Polak ma dowód na UFO?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Arek »

Haha, byłeś szybszy, sam chciałem założyć ten temat, ale mnie już wyręczyłeś.

Tak , są to bardzo ciekawe filmy i nie ma jakoś normalnego wytłumaczenia co to są za obiekty.
Polecam wejść na linka który podał Fertacz, tam na forum sam autor odpowiada na pytania forumowiczów.
Dla mnie to prawdziwe ufo, w taki sposób nie zachowują się ani satelity ani kosmiczny szrot
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: ifar15 »

Bardzo interesujące. Ewidetnie widać nagłą zmianę kierunku. To jest właśnie ufo. To UFO 8)
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Kazzone »

Witam po mega długiej nieobecności (aa co mi tam, zrzucę to na edukację), stęskniłem się za wami!!!
Wracając do tematu, czy to jest statek? Nie, przynajmniej moim zdaniem. Wyobraźmy sobie lot "tymczymś", tu wygląda on na losowy, lub w mniej określonym kierunku. Obiekt gubi tor, po czym ponownie na niego wraca. Tak zachowują się owady, pod wpływem różnych czynników, bodźców zmieniają nagle tor, by zaraz na niego wrócić. Gdyby to była jakiegoś rodzaju super-technologia, wątpię by używanie jej ograniczało się do bezmyślnego latania.
Pokrótce, moim zdaniem są to jakieś owady(zakładając, oczywiście że film nie jest przerabiany komputerowo).
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Arek »

Witaj
Po tym jak dyskusja o tych filmach nabrała dużego rozmachu (oczywiście nie na naszym forum) i wklejaliśmy podobne filmy oraz dywygacje o owadach i nietoperzach, myślę że to coś może być właśnie owadem.
Dyskusja zacięta, wiele by dały filmy zrobione mrożną zimą, wtedy można by owady wykluczyć, lub coś więcej powiedzieć.
Jak na razie szansa że to ufo są 50 na 50%, ja osobiście po zapoznaniu się z materiałami uważam że to prawdopodobnie coś małego typu owada , ptaszka co blisko kamery leciało.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: asto »

to nie czasem jakas przeróbka komputerowa? :)
jesli ktos by nakręcił ufo to zawsze wydawalo mi się ze takie uchwycenie trwałoby max 5 sekund a nie caly taki filmik jak tutaj mamy troche bez sensu.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Arek »

to nie czasem jakas przeróbka komputerowa?
To raczej wykluczam , takich podobnych filmów jest masa w internecie
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Darti »

Arek pisze:Witaj
Jak na razie szansa że to ufo są 50 na 50%, ja osobiście po zapoznaniu się z materiałami uważam że to prawdopodobnie coś małego typu owada , ptaszka co blisko kamery leciało
Jako że nie znam się na technice związanej z kamerami, sądzicie że tego typu stworzenie byłoby w taki sposób widoczne na filmie? Mam tu na myśli chociażby poświate, lekko nawet zlewającą się z gwiazdami. Poza tym, te obiekty bardzo mocno wg mnie sprawiają wrażenie dosyć odległych od kamerzysty, jakie jest wasze zdanie na ten temat? :grin:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Arek »

Podczas naszej burzliwej rozmowy pewien sceptyk zaprezenował ten film, który pokazuje....a zobaczcie sami, ja się nie odzywam, ale jestem ciekawy Waszego zdania
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Kazzone »

Nie oglądałem całego filmu ale to wystarczy by przedstawić moje zdanie: Ha, pozostaje mi zbić sobie pionę! :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Polak ma dowód na UFO?

Post autor: Arek »

Jak się nie mylę to on nie świeci ale jest przez kamerę podświetlony
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”