ouija

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: ouija

Post autor: Arek »

Sothis, chyba na każdym większym czacie są takie pokoje o tym temacie. Osobiście wiem że na "Czat.pl" był taki, bo tam się kiedyś udzielałem, a potem zaproszono mnie na paranormalium, lol . Tutaj znajdziesz także wielu co proszą o pomoc , albo tylko chcą się podzielić własnymi doświadczeniami.

adammo_t Osoba prowadząca z reguły jest bardziej wystawiona na takie ryzyko niż uczestniczący, ale niech to nikogo nie myli,bo skutki mogą być dla każdego nieprzyjemne, i już nie raz tak było
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

Nie ma takiego pokoju na czat.pl..
ewe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-15, 20:22
Lokalizacja: Anglia

Re: ouija

Post autor: ewe »

adammo tlumaczylam ci ze lepiej nie baw się w takie rzeczy.:DSama się o tym przekonalam ...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: ouija

Post autor: Arek »

Pokoje zakładają użytkownicy, może dali sobie z tym spokój , albo przenieśli się gdzie indziej .
"Wyszukiwarka prawdę ci powie"- musisz tylko odpowiednie słowa wpisać.

Ewe
Takim komentarzem "Sama się o tym przekonalam" tylko go zachęcasz do próbowania, on sam na własnej skórze chce się o tym także przekonać
ewe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2008-05-15, 20:22
Lokalizacja: Anglia

Re: ouija

Post autor: ewe »

no tak ale bedzie zalowal juz mu pisalam na gg bo się pytal o porady:P
lepiej duchow nie tykac przez oasoby nie doświadczoneXP
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

Chciałbym przypomnieć,że Ty też wywoływalaś duchy 'dla zabawy' i bez doświadczenia, a ja tego jeszcze nie robilem , (tzn robiłem ale się nic nie dzieje..;/)

Ponawiam pytanie do państwa 'doświadczonych'
Mam siedzieć całe życie na siedzeniu i pisać na forum, że jestem nie-doświadczony czy zacząć coś robić? !
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

o, dalej nikt Ci nic nie powiedzial? :P uparty jak dziecko, 'co z tego ze mi odradzaja i tak zrobie wam na zlosc' :] nie dasz sobie spokoju?:]
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

Odpowiedź już padła. :
adammo_t pisze:Chciałbym przypomnieć,że Ty też wywoływalaś duchy 'dla zabawy'
btw nikomu nie pisz 'odpość sobie' bo to napewno żadnego użytkownika na tym forum nie rozwinie.. Pewnie ok 5 mld ludzi na tym świecie sobie odposzcza i żyje w niewiedzy w j'edynym' realnym materialnym świecie
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: ouija

Post autor: Spock »

Szczerze ?
Daj sobie spokój. Nie dlatego, że jesteś niedoświadczony. Po prostu dlatego, że duchów nie ma. Szkoda czasu.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

to co robisz na tym forum?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

jest sceptem i bardzo dobrze. jakby siedzieli tu sami fanatycy to by się forum w jakas sekte zmienilo. sceptyczni panowie pozwalaja zachowac rownowage ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: ouija

Post autor: Spock »

co robisz na tym forum?
Sprzątam. 8)
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: ouija

Post autor: paranormal »

Myślę, że adammo_t ma swoje racje i Wy macie swoje ;)
Gilbert
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 51
Rejestracja: 2008-11-09, 17:45

Re: ouija

Post autor: Gilbert »

Quija co za ciekawy temat, kolejny mit;)
Jakakolwiek nie była by etymologia tej tabliczki, a podaje się róże efekt jest ten sam- brak efektu. Możesz drogi kolego stosować Quije wg obrządku Crowley'a, tego z instrukcji po 1945 albo jeszcze inne a efekt będzie ten sam.
Przeprowadziłem doświadczenie z niezależnymi ludźmi ponad trzy raz, w tym z kobieciną, która mieniła się medium i nic:).
Najzabawniejsze w Quiji są historię z nią związane- wielcy nieustraszeni przestrzegają przed jej potężną mocą podczas gdy sami nie mieli z nią do czynienia, a jedynie czytali o różnych przeróżnych historiach w internecie. Na jednym z forów mój kolega opublikował taką zmyśloną historię wraz ze zdjęciami dotyczącą Quiji i zrobiło się takie zamieszanie, taka wrzawa wśród znawców tematu, że głowa mała:D. Miło było popatrzeć jak kolejni nieustraszeni ostrzegają mojego kolegę przed kolejnymi próbami z Qujia, mówią ,,trzeba było się nie bawić czymś tak poważnym!" oraz moralizują na ten temat;).
Więc używajcie sobie Quji do czego chcecie- jako deski do krojenia mięsa, wywoływania duchów, czy do gry w ala scrable jak to pierwotnie było jej przeznaczone:).
Proszę tylko tych, którzy nie mieli z nią bezpośredniego kontaktu, nie dokonywali powtarzalności przynajmniej kilkukrotnej wraz z osobami sceptycznie oraz pro nastawionymi, neutralnymi do tego tematu o nie straszenie biednych ludzi możliwościami biednej tabliczki:).
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: ouija

Post autor: paranormal »

do Gilbert:
z ouija nie próbowałem ale jest taki jeden ze sposobów na kontakt z 'duchem':
Kładziesz cztery łyżki, na każdą zawijasz papierek (wycięty pasek z kartki np A4) i okręcasz w około łyżki ale w taki sposób, że po rozwinięciu fizycznie papierek się zatrzymuje na niej (mam nadzieje że jestes sobie w stanie wyobrazic)
Wzywasz pierwszego wolnego ducha i mówisz, że jeśli jest tutaj ma rozwinąć się papierek z którejś z łyzek..
Jak pierwszy raz znajmomy mi to pokazal to roześmiałem mu się w twarz.. Teraz sam to robie i zapewniam Cię, że papierek fizycznie przejść nie może przez łyżkę, a robi to i nie ma żadnego racjonalnego wtłumaczenia.. Kiedyś byłem scepytkiem ale po tym doświadczeniu zmieniłem zdanie i jestem tutaj. Takie małe eksperymenty zmieniają człowieka..
Spróboj, może i ty uwierzysz?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

hm.. nie wiem w jaki sposob zawinac ten papierek.. moze zdjecie? :)
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: ouija

Post autor: paranormal »

cleric:

http://img83.imageshack.us/img83/1518/p1080113oc7.jpg

Dwa momenty zawijania, 1 łyżka w pełni zawinięta, 2 pokazuje jak się ma zawijać (2 końce papierka łączymy palcami i dopiero okręcamy wokół)

Kumpel rozmawiał tak z jakimś duchem i spytał się go o liczby totka (jeśli jest to liczba od 1-10 duchu rozwiń papierek np na drugiej łyżce itp) Gość zapisał te cyfry w telefonie, na trzech różnych kartkach które szybko poukrywał w roznych miejscach w domu, zapamiętał je na pamięć. Rano ani ich nie pamiętał, ani nie było wpisu w telefonie ani kartek ;D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

tzn ze duch je odwija na waszych oczach czy jak..? bo cos ciezko mi to sobie wyobrazic :]
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: ouija

Post autor: paranormal »

nie, rozwijasz i papierek Ci wychodzi jakby był od początku zawinięty od zewnatrz, czyli zostaje Ci w rękach a nie zatrzymuje się na łyżce ;)
Gilbert
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 51
Rejestracja: 2008-11-09, 17:45

Re: ouija

Post autor: Gilbert »

Paranormal to ciekawe, nigdy wcześneij o czymś takim słyszałem.
Może jestem głupiutki ale mógłbyś jeszcze raz wyjaśnić na czym to polega? Bo raz mówisz, że sam się rozwiązuje papierek, potem, że samemu trzeba.
W punktach jakbyś mógł:)
I najważniejsze- jaki jest obrządek wezwania i jaka forma i jaka komunikacja z wezwanym?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”