Śmiech

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
GBI
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-17, 03:36

Śmiech

Post autor: GBI »

Nie przemawiały do mnie nigdy historię rodzimej przeprowadzających się do nowego mieszkania i rzekomych nawiedzeń.. dopóki nie przytrafiło mi się to na własnej skórze. Już pierwszej nocy po pracy w urządzaniu gdy usilnie próbowałam zasnąć ocknęło mnie jakieś bieganie w tą i drugą stronę po strychu na górze. Na początku mimo zdziwienia pomyślałam że to może coś u sąsiadów za ścianą ale byłam przekonana że hałas jest nade mną. Usiadłam na łóżku i wywnioskowałam że może to włamanie wejście na strych było na poddaszu nie w mieszkaniu a drzwiczki nawet ja bym dała radę wyrwać bez kluczyka. Jednak zastygłam kompletnie w bezruchu jak usłyszałam śmiech kilkuletnich dzieci. Było grubo po północy raczej rodzice nie pozwolili by im buszować o tak późnej godzinie poleciałam do siostry ona także nie spała co gorsza była w totalnym szoku i modliła się. Próbowałam to jakoś rozwiązać i powiedziałam że to może dzieci sąsiadów na co ona mi że tu żaden z sąsiadów nie ma u siebie dzieci. Trwało to wszystko w najlepsze przez jakąś godzinę później zasnęłam nie wiedząc kiedy. Powtarza się to co kilka nocy. Z tego co się dowiedziałam były właściciel popełnij samobójstwo w łazience a dawniej wybuchł pożar i zginęła dwójka dzieci. Wolałabym żeby to się nigdy nie wydarzyło :/ Nie wiem co będzie dalej.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Śmiech

Post autor: Ivellios »

A nocą u ciebie jest bardzo cicho? Może to mózg generuje sobie sam takie bodźce? Często ludzie opowiadają o wrażeniach słuchowych pośród głuchej ciszy - a że ludzki mózg cały czas chce coś słyszeć, to po pewnym czasie dostosowywania słuchu zaczyna sam sobie generować jakieś odgłosy.
GBI
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-17, 03:36

Re: Śmiech

Post autor: GBI »

Wieczorami przed spaniem lubię posłuchać muzyki a gdy kładę się z reguły wszyscy śpią i jest cisza. Tylko moja siostra także to słyszała.
GBI
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-17, 03:36

Re: Śmiech

Post autor: GBI »

Gdy kładę się spać z reguły wszyscy śpią i jest cisza, ale to także słyszała moja siostra.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Śmiech

Post autor: AlbertKowalski »

Skoro Twoja siostra to też słyszała, to spróbuj nagrać dźwięk telefonem. Wtedy się okaże czy to realne dźwięki.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”