Biblia

Filozofia oznacza dosłownie "umiłowanie mądrości". Określenie to i jego znaczenie pochodzi prawdopodobnie od matematyka i filozofa Pitagorasa żyjącego w VI wieku p.n.e., obecnie termin jest używany w różnych znaczeniach.

Jak często czytasz Biblię?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Warto :wink:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Tu już nawet nie chodzi o nagrodę. Ja osobiście uważam, że jak zrobi się coś dobrego i ma się tego śiwadomość to człowiek od razu zajebiście się czuję. A jak zrobisz coś złego to masz takie chujowe uczucie...
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Znaczy się ja nie mam uczucia, że kara jest nieuniknioa, ale czuję się jakbym w momencie robienia złych rzeczy załamywałą się moja wola, jeśli wiesz co mam na myśli...
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

kasumi pisze:Kiedy mnie się zdarza robic cos zlego, to raczej nie mysle o tym jaka kara mnie spotka, ale robi mi się smutno i przykro, kiedy np. kogos zranie
to się nazywa chyba wyżutami sumienia :wink: , prawie każdy je ma gdy zrobi coś złego, mówie prawie każdy bo czasem mam wrażenie że niektóży są całkowicie pozbawieni sumienia.
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Nikt nie jest pozbawiony sumienia. Niektórzy po prostu mają je "skrzywione", albo starają się je wytłumić.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Albo z ich sumienia zupełnie zostało wypaczone dobro i takim ludziom się wydaje, że sa maksymalnie dobrzy, bo przestaje istnieć jakiś podział między dobrem a złem, bo dobra już nie ma...A jeśli pozostaje tylko zło, to człowiek będzie czynił cały czas źle, ponieważ będzie myślał, że robi dobrze, albo nie będzie umiał robić dobrze. :roll:
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Zwłaszcza jak już trafią do paki, prawda :twisted: ?
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Proszę mi tutaj off topów nie robić :!:
Przypominam, że to jest temat Biblia i chociaż starajcie się krążyć wokół tematów z nią związanych, Pozdrawiam :wink:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Naprawde prosze abyscie powrocili do tematu, czyli do Biblii. :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

I don't remeber...

[ Dodano: 2005-08-24, 12:21 ]
Ale wiem, że na 66 rozdziale tejże księgi trzymam liścia marihuany z mojej dawnej hodowlii :D :D :D
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Glan jak jestes taki madry moze sam sprobojesz pomoderowac?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Filozofia”