dziwne zjawisko na niebie 28.04.18

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
jaszczurka123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2018-04-29, 00:01

dziwne zjawisko na niebie 28.04.18

Post autor: jaszczurka123 »

Witam wszystkich, spotkała mnie dzisiaj bardzo niecodzienna i dziwna sytuacja. Mianowicie, siedzimy sobie z ziomkami w parku, wieczór jak wieczór. W pewnej chwili patrząc się w stronę drzew wyleciało stado jakiś dziwnych świateł, z początku widzieliśmy tylko jedno, myśleliśmy że to satelita czy coś. Za tym jednym wyleciało w cholere innych, przeleciały spory kawałek, po czym ustawiły się w swoisty szereg i zniknęły za chmurami. Mam teraz straszną zagwozdkę, spotkał się ktoś z czymś podobnym? dodam jeszcze że zachowywały się dziwnie te obiekty, niektóre skręcały w lewo i w prawo, ale trzymały się generalnie siebie.
jaszczurka123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2018-04-29, 00:01

Re: dziwne zjawisko na niebie 28.04.18

Post autor: jaszczurka123 »

Edit. jest to prawie identyczne zjawisko jak opisane w tym artykule: https://innemedium.pl/wiadomosc/eskadra ... kalifornii
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: dziwne zjawisko na niebie 28.04.18

Post autor: miszczunio »

Wczoraj miałem dziwną sytuację z ufo.
Byłem sobie na dworze i słyszę jakiś dziwny dźwięk. Patrzę w niebo a tam lecj jakiś obiekt płaski metaliczny. Chciałem pobiec po telefon żeby zdjęcia zrobić.
Ale nie Mogłem!
Oni mnie jakoś telepatycznie musieli powstrzymywać. Czułem że przejmują nade mną kontrolę. Obawiam się że po tym zdarzeniu mam wszczepiony czip.
Do kogo się z tym zgłosić? Pomóżcie
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: dziwne zjawisko na niebie 28.04.18

Post autor: Ivellios »

@miszczunio na dobry początek proponuję przestać robić sobie jaja z forumowiczów.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”