Strefa 51

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Strefa 51

Post autor: Dagmara »

W tą niedziele będziecie mieli program na National Geographic Channel, premiera Tajemnice Strefy 51, między innymi będzie mowa o niedawno odtajnionych informacjach, zdjęciach i filmach wideo, a także wywiady z tymi, którzy tam przebywali.
Tak więc możecie sobie obejrzeć :)
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Strefa 51

Post autor: IteratorZX81 »

Chciałem obejrzeć, ale zasnąłem >:<. Wie ktoś coś nt. powtórki?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Strefa 51

Post autor: Spooky Fox »

Ogolnie rzecz biorac - syf. Znaczy się, niby program dobrze i fajnie zrobiony, sa wypowiedzi ludzi, ktorzy rzekomo tam pracowali, ale zadnej wzmianki o obcych pojazdach :P

Szkoda, ale z drugiej strony nie spodziewalem się niczego nadzwyczajnego bo programie tak mocno stojacym nogami na ziemi jak Nat Geo.
Awatar użytkownika
Ramiro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2010-06-04, 16:09
Komentarze: 1

Re: Strefa 51

Post autor: Ramiro »

Oglądałem ten program. Mówią tylko o badaniach spraw bardziej przyziemnych - coś na temat samolotów nie wykrywalnych przez radary. O próbach jądrowych na terenach poligonu. Nie ma nic na tematu UFO, tudzież kosmitów.

Pozdrawiam!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Strefa 51

Post autor: Darnok »

Szkoda, ale z drugiej strony nie spodziewalem się niczego nadzwyczajnego bo programie tak mocno stojacym nogami na ziemi jak Nat Geo.
Gdyby osoba, do której mają pewność, że tam pracowała powiedziałaby, że UFO się tam znajdowało, to by powiedzieli. Akurat NAT GEO ciężko zarzucić bycie subiektywnym- świetnie pokazali to przy analizie Wielkiej Stopy i filmu z nią- z jednej strony pokazali, że taki kostium był prawie niemożliwy do stworzenia w tamtych czasach, a z drugiej, że człowiek mógł to wykonać- był to majstersztyk, ale wykonywalny. Dla mnie to najlepszy film o Strefie 51 jaki widziałem, poparty konkretnymi (kiedyś tajnymi) incydentami. Iterator- no ja oglądałem powtórkę- chyba o drugiej w nocy, albo o trzeciej była ;)
Artur1996

Re: Strefa 51

Post autor: Artur1996 »

Szkoda bo nie dysponuję National Geographic mógłby mi ktoś wskazać jakąś stronkę skąd można pobrać jakiś ciekawy dokument na temat tajemnic Strefy 51?
Dziękuje i Pozdrawiam :-)

-- 2011-06-30, 13:24 --

Najlepiej ten Dokument co emitowany był w National Geographic.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Strefa 51

Post autor: Spooky Fox »

Darnok pisze:Gdyby osoba, do której mają pewność, że tam pracowała powiedziałaby, że UFO się tam znajdowało, to by powiedzieli. Akurat NAT GEO ciężko zarzucić bycie subiektywnym- świetnie pokazali to przy analizie Wielkiej Stopy i filmu z nią- z jednej strony pokazali, że taki kostium był prawie niemożliwy do stworzenia w tamtych czasach, a z drugiej, że człowiek mógł to wykonać- był to majstersztyk, ale wykonywalny. Dla mnie to najlepszy film o Strefie 51 jaki widziałem, poparty konkretnymi (kiedyś tajnymi) incydentami. Iterator- no ja oglądałem powtórkę- chyba o drugiej w nocy, albo o trzeciej była ;)
Trudno się z tym nie zgodzic. Nat Geo, jakiekolwiek programy by nie pokazywalo, zawsze ukazuja problem z dwoch stron. Natomiast tutaj byly same suche informacje bylych pracownikow. Sam film oczywiscie - swietny. Jak zawsze na NG. Ale pozostaje pewien niesmak w ustach. Wiecie, cos w stylu domniemanego domniemania o domnienanych spodkach.

Najbardziej mnie rozwalil moment, cos pod koniec programu, kiedy oblatywacz powiedzial tak:

Oczywiscie, ze mielismy w Strefie 51 obce pojazdy.

Ja juz w tym momencie oczy jak piec piecdziesiat, a koles dokancza zdanie:

Bylismy w posiadaniu pojazdow ZSRR, ktore mozna by uznac za obce wynalazki.

No rece mnie opadly :P
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

Zawiodłem się tym programem. Sądziłem że będzie coś o UFO, a było to co już wiedziałem, tylko z większymi szczegółami. Dla mnie to było cienkie, nic o UFO, Roswell...no może nie mogli o tym mówić, a końcówka i tak the best of 2011!

Czy mieliśmy u siebie obce pojazdy? Tak, samoloty ZSRR...FAIL xD
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Strefa 51

Post autor: Darnok »

Czy mieliśmy u siebie obce pojazdy? Tak, samoloty ZSRR...FAIL xD
Nie żaden fail, a najprawdziwsza prawda o strefie 51.
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

Wiem, ale chodziło mi o to że ja tu już o gadce nt. UFO się nastawiam, a on wyskakuje z pojazdami ZSRR xD
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”