Zdarzeń kilka

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Sothis »

Albo obejrzyj sobie japońską "Klątwę". ;]
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Ruskof »

Armenia-Nigdy takiej farmazony nie czytalem jak to teraz,po prostu wymyslasz wytlumaczenia zeby udowodnic ze zdawalo mu się,a co do ciena,to powala twoje wytlumlaczenie z mysza,chyba ze widziales juz jakies supermysze ktore mialyby taki zarabisty cien.Jedynie moge się zgodzic z blokowiskiem,u kuzyna juz tak miale,ze winda nie dziala a ze mieszka na ostatnim pietrze to tylko schodami na dol.Nie ma sprawy.Tylko slysze non stop kroki,i to nie jeden,ale czasami kilka,czasami male przerwy (mozliwe jak ludzie z innych klat przechodzili ze schodu na schod) wtedy zatrzymywalem się i nasluchiwalem,przy czym puls nie zle wzrosl.Sam doszlem do wniosku,ze to nie zadne kawaly duszyczek tylko po prostu kroki innych osob,i chociaz wlasnie bylme ogarniety strachem,to wmawialem sobie ze to inni ludzie,a nawet gdyby nie,to tylko dusze zmarlych osob ktore wracaja na znajome im miejsca.
Xavin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2009-01-14, 21:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Xavin »

Dawno mnie tutaj nie było bo nic się nie działo, ale jak zrobiło się teraz cieplej to naszło mnie aby znowu pójść do tego domu. Poszedłem ja i mój przyjaciel, stwierdziliśmy, że im mniej tym lepiej. Odważni weszliśmy do domu, poszperaliśmy trochę i postanowiliśmy zajrzeć do piwnicy. Weszliśmy tam obaj by po chwili nad sobą usłyszeliśmy "puk, puk, puk" jakby ktoś do drzwi stukał. Wyszliśmy przed dom, jednak kompletnie nikogo nie było. (jest to łyse pole, kilka drzew na krzyż...) Postanowiłem z tym znajomym spędzić tam noc aby sprawdzić czy to zbiegi okoliczności czy też nie. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Dagmara »

Jeśli się nie boicie to możecie spróbować tam przenocować, możecie również wziąść jakąś kamere ze sobą, może uda wam się coś nagrać ciekawego. Tylko najpierw upewnijcie się, że tam nikt nie przyłazi, bo gorzej będzie jak natraficie na jakiegoś wariata, czy narkomana.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Karoolczak »

Przenocuj tam i nagraj film, jezeli znajdziesz cos ciekawego to wrzuc i wyslij link... Jezeli boisz się tam spac to proponuje wejsc i zrobic pare fotek... Co jak co ale aparat potrafi zlapac ducha (wiem to z mojego doswiadczenia) :) Pozdrawiam ;)

zblazowany pisze:Halucynacje (omamy) - zaburzenia spostrzegania definiowane jako fałszywe doświadczenia zmysłowe, patologiczne postrzeganie przedmiotów, które w rzeczywistości nie znajdują się w polu percepcji jednostki (lub w ogóle nie istnieją), któremu towarzyszy silne przekonanie o realności doznań i rzutowanie (projekcja) ich na zewnątrz.

A propo skad to skopiowales ? ;]
zblazowany

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: zblazowany »

z wikipedii skopiowałem. Jeżeli aparat potrafi złapać ducha to może karolczak pochwalisz się jakimiś nagraniami?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Karoolczak »

wejdz w temat "Moje przezycia" cwaniaku ;]
Po co jestes w tym temacie ? Bo z twoich wypowiedzi wnioskuje ze malo orientujesz się w sprawach "duchow"
Xavin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2009-01-14, 21:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Xavin »

Zblazowany, ja nie mówię, że to koniecznie jest coś paranormalnego. Ale ciężko mi to inaczej wytłumaczyć, szczególnie, że przytrafiło mi się to dwa razy tylko w tym jednym miejscu. W żadnym innym. W niedługim czasie wejdę tam i albo przenocuję albo porobię zdjęcia.
zblazowany

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: zblazowany »

Orientuję się w sprawach duchów lepiej niż wy bo takich opowieści słyszałem już setki i widziałem ludzi którzy z tymi niby duchami mieli do czynienia. Ten temat moje przeżycia http://www.paranormalium.pl/nasze-obser ... %C5%BCycia teraz przeczytałem. To tylko kolejne opowiastki fantazjujących dzieciaków. Że tam jeden niby demona zobaczył a drugi widział hocki klocki na ścianie. To tak jak z tymi wiejskimi opowieściami o strzygach i topielcach. Też widziałem różne rzeczy w nocy jak spać nie umiałem to było jak miałem ze mniej niż 10 lat ale nie doszukuję się w tym duchów i tym podobnych zjawisk

Możesz powiedzieć przynajmniej w jakim województwie leży ten dom albo jakieś dokładniejsze dane jak chcesz.
Xavin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2009-01-14, 21:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Xavin »

Nie ma sprawy. Łódź.

Konkretnego miejsca nie podam, przynajmniej do czasu aż sam tam nie wejdę w nocy. ;]
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Karoolczak »

http://www.paranormalium.pl/nasze-obser ... t6949.html ten ! I na dole masz juz moje zdjecia i moje przezycie... Zobacz i wtedy ze mna rozmawiaj bo jak widze to troche się nie zrozumielismy...
zblazowany

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: zblazowany »

Aha to ten temat. Nie wiem czy twoja historia jest prawdziwa i co widziałeś bo mnie tam nie było. Te zdjęcia już wcześniej widziałem, ale do tej pory nie wiem co przedstawiają i co w nich jest niezwykłego. Jak już mówimy o duchach to możesz poczytać trochę sceptycznych słów http://www.paranormalium.pl/spirytyzm/s ... t6922.html

Jeśli łódź to daleko ode mnie. Straszy tam w dzień również czy w nocy tylko?
Xavin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2009-01-14, 21:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Xavin »

O dniu nic nie wiem, bo nie byłem tam w trakcie dnia.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Spooky Fox »

Xavin, zblazowanym się nie martw. On tak ma od 17 października 2008 roku. I tak mu raczej zostanie.

Zblazowany, proszę Cię, nie pisz postów typu: "historyjka zmyślona, dziękuję za uwagę." Denerwuje to i ludzi i administrację, a zwłaszcza modów, którzy w śmieciach tego typu się muszą później bawic. Jak nie masz nic konkretnego do napisania, to lepiej przemilcz, ok? Jak to gdzieś kiedyś usłyszałem - lepiej przemilczec i wyjśc na swoje, niż pierniczyc głupoty i zrobic z siebie idiotę.
_________________________________________________

A teraz panowie wracajcie do dyskusji, ja się z chęcią popatrzę jak Was dwóch będzie próbowało przekonac do czegoś "pana sceptycznego" ;)
zblazowany

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: zblazowany »

Nie da się mnie przekonać do tego że oni naprawdę zobaczyli lub usłyszeli coś niezwykłego. Ja tego nie mam jak sprawdzić. A po za tym opowieści o wyłączających się telefonach w lesie też traktuję jako opowieści niezbyt wiarygodne.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Ruskof »

Fakt jest też taki że ten kto jest bardzo związany z tym światem ducha raczej nie zobaczy. Tego też trzeba chcieć. Jeżeli ktoś jest zagorzałym niewierzącym w zjawiska nadprzyrodzone ten raczej nie doświadczy kontaktu ze światem duchowym.
Ja bym raczej powiedzial ze jestes dobry aby niedoswiadczona osobe w tym zdeformowac :P
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Leanna »

Jestem ciekawa, czy gdyby zblazowany na własne oczy zobaczył ducha, to dalej byłby taki sceptyczny... No, tak, poszedłby do okulisty czy czegoś takiego :) (nie obrażając nikogo).
A tak powracając do tematu.
Czy możliwe jest by na strychu tego domku zagnieździły się jakieś gryzonie, ptaki? Mogło być to po prostu przypominający pukanie tupot łapek albo coś
Ostatnio zmieniony 2010-03-13, 00:17 przez Leanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Zdarzeń kilka

Post autor: Ruskof »

Jesli to bylo zwyczajnie stukanie,to raczej ptaki nie sa zdolne do takich dzwiekow chodzac nawet :)
Wiem bo raz na wsi takie cos przerazalo ciagle babcie dopuki deski nie ruszylem i wszystkie golebie odlecialy ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”