dziękuje...............

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Darnok, a jak bardzo ciepłe masz nogi w skarpetkach, jeśli chodzisz bez kapci?

Nonsens :>

"ale tak czy inaczej to te skarpetki coś moga znaczyć!"

Zamiast się drzeć, mogłabyś sprawdzić, co znaczą :>
CCCP
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-01-29, 21:49
Lokalizacja: miasto

Post autor: CCCP »

Ciekawa historyjka, ale w sumie to jednego nie rozumiem. Skoro w nocy łazi po domu i przestawia garnki to czemu jeszcze nie zostawiłaś kamery na noc? Ja pierwsze co bym zrobił w takim przypadku to zamontował kamerę i nagrywał. Pozdrawiam.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Bo może jej nie ma?
CCCP
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-01-29, 21:49
Lokalizacja: miasto

Post autor: CCCP »

Skombinowanie kamery to żaden problem. Nawet jeśli nie ma, to przecież można pożyczyć czy nawet kupić jeśli ktoś zdesperowany. W tym przypadku to akurat żadna wymówka.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

dziewczyna jest zestresowana ta sytuacja. ona się boi tego co moze zobaczyc na tasmie.
CCCP
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-01-29, 21:49
Lokalizacja: miasto

Post autor: CCCP »

cleric pisze:dziewczyna jest zestresowana ta sytuacja. ona się boi tego co moze zobaczyc na tasmie.
Nie odpowiadaj za innych. Może właśnie chce zobaczyć.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Bo najlatwiej byc bohaterem, jesli sprawa cie nie dotyczy: 'ja bym od razu zamontowal i ogladal'. zaloze się ze balbys się zostac w domu sam, jakby dzialo się to u Ciebie. Ona to widzi na wlasne oczy, i wystarczajaco ją to szokuje. sama czulabym się mocno przerazona majac obejrzec to na tasmie.
CCCP
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-01-29, 21:49
Lokalizacja: miasto

Post autor: CCCP »

Z tym bohaterstwem to napisałaś jak kulą w płot. Nie ma mowy o żadnym bohaterstwie. Po pierwsze - będzie miała pewność co i kiedy się dzieje. Po drugie to niezaprzeczalny dowód na to, że jest to duch. Po trzecie - to może pomóc w zindetyfikowaniu tej osoby i poznania jej zamiarów. Bohaterstwo?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

+cleric pisząc ''bohater'' miał na myśli
miała, cleric jest kobieta :]
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Widocznie aż tak duża pomoc jej nie była potrzebna...
maddalenac
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2008-05-28, 20:59
Lokalizacja: szczecin

Post autor: maddalenac »

witam wszystkich. nie wchodziłam tu przez jakis czas bo mnie w domu nie było. widze jednak że dyskusja się wywiązała ;-) ciesze się bo każda sugestia się przydaje. może zdam jakiś raport z moich przedsiewzieć:

w pierwszej kolejności dziekuje celeric za wypowiedzi w moim imieniu: wyjaśnienie dla pozostałych uczestników tematu - jestem w stałym kontakcie z celeric, czesto rozmawiamy na ten temat i stosuje się do jej sugestii wiec mysle że ona zna moje mysli i odczucia.


w dniu kiedy pisałam z nią na gg i akurat pojawił się osobnik w znanych juz skarpetkach poczyniłam poraz pierwszy kroki aby się z nim skontaktować. poszłam za nim do łazienki bo w tą stronę poszedł ale niestety nie było go juz. skozystałam z okazji i zaczełam mówić do niego ale nie było odpowiedzi. serce miałm w gardle. od tej pory go już nie widziałm, ale to zbyt krótko.powiem wam że taki sytuacje naprawde dają kopa! do tej pory gdy go widziałam poprostu stałam jak wryta i nic nie robiłam, potem musiało minąć troche czasu żebym doszła do siebie. zostawiałam mu za radą celeric kartki na stole z nadzieją że coś napisze. Racja że mogłabym ustawić kamere ale on pojawia się w takich chwilach że trudno byłoby ustawić kamere na całą noc czy dzień (krotkie kasety) to że tego jeszce nie zrobiłam to też wina tego że się boje! chyba bym oszalała jakby coś do mnie przemówił!!!!!!!! Dagmara coś już wiesz na temat skarpetek - wiem że raczej jest przyjazny dlatego jeszce mieszkam tu gdzie mieszkam! Pozdrawiam wszystkich

[ Dodano: 2008-06-16, 20:46 ]
właściwie to chyba nie zabardzo chce się z nim kontaktowac a raczej wolałabym się go pozbyć ! jak?!!
maddalenac
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2008-05-28, 20:59
Lokalizacja: szczecin

Post autor: maddalenac »

właśnie

[ Dodano: 2008-06-16, 21:24 ]
mysle że nie dałby wiary
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Thrax, jak spotkasz to bedziesz wiedzial.. pozatym chyba opis byl na poczatku wątku
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”