kazdej pozycji, tylko ten jeden nagrobek byl nieczytelny. Wszystkie zdjęcia nagrobka z innej pozycji wygladaly jak 1. 2 to z odleglosci.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: DanaS »

Dobrze, nie krzycz. To można spokojnie powiedzieć. Mnie i tak to nie przekonuje, sorry. Jak dla mnie zdjęcia pod światlo. Albo odblysk od czegokolwiek. Czekam na opinię innych.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: DanaS »

Dla prównania, jak juz mówimy o "bialych fotkach" (wiem Cleric, że to nie ten dzial, ale chcę dowód przedstawić). To zdjęcie zostalo mi zrobione 3 lata temu BARDZO DOBRĄ cyfrówka w bibliotece szkoly którą kończylam. Też jest "biale". Czasami tak zdjęcie wychodzi...i jak widać nie siedzialam na cmentarzu a za mną sprzęty są wyraźne.

http://yfrog.com/0y77064371j

Pozdrawiam
yongz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-29, 23:42

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: yongz »

Pisałem już wcześniej, że 3 fotka to nagrobek, który stał obok. Możliwe, że światło odbijało się od nagrobka, sam tak myślałem, ale z każdej pozycji wychodziło to samo...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: FaKtoMaaN »

nie przejmuj yongz niektórych nie przekonasz choćbyś Matkę Teresę sfotografował.. no cóż niektórzy nie widzą w tym nic dziwnego, że danego miejsca nie da się wogóle sfotografować, i to pod każdym kontem ustawienia..
dla mnie dziwna sprawa, zazwyczaj na takich fotografiach wychodzą różnego typu orby, plamy, jasne powłoki, zarysy, oraz same zjawy.. nigdy się z takim czymś nie spotkałem jak z Twoimi fotografiami.. tam musi być jakieś promieniowanie z tego miejsca ze tak foto wychodzą. Tylko jakie? nie wiem nie znam się na fotografii tak dokładnie.. ale wiem że nic się nie dzieje bez przyczyny..
proponuje załatwić inny aparat fotograficzny i spróbować ponownie, i żeby sceptycy nic nie mówili, proponuję fotografie wykonać gdy niebo będzie zachmurzone, czy pod wieczór jak się będzie już ściemniać, tak żeby słońca nie było.. wtedy nikt nie zarzuci Ci ze słońce jarzy w obiektyw...

Pozdrawiam
yongz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-29, 23:42

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: yongz »

Robiłem jeszcze zdjęcie komórką(nie jestem w stanie wam tego pokazać) i wygladalo ono tak samo. Wygladalo to jakby od tego miejsca bilo swiatlo, nie bylo żadnych kształtów, ale nie dało się tego sfotografować...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: FaKtoMaaN »

zdradziłbyś gdzie znajduje się dokładnie ten cmentarz??
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: DanaS »

Wiecie, obejrzałabym jakiś filmik z tego miejsca...bo jakoś fotografię można przekłamać. Z filmem jest więcej zachodu. Nie wierzę w to zdjęcie ot co...może film by mnie przekonał. Może to są zaburzenia pola magnetycznego. To się zdarza. Ale samo zdjęcie mnie nie przekonuje.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: asto »

Nagraj film..
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: Monomagnum »

Danas zacznę od tego że twoje zdjęcie, a raczej jego napromieniowanie przez słońce w niczym nie przypomina zjawiska na fotkach autora tematu.
Co do samego posiadacza zdjęć:
Podzielę zdanie FaKtoMaan'a, zrób zdjęcie komórką tak wiem że już zrobiłeś)!i prześlij go tutaj! Nakręć filmik wieczorem, lub gdy niebo jest pochmurne.
sprawa jest na prawdę ciekawa i warta głębszym badaniom. Uwierz mi że sprawa nabierze tempa gdy dostarczysz nam wyżej wymienionych materiałów.
Pozdrawiam!
ml843
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-08-25, 23:47

Re: Dziwne zdjęcie na cmentarzu

Post autor: ml843 »

witam ja mam równiez nietypowa sprawe odnoscnie zdjecie jesli ktos by chcial je skomentowac dodam je tutaj
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”