ouija

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

ouija

Post autor: adammo_t »

Witam! Zrobiłem na kartce a3 można powiedzieć profesjonalna tablice ouija...Siadam do stołu wywołuje wywołuje i nic 0 jakiejkolwiek reakcji...?
Co mam zrobić zeby wyszlo?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

nie zadawaj glupich pytan O_o narysuj se na kartce dinozaura lepiej a nie ouija. jak się nie znasz to się nie zabieraj.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

cleric pisze:nie zadawaj glupich pytan O_o narysuj se na kartce dinozaura lepiej a nie ouija. jak się nie znasz to się nie zabieraj.
Jeśli wszyscy mi tak odpowiedza to rzeczywiscie się nigdy nie bede znał...Niby skad mam się znac? Wytłumacz mi jak mozesz ..
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

i mam nadzieje, ze tak Ci odpowiedza. kolejny nawiedzony który szuka rozrywki, a potem placz i rozpaczliwe posty ze cos Cie przesladuje. ile razy jeszcze trzeba powtarzac, zeby nie bawic się w wywolywanie duchow a Ty dziekuj Bogu zes nic na siebie nie sciagnal jeszcze. nie dociera do Was chyba, nie masz pojecia co robisz wiec tego nie rob, dla swojego wlasnego dobra. mozna z Wami oszalec.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

cleric pisze:i mam nadzieje, ze tak Ci odpowiedza. kolejny nawiedzony który szuka rozrywki, a potem placz i rozpaczliwe posty ze cos Cie przesladuje. ile razy jeszcze trzeba powtarzac, zeby nie bawic się w wywolywanie duchow a Ty dziekuj Bogu zes nic na siebie nie sciagnal jeszcze. nie dociera do Was chyba, nie masz pojecia co robisz wiec tego nie rob, dla swojego wlasnego dobra. mozna z Wami oszalec.
Człowiek ma prawo dowiedzieć się czy jest tylko uwięziony w tym piepszonym świecie bez zadnych perspektyw zycia wiecznego....
A moge sciagnac ale chce wiedziec czy cholera coś jest.. a Ty nie rób ze mnie jakiegoś goscia który nie ma co robic.. ty nigdy nie miałes stycznosci ze swiatem zewnetrznym? to co robisz na tym forum..
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

po 1 przestan cytowac cale posty bo chyba wiadomo do czego piszesz
jesli chcesz wiedziec to sobie poczytaj to forum czy inna strone, to się dowiesz czy jest cos po tym zyciu. sam robisz z siebie kolejnego goscia który szuka atrakcji tam gdzie nie trzeba, a co ja robie na tym forum mozesz zobaczyc.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

a co mi z tego ze ktos napisze ze ducha widział kazdy moze kłamac ja chce się sam przekonac....cos w tym dziwnego?

ps. trudno mi tez wierzyć jeśli od urodzenia nie widziałem niczego poza materialnym światem.. + do tego kazda proba seasnu 0 czegokolwiek.. no jak tu nie zostać ateista?
Ostatnio zmieniony 2008-09-26, 21:01 przez adammo_t, łącznie zmieniany 1 raz.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

tak. skoro klamia, to teraz pytanie co Ty tu robisz. po co siedzisz na forum opanowanym przez klamliwych dziwakow? ucz się na cudzych doswiadczeniach a nie wojuj w idiotycznej sprawie. zostaw ta tabliczke bo nie wiesz o co chodzi i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: ouija

Post autor: Ivellios »

Raczej coś niebezpiecznego. BARDZO niebezpiecznego.
Tym większe niebezpieczeństwo, gdy próbuje się o tym przekonać osoba kompletnie niedoświadczona w kontaktach z duchami.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

czlowiek tak ma ze jak się nie sparzy to nie doświadczy ;)
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

to ivellios wd ciebie od czego się zaczyna? (w praktyce) nie chodzi mi tu o czytanie forum bo to akurat robie
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

nie wiesz co mowisz wiec po co ta dyskusja :/ nie masz pojecia w co się pchasz i jakie beda konsekwencje.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

no to oswiec mnie? opeta mnie? a znaki zabezpieczajace?

ps a gdy wywoluje ducha np zmarłego dziadka i zakładajac ze to on przyjdzie a nie cos innego przeciez raczej nic złego mi nie zrobi..?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

zalezy czy przyjdzie twoj dziadek czy cos co akurat bylo pod reka. jakie znaki facet:/ ile Ty masz lat :/ zeby seans byl bezpieczny potrzeba do tego doswiadczonego medium a nie infa z neta :/
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

16 lat I LO ...
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: ouija

Post autor: Sothis »

To całe wywoływanie duchów to pierdoły i tania sensacja, atrakcyjna dla dzieciarni z podstawówki. Nie potrzeba nikogo do wywołania ducha. Jak będzie chciał to zjawi się sam, i nikt go do tego nie zmusi.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

majac 16 lat bylam chyba rozsadniejsza:/ jak masz kryzys wiary, ciezkie dojrzewanie czy cos, to wybacz ale zeby w sciane i czekac az minie. z tego się wyrasta. nie baw się w rzeczy do których się nie nadajesz, nie masz odpowiedniej wiedzy i mam nadzieje ze nikt tu Cie nie poinstruuje jak się robi seanse. wyjdzie Ci to tylko na dobre
black dog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-13, 15:44
Lokalizacja: katowice

Re: ouija

Post autor: black dog »

a ja popieram zdanie adammot_t, co nam da samo czytanie postów i artów na necie. Należy sobie zadać pytanie czy zjawiskami paranormalnymi interesujemy się na poważnie czy jest to jedynie forma weekendowej zabawy. Od czegoś należy zaczać, oczywiscie przy wczesniejszym odpowiednim przygotowaniu. Nie zapominajcie iż ruch okultystyczny który rozwinął się w XIX i a trwa, w zasadzie do dziś wziął swoje początki właśnie z mody na seanse okultystyczne i tym podobne. Gdyby wówczas ludzie zamiast działać tylko gadali nie bylo by nawet tego forum...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

swietnie, tylko ze kolega nie ma pojecia co ma zrobic zeby ten glupi wstretny duch przyszedl i mu się pokazal, bo chlopak ma ochote sciagach kogos z zaswiatow tylko po to zeby powiedziec: ojej, a jednak mowili prawde! skoro nie ma pojecia i nie ma powodu (bo dla mnie to zaden powod) to po co ryzykowac zdrowie psychiczne?
black dog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-13, 15:44
Lokalizacja: katowice

Re: ouija

Post autor: black dog »

szczerze mówiąc to jego sprawa jakie z tego wynikną konsekwencje... a z oują jest podobnie jak z evp, nie za każdy razem musi się udać...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”