Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
rafal13-50
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-07, 19:42

Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: rafal13-50 »

Jak w temacie. Chodzi mi czy można wypatrzeć UFO w polsce
ale szczególnie w województwie śląskim?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: Arek »

Można

pozdrawiam
rafal13-50
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-07, 19:42

Re: Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: rafal13-50 »

A gdzie konkretnie (obszar), i mniej wiecej kiedy(rano, wieczorem czy podwieczór)
- wiem że to jest nagłe zdarzenie ale niektóre sytuacje się powtarzają wg schematu ;-)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: Arek »

A gdzie konkretnie (obszar), i mniej wiecej kiedy(rano, wieczorem czy podwieczór)
Nie ma czegoś takiego.
Mnie raczej chodzi ogólnie , że ufo można także zaobserwować na terenie Polski, nieraz obserwowano np: na Podkarpaciu co raportuje Arek Miazga na swoim blogu
http://arekmiazga.blogspot.de/
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: ifar15 »

UFO możesz zobaczyć w każdym miejscu na Ziemi jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia.
jaśmin22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-03-18, 10:44

Re: Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: jaśmin22 »

Witam.to o czym tu napiszę ,miało miejsce w Polsce;-)Była godzina 23.30 było to jakieś trzy może cztery lata temu,do dzisiaj przypominając to sobie,nie mogę wytłumaczyć tego w racjonalny sposób.Zobaczyłam w odległości może stu metrów ogromną czerwono-pomarańczową...i teraz nie wiem jak to napisać...nie kulę ale koło(tak to było widoczne z mojej perspektywy)tylko stojące na swojej krawędzi,było to bardzo duże jakieś...takiej wysokości jaką mają sosny rosnące w skupisku,może odrobinę większe gdyż oddalając się jeszcze z za nic było je u góry widać.Co najdziwniejsze to czerwono -pomarańczowe ogromne koło,miało przy swoim brzegu idealnie równiutko rozmieszczone wypusty,było je na moje oko około dwudziestu kilku...Co to było???
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: Ivellios »

jaśmin22, czy możesz podać więcej szczegółów tej obserwacji? Gdzie to było, kiedy (miesiąc, dzień), jakie były warunki pogodowe, czy zaobserwowałaś w międzyczasie jeszcze coś, np. wadliwe działanie urządzeń elektronicznych, etc.? Możesz zrobić szkic tego obiektu?
jaśmin22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-03-18, 10:44

Re: Czy UFO można też dostrzeć w polsce?

Post autor: jaśmin22 »

To o ile pamiętam był okres wakacyjny...Jakieś niecałe 20km od Radomia.Nie pamiętam dnia,był to chyba okres wakacyjny,pogoda bezwietrzna.W domu wszyscy już zasnęli a ja podeszłam do okna i wtedy to zobaczyłam.Nie mam możliwości zrobienia szkicu.Na obrzeżach tej kuli czy też okręgu,znajdowały się wypusty ułożone w idealnej odległości od siebie-przy krawędzi 'tego',wyglądały jak takie małe wzniesienia.Będę to pamiętała do końca życia:)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”