dziwne obiekty na niebie 5 czerwca 2011

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Tygla
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-05, 02:42

dziwne obiekty na niebie 5 czerwca 2011

Post autor: Tygla »

dziś, 5 czerwca 2011 roku, w nocy między godziną 00.00 a 00.20 w łodzi na widzewie widziałam coś dziwnego. jeżeli ktoś również to widział, to proszę o potwierdzenie, jeśli ktoś ma pomysł co to mogło być proszę mówcie.. nigdy czegoś takiego nie widziałam. siedziałam sobie na ławeczce jak co wieczór i patrzyłam w niebo - było czyste i przejrzyste, można było swobodnie obserwować gwiazdy. rozglądałam się dookoła na wszystkie strony i nagle, nad kominami EC4 zobaczyłam obiekty.. to były pomarańczowe i lekko czerwonawe, bardzo wolno pulsujące światła. leciały chyba w trzech czy czterech turach po kilka obiektów. razem łącznie w ciągu dwóch minut (tyle trwało to zdarzenie) naliczyłam ich około 40 !!!!! co to było !? byłam święcie przekonana że to nadchodzi inwazja kosmitów ! (ale nic się nie wydarzyło) 40 obiektów na raz !! wyglądało to oszałamiająco ! i cudnie ! ale co to było ???
majkelepll
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-04, 10:19

Re: dziwne obiekty na niebie 5 czerwca 2011

Post autor: majkelepll »

ja tez widzialem ale o 22 bylem w strozy okolice woli rakowej i adnrespola i widzialem 3/4 takie obiekty .Najprawdopodobniej byly to chinskie latarnie tylko ze ja widzialem 2 dni temu
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: dziwne obiekty na niebie 5 czerwca 2011

Post autor: IteratorZX81 »

No, chińskie lampiony. Po pierwsze migały, zupełnie jak ogień w świeczce która jest w nich używana. Po drugie czerwonawo-pomarańczowy kolor, taki jak zwykle one mają. Po trzecie, było ich sporo. Prawdopodobnie gdzieś w okolicy było jakieś wesele czy inna impreza.
Awatar użytkownika
Kamwis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2011-05-28, 22:00
Lokalizacja: Toruń

Re: dziwne obiekty na niebie 5 czerwca 2011

Post autor: Kamwis »

Jeej... gdzie nie spojrzę to najczęstszym wyjaśnieniem na tego typu widowiska są "chińskie lampiony"- coś one popularne jak na kraj nie związany z Chinami... ^^
;)
S_O_L
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-06, 13:09

Re: dziwne obiekty na niebie 5 czerwca 2011

Post autor: S_O_L »

Witam

Ja również widziałem coś podobnego. Jestem aktualnie w miejscowości Września (koło Poznania). Czytałem sobie książke (kilka minut po północy) i zobaczyłem w oknie coś lecącego i emitującego pulsacyjnie białe, jasne światło. Dosyć szybko się przemieszczało i oddalało.

PS: widziałem to w nocy z 5 na 6 czerwca^
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: dziwne obiekty na niebie 5 czerwca 2011

Post autor: IteratorZX81 »

Białe? No to chyba raczej to co widziałeś to nie był chiński lampion, chyba że dość udziwniony. Mógłbyś narysować jak to wyglądało?

@Kamwis, a ty nie oceniaj człowieka zanim nie przec zytasz wszystkich jego postów na forum. Gdybyś to zrobił, wiedziałbyś że generalnie w UFO i kosmitów wierzę, co więcej WIEM że istnieją, że są to realne zjawiska, jednak nie łykam każdego g... tylko najpierw wykluczam racjonalne wyjaśnienia.

A co do chińskich lampionów to doucz się proszę. One nie biorą nazwy od miejsca puszczania tylko raczej od miejsca wynalezienia, ew. produkcji.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”