Czerwony punky

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
pierdak332
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-24, 00:47

Czerwony punky

Post autor: pierdak332 »

Witam.Wczoraj z kolegą obserwowaliśmy niebo i w pewnym momencie pojawił się jeden pomarańczowy latający punkt który leciał bardzo szybko a po około 20 min następny obydwa poleciały w to samo miejsce przy samym końcu odleciały bardzo szybko.Dodaje foty Ps nie są to na pewno chińskie lampiony

http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 22042.jpg/
Nyh
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2011-01-19, 19:34

Re: Czerwony punky

Post autor: Nyh »

Szczerze mówiąc, to to zdjęcie za wiele do tematu nie wnosi... Ot coś sobie leciało - samolot, lampion, jakiś balon badający pogodę - to mogło być cokolwiek i na pewno nic paranormalnego w tym nie ma.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: Czerwony punky

Post autor: pytol »

Światło tego rodzaju mogło powstać od ciągłego światła włączanego na krańcu lewego skrzydła samolotu podczas lotów po zmroku. W dodatku u spodu kadłuba samolotów pasażerskich zapala się światła, kiedy muszą krążyć nad lotniskiem i czekać na kolejkę do lądowania. Gdzie było robione to zdjęcie?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Czerwony punky

Post autor: FaKtoMaaN »

Sputnik oświetlony przez słońce daje taki efekt :)
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Czerwony punky

Post autor: Doctore »

Oj ludzie ludzie... Samoloty ZAWSZE latają w nocy z włączonymi migającymi światełkami czerwono zielonymi i na pewno nie świecą się całe. Mnie to na pierwszy rzut oka rzeczywiście wygląda na chiński lampion lub jak to napisał kolega wyżej oświetlony sputnik.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: Czerwony punky

Post autor: pytol »

To o czym mówisz to stroboskopy, one faktycznie się świecą białym przerywanym światłem. Ja mówię o światłach nawigacyjnych na skrzydłach i sterowniku poziomym które w lotnictwie cywilnym świecą się światłem ciągłym.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”