Moja historia

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Moja historia

Post autor: cleric »

no a jak :D wszedzie czaja się moce z zaswiatow :D
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Moja historia

Post autor: Spock »

bardzo dobrze ze Spock tu jest
Aż się wzruszyłem ;) Obiecuje, że kiedy czegoś nie będę wiedział, to się uczciwie przyznam.
JaZa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-31, 01:15

Re: Moja historia

Post autor: JaZa »

Hej! Chciałem się podzielić swoją wiedzą na ten temat. Kiedyś w czasopiśmie Wróżka przeczytałem o podobnym zjawisku. Pewną kobietę nawiedzał w snach ktoś bliski, z rodziny bodajże (nie pamiętam szczegółów), kto niedawno zmarł. Sny były przerażające, a ukazująca się w nich postać straszyła i miała tak jakby pretensje. Była o coś zła. Co ciekawe, za życia te dwie osoby były w bardzo dobrym stosunku. Dlaczego więc te koszmary?? Okazało się, że bohaterka listu bardzo rozpaczała w czasie pogrzebu tej bliskiej osoby i nie potrafiła pogodzić się z jej śmiercią. W ten sposób myślę, że jakby przywiązała ją do siebie, uwięziła ją pomiędzy światami i nie pozwoliła doznać wiecznego szczęścia i spokoju, pójść dalej... Doradzono jej by poszła na cmentarz i jeszcze raz się pożegnała, ale tym razem spokojnie i bez niepotrzebnego szlochu i histerii, oraz aby pomodliła się w intencji zmarłej osoby. Podziałało!!! Kiedy następnym razem jej się przyśniła, sen miał całkowicie inny charakter. Był wspaniały, ciepły, radosny, a bliska osoba tym razem dziękowała i była szczęśliwa. To był ostatni sen kiedy jej się przyśniła.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Moja historia

Post autor: Sothis »

Wątpię by recenzja artykułu z takiego czasopisma jak Wróżka wniosła coś wartościowego do jakiegokolwiek tematu ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Moja historia

Post autor: Arek »

JaZa
Jest tak jak piszesz, w niedawnym programie tv. o czymś takim właśnie mówili, jak się nie mylę bylo to w "strefie tajemnic", bardzo podoby przypadek, akurat w necie 2 dni temu oglądałem
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”