paraliż senny czy obecność ducha?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Gość

Post autor: Gość »

Strach potrafi. Ale trzeba go opanować.
A żeby opanować trzeba go znać.
I wiedzieć co jest minusem i plusem twojego własnego strachu.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

Ja juz widzialem na tym forum gdzies podobna historie ale brzmi prawie identycznie wiec nie powielaj ......
kawa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2008-04-02, 15:16
Lokalizacja: legnica

Post autor: kawa »

Czesto zdarza mi się taki paraliz senny, na poczatku tez się balam( i myslalam ze mam w pokoju ducha), ale z czasem zdalam sobie sprawe ze mam tylko wrazenie ze nie spie(a wlasciwie to tak jak bym wlasnie zasypiala). Cialo spi a umysl jeszcze nie, lub nie do konca, no i jak się wierzy w duchy to przypadkowy dzwiek np z grzejnika, albo kroki kogos mieszkajacego pietro wyzej wydaje się straszny.
Czesto nad ranem mam taki paraliz gdy wspollokatorzy wychodza do pracy. Budzi mnie budzik, a mam np wolne i spie dalej, wtedy mnie lapie cos takiego, nie moge się ruszyc, ani odezwac, a slysze kroki. Ale to nie duchy :) tylko chlopaki zbieraja się do roboty.
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Wszechstronny »

@up
takie rzeczy czesto są właśnie na u podłoża naszej psychiki :)
luqas0
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-05-05, 03:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: luqas0 »

Podczas paralizu sennego mozg jest wybudzony lecz cialo spi dalej, jedyna mozliwosc ruchu to galkami ocznymi. nieodlacznym elementem jest fizyczne uczucie strachu. zazwyczaj towarzysza temu halucynacje sluchowe. jest to normalne zjawisko, mi zdaza się ono bardzo czesto a jedna z najciekawszych halucynacji jaka mialem to nasilajacy się tupot koni. Wrazenie niesamowite!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”