Kosmiczna katastrofa!!!

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Mam nadzieje, że to się stanie jak najszybcie.
Daisy

Post autor: Daisy »

A ja mam nadzieję, że to się stanie za milon lat minimum. Chcę sobie pożyć jeszcze:)
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Zamierzasz żyć tak długo? ;) Poza tym, jeśli możliwa jest reinkarnacja, koniec świata cię nie ominie ;)
Daisy

Post autor: Daisy »

Nie, nie zamierzam;) Chcę tylko umrzeć w spokoju, a nie z przmusu, bo jakiś meteor np. w Nas pieprznie;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ooo no to ja mam zapewnione widowisko :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Obejrzyjcie sobie to:
http://www.kulty.info/czytelnia/ks03/r49.htm
Z tego by wynikało, iż koniec świata miał nastąpić już w 1914 roku (wtedy zaczęła się I wojna światowa)

http://www.kulty.info/czytelnia/ks03/r54.htm
Tutaj z kolei koniec świata datuje się na rok 2000

http://www.google.pl/search?q=cache:PR5 ... iata&hl=pl
Terrorystyczny atak na World Trade Center spowodował, że poczytną lekturą stały się przepowiednie Nostradamusa. Zadziwiające, dlaczego tak chętnie rozczytujemy się w zastraszających wizjach końca świata w czasach, kiedy rozum święci tryumfy.
Gość

Post autor: Gość »

dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał ze dinozaury wiginęły w ten sposób? .....

nie jest wcale takie pewne ze kiedyś to nastąpi , załóżmy ze nastąpi za milion lat to przeciez i tak nas juz tu nie bedzie , jeśli nie wyginiemy w 2012 to napewno wkońcu zasiedlimy inną planete , choć najbardziej prawdopodobne ze sami się powybijamy:)
Awatar użytkownika
dankam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2005-06-27, 15:58
Lokalizacja: Białystok

Post autor: dankam »

nie wiem co o tym myśleć :(
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Że coś w nas wywali prędzej czy później to jest pewne, a najlepsze jest to że o czymś takim zbliżającym się do nas dowiemy się dopiero jak zderzenie będzie nieuniknione :/
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Tia "Proszę państwa, przed chwilą dostaliśmy komunikat że dzielni naukowcy z NASA odkryli że asteroida E-1234 znajduje się na kursie kolizyjnym z Ziemią, jak donoszą naukowcy zderzenie nastąpi dokładnie za 4 minuty 47 sekund, życzymy miłego dnia. A już po reklamach 67687 odcinek Mody na sukces" ;)
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

czytałam ciekawy artykuł, ale niestety gdzieś mi go wcięło :? no nic pisało tam ni mniej ni więcej, że w kierunku Ziemi zmierza olbrzymi asteroid /chyba/ i jest to kurs raczej zbliżony do kolizyjnego a zderzenie z Ziemią miałoby nastapić w 2012 roku :shock:
Podana tam była również nazwa albo asteroidu albo meteorytu , którego przejście w bliskiej odległości od Ziemi spowodować miało różne kataklizmy /czyt.tsunami/. Autor twierdził, że nie jesteśmy jako społeczeństwo informowani o zagrożeniach, które na nas czychają z Kosmosu ,żeby nie wzbudzać paniki.

Ps.
kilka dni temu w telewizji oglądałam program w którym naukowcy amerykańscy szykują się do wystrzelenia w kierunku asteroidu ładunku nuklearnego i mają badać co się będzie działo po wybuchu? komentarz końcowy prowadzącącego program badań był "zdziwimy się wszyscy" :shock: co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

E tam, o lecącej na nas asteroidzie dowiemy się na 5 lat przed katastrofą :razz: chyba nie zdajecie sobie sprawy jak dokładnie jest monitorowana przestrzeń kosmiczna. Nawet kamyczek się bez naszej wiedzy nie prześliźnie. A po drugie o co takiego jak asteroidy/meterory nie musimy się zbytnio martwić. Amerykanie juz pracuja nad ochrona przed takimi sjawiskami.... wystarczy w asteroide wystrzelic solidna rakiete i po sprawie. Nawet wybuchu nie zobaczymy :razz:
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Żeby zmienić tor lotu takiego asteroidy wystarczy go dobrze "musnąć" w dobrym momencie taką głowicą nuklearną, ale jeżeli dowiemy się o nim (znaczy się asteroidzie) za późno to tor lotu nie zdąży się zmienić na tyle żeby ten syf nas ominął, a jakby wypieprzyć centralnie Kamilo to zamiast jednego wielkiego "jeb", będziesz miała tysiące trochę mniejszych, które mogłyby wyrządzić nawet więcej szkód niż jedno porządne
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Chyba, ze rozbiłoby się cały obiekt - do tego potrzebna by była potęzna eksplozna nuklearna, zeby wszystko ładniutko wyparowało.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Żeby wyparowała kilkukilometrowa asteroida trzeba by było tych głowic od cholery i jeszcze trochę :P Może eksplozja głowicy nuklearnej jest silna ale nie aż tak
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”