Wiarygodne relacje o UFO po 2000?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Wiarygodne relacje o UFO po 2000?

Post autor: IteratorZX81 »

Witam, trochę mnie nie było widzę że wystrój zmieniliście, no ale do rzeczy. Czy wiecie może o jakichś wiarygodnych relacjach o UFO po roku 2000? Najnowsze co udało mi się znaleźć to UFO nad Phoenix, a to przecież 97.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Wiarygodne relacje o UFO po 2000?

Post autor: Ivellios »

Wbrew pozorom, jest dość spora ilość wiarygodnych relacji, m. in. o obserwacjach zagadkowych obiektów nad Polską. Było też dużo audycji na ten temat na antenie. Na przykład tutaj: http://www.paranormalium.pl/index.php?a ... nfo&aud=17 polecam "Tajne testy nad Polską?" oraz audycje z Arkiem Miazgą i Damianem Trelą.

Dziś dużo większe znaczenie mają same relacje świadków, gdyż zdjęcia i filmy dość łatwo podrobić. Otrzymując fotografię lub film bez dołączonego jakiegokolwiek opisu czy nawet podanego miejsca wykonania możesz wyrzucić go do kosza - będzie miał wartość co najwyżej dekoracyjną. Bardziej liczy się relacja świadka przelotu UFO i podawane przez niego szczegóły. Relacja autentyczna będzie się trzymała kupy, świadek będzie w stanie odpowiedzieć na większość pytań, nawet te najtrudniejsze. Fałszerz i dowcipniś - będzie miał już z tym problemy.

Sam zresztą otrzymuję i przechowuję pewną ilość relacji o wysokim moim zdaniu stopniu autentyczności. Niektóre relacje przychodzą przez formularz na stronie, inne przekazują świadkowie przez np. Skype'a lub telefonicznie. Wszystkie relacje przesyłam dalej kolegom z Infry, którzy tworzą u siebie dużą bazę relacji. Nie wszystkie mogę opublikować, powiem jednak, że są wśród nich obserwacje latających trójkątów, eskadr świateł (często można wykluczyć chińskie lampiony, choćby ze względu na kolor czy wysokość) i innych dziwnych rzeczy, są i relacje pojedynczych świadków, jak również obserwacje grupowe.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”