Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Monomagnum »

na pytanie wątku... Chyba nie muszę przytaczać?
Czarna-tak wiem. Voozie mi już to wyjaśnił...:)
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Monomagnum »

Ej nie chce być elfem, ale ostatnio (a bliżej to od naszej debaty z Voozie na temat duchów) dzieją się dość dziwne według mnie rzeczy... A mianowicie kiedy zeszedłem z z komputera (po owej debacie) aby zjeść kolację i kiedy usiadłem by sobie zjeść, na tarasie usłyszałem huk i to dość mocny. No ok sobie myślę- nawet nie przyszło mi do głowy że mogę to powiązać z czymś paranormalnym. Po konsumpcji udałem się do salonu gdzie oglądałem TV. Naglę coś za choinką spadło. Nie mam pojęcia co, a nie byłem tam sam bo mój brat i mama też to słyszeli. Kolejnym dziwnym zjawiskiem jest to że gdy wczoraj w tym samym pokoju oglądałem sobie program- w szafce za szybą z niewiadomych przyczyn spadł sztuczny bukiet kwiatów.
Jakoś do tych czas tak często to mi się takie rzeczy nie przytrafiały. I tu rodzi się pytanie: - czy może to mieć związek z choćby duchem, na którego spotkanie czekałem i czekam jak napisałem wcześniej?
Póki co czekam na dalsze "sygnały" tego typu no i na odpowiedz z waszej strony...
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Monomagnum »

No dobrze ale to znaczy że ja sam mogłem spowodować poruszenie się danego przedmiotu?
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Monomagnum »

A no i jeszcze jedno, ja się tam wcale tak aż bardzo nie podniecam tymi artykułami. Miałem już z nimi częsty kontakt i nic się nie działo. Ale tak w gruncie rzeczy to sam nie wierze w to że nagle coś zaczęło się dziać... Potrzebuje więcej wyraźniejszych "znaków". Odzdrawiam :amen:
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Monomagnum »

Źle mnie zrozumiałeś. Nie potrzebne mi są dowody na to że zjawiska paranormalne występują w naszym świecie- w to ja wierzę od kiedy o nich usłyszałem. Potrzebuje tylko wyraźniejszych doznań, charakterystycznych dla ducha czy innego zjawiska. Na razie samo stukanie i walenie, które słyszałem trudno nazwać działalnością ducha itp. A w zjawiska powtarzam wierze jak najbardziej.
Xavin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2009-01-14, 21:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Xavin »

Czekaj, czekaj. To ty chciałbyś aby duch pokazał się przed Tobą w całej okazałości? Żeby był "namacalny" ? Nie ma takich przypadków. Przynajmniej moim zdaniem. Ruszająca się butelka etc. Już w większości przypadków jest działem ducha. Nie oczekuj jak będziesz mieć kontakt z duchem to on stanie przed Tobą w prześcieradle z łańcucuchami i powie "boooooo!" :D
Ciura
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-12, 17:50
Lokalizacja: Radomsko

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Ciura »

nie chcę mi się czytać całego tematu więc może trochę odstąpie od rozmowy ale nawiązując do pytania: Mieliście kiedyś kontakt z duchem? muszę odpowiedzieć: tak stało się to kilka lat temu ok.7-8 to szedłem do mojego pokoju i jak byłem przed drzwiami (były otwarte) zowaczyłem poległego żołnierza nie przyglądałem mu się dobrze ,bo się przestraszylem i pobieglem do mamy (miałem ok 5 lat więc bez skojarzeń :P) a mam pewność że to był duch ,bo mama mi powiedziała ,że nasz dom został zbudowany koło cmentarza dla poległych niemców w czasie wojny.
Ciura
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-12, 17:50
Lokalizacja: Radomsko

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Ciura »

nie wiem dokładnie ale kilka lat temu wykopano szczątki poległych żołnierzy w niemieckich mundurach! A podczas budowy mojego domu nie trafiono na żadne ciała co nie wyklucza twojej tezy lecz ja nie jestem nią przekonany.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: cleric »

miales 5 lat, skad wiedziales ze to polegly zolnierz?
przewidzialo Ci się moim zdaniem, jak bylam kilkuletnim dzieckiem rozne rzeczy 'widzialam', teraz sadze ze to bujna wyobraznia podsuwala mi te obrazy. zwlaszcza ze widziales to tylko 1 raz
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”