Pytanie odnośnie ufo.

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
skl
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-23, 00:06

Pytanie odnośnie ufo.

Post autor: skl »

Witam was! Konto specjalnie założyłem po to aby spytać się co sądzicie o tym co zobaczyłem. Wierzcie mi bądź nie, ale miałem jakieś 2 tygodnie temu okazję widzieć coś dziwnego. Praktycznie zawsze zanim położę się spać wyglądam przez jakiś czas przez okno mojego pokoju. No więc do rzeczy było to o koło godziny 2:00-3:00 (nie pamiętam dokładnie) i wpatrując się w niebo zwróciłem uwagę na jakieś bardzo słabo widoczne czerwone światełko było ono mniej więcej takiej widoczności, tak jak np niektóre gwiazdy, które są niemal nie dostrzegalne jeśli nie przypatrzymy się dobrze, myślę, że każdy wie o co mi chodzi. No więc przypatrzyłem się temu światełku aż tu nagle wykonało ono taki jakby spiralny ruch i to w bardzo szybkim tempie (byłem bardzo zdumiony tym, aż nie mogłem uwierzyć w to co widzę, kilka razy widziałem meteory ale czegoś takiego nie). Ruch tego czegoś wyglądał mniej więcej tak: Obrazek Niebieska kropka pokazuje miejsce gdzie światełko było na początku a czerwona gdzie się zatrzymało. Później zostało przysłonięte przez chmury. I tutaj mam do was pytanie co to mogło być i czy jest taka możliwość, że mózg może pokazywać nie prawdziwe obrazy tzn mam tu na myśli czy mógł mnie jakoś w ten sposób oszukać, bo ogólnie ufo budzi we mnie niepokój, może to miało jakieś znaczenie.
Bardzo zależy mi na waszych odpowiedziach!
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Pytanie odnośnie ufo.

Post autor: Monomagnum »

Mógł być to chiński lampion, który zwyczajnie wszedł w jakieś zawirowania powietrzne. Jeśli światło było jednostajne, nie mrugało oddala nas to od tezy że mogłeś być świadkiem manifestacji istot pozaziemskich. A co do mózgu, jak piszesz, było to dość późno w nocy, zmęczenie robi swoje więc mogło się to w jakiś sposób przełożyć na to co widziałeś.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pytanie odnośnie ufo.

Post autor: Arek »

Czy można wykluczyć że była to jakaś zdalnie sterowana zabawka????
Jak myślisz?
Takie zabawki można kupić w mediamarkcie za kilka stów
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Pytanie odnośnie ufo.

Post autor: Monomagnum »

No tak, żyjemy w dobie różnych zdalnie sterowanych latających, pięknie świecących dronów, to mogło być też to. Jak widać najłatwiejsze rozwiązania bywają najlepsze :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pytanie odnośnie ufo.

Post autor: Arek »

Nie wykluczam niczego , niech świadek najlepiej sam to weżmie pod uwagę i napisze co myśli
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”