Strefa 51

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Heimdallur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2010-10-26, 20:11

Re: Strefa 51

Post autor: Heimdallur »

Prawdę mówiąc, był to sarkazm.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ignorant »

Nie róbcie tu OT tylko wróćcie do tematu ^^ a co do samej Strefy myślę że tak naprawdę nigdy się nie dowiemy co tam jest i możemy sobie tylko gdybać a to jest troszeczkę brz sensu :P ;]
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Strefa 51

Post autor: Spooky Fox »

Prawdę mówiąc, pierniczycie farmazony, zamiast rozmawiać na temat.

Numero uno - upomnienie i prośba o powrót do tematu.

Numero secundo nie będzie, tylko się warny posypią.
Awatar użytkownika
artur9620
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-03-23, 16:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Strefa 51

Post autor: artur9620 »

Ja myślę że strefa 51 kryję jakieś tajemnice,podobno teren tej bazy wojskowej jest nagminnie patrolowany przez strażników,myślę że tam mogą się znajdować szczątki rozbitego statku i szczątki obcych z Roswell.
notowany100
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-06-15, 20:27
Lokalizacja: Zadupie

Re: Strefa 51

Post autor: notowany100 »

Nie wiem co jest w strefie 51 ale może to wam coś przybliży przeczytajcie...http://technologie.gazeta.pl/technologi ... fa_51.html
leszek

Re: Strefa 51

Post autor: leszek »

Nie wiem czy słyszeliście o bazie Wright-Patterson. Podejrzewam, że S51 jest słynna ze względu na bliskosć Roswell, jednak prawdziwe multum ciekawych historii można znależć własnie na temat Wright-Patterson.
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

Pozwolicie że odświeżę nieco temat moja wypowiedzią. Więc dla mnie Strefa 51 zawsze będzie tajemniczym miejscem i nawet mam plany aby tam zginać, wiecie, nagły wjazd na ich teren. Nie no żartuje, ale na prawde gdyby wyciekły stamtąd zdjęcia lub filmiki to było by genialnie. Co do dziwnych teori na temat Streafy 51, badaniami nad podróżami w czasie itp to czemu nie, ale bardziej mnie, jako maniaka NOLi, interesują właśnie oni. Roswell - każdy wie co i jak, no i właśnie ekpia tej bazy wojskowej była tam na miejscu i zabezpieczała wszystko, spodki i cała kosmitków. Na pewno są tam kosmici i będe w to wierzył zawsze, bo wiem że nie jesteśmy sami, i nie chodzi mi o Boga, ale o UFO. Teraz tylko musze nauczyć się języka, być mądry i pracowac w strefie 51 ;) Lub zostane hakerem i zhakuje im dane xD
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

Ale była taka akcja że jeden z naukowców który juz tam nie pracował powiedział że badał statek kosmitów i siedział w nim nawet. Co ciekawe ostatnio FBI ujawniło że w Roswell na prawde wyladowali kosmici, a wiemy że Strefa 51 najbardziej zaangażowała się z to wszystko i szczątki są własnie tam.
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

Na przykład co masz na myśli? Jakies mega hiper genialne samoloty bojowe bazy wojskowej? I prototyp rozpierniczył się w Roswell? przykrywka super samolotów które mogły by zniszczyć wrogów i wymyślono bajkę z UFO, aby nikt się niczego nie podejrzewał?
Awatar użytkownika
Apocalyptica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-05-01, 15:11
Lokalizacja: Tczew

Re: Strefa 51

Post autor: Apocalyptica »

Moim zdaniem mogą tam trzymać statki kosmitów i ich zwłoki. Pomyślcie czy tylko na naszej planecie rozwinęło się życie? Czy jesteśmy sami we wszechświecie?
Może gdzieś daleko,daleko z tond jest planeta obcej cywilizacji, nie wiadomo...Może po prostu przeprowadzają tam nie legalne badania. Lub testują lotnictwo. Jest wiele teorii na ten temat każda mówi o czymś innym. Tak naprawdę nigdy nie dowiemy się prawdy. Uważam, że najbardziej wiarygodna jest teoria z UFO i pozaziemską technologią.
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

Co do UFO to na pewno nie jestesmy sami. Skoro na ziemi ewolucja dała nam zycie, ludzi to dlaczego tam gdzies nie miało by się rozwinąć to samo kilka razy mądrzejsze od nas i dysponujacymi lepszymi technologiami. Może NOL`e przechwyciły jakies fale od nas i teraz zaglądaja na ziemie, a w Roswell moze jakieś nadajniki zakłuciły prace ich maszyn i rozbiły się...
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Strefa 51

Post autor: Ignorant »

Co do UFO to na pewno nie jestesmy sami. Skoro na ziemi ewolucja dała nam zycie, ludzi to dlaczego tam gdzies nie miało by się rozwinąć to samo kilka razy mądrzejsze od nas i dysponujacymi lepszymi technologiami.
Równie dobrze mogły się tam gdzieś w kosmosie rozwinąć jakieś prymitywy które czytać i pisać nie potrafią.


A tak nawiasem mówiąc to w wiadomościach usłyszałem że jak Amerykanie zrobili te oblężenia na Osame Bin Ladena to użyli jakichś specjalnych śmigłowców czy czegoś takiego i gdy jeden miał awarię został wysadzony ;] Być może to właśnie technologia z Area 51 ;]
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

A więc Roswell - nie musze nić dopisywać. Pojawiło się nagranie, domniemanego kosmity który roztrzaskał się własnie tam. Co o tym sadzicie? poniżej link:

Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Strefa 51

Post autor: Ignorant »

Fejk jak nic ;]


ps. Fajny ma golfik na sobie :PP ^^
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Strefa 51

Post autor: IteratorZX81 »

Ignorant, to to akurat nie jest fejk. Powód? Czegoś takiego nie da się zrobić domowymi środkami (czas renderu liczyłby się w tygodniach, jeśli nie w latach), a kukiełki też nie wchodzą w rachubę.

Po za tym film był prawdopodobnie puszczony na projektorze i nagrywany z niego cyfrówką (świadczy o tym dźwięk projektora). Film jest też prawdopodobnie spowolniony (nie wiem, czy celowo czy nie) więc ruchy wyglądają nieco sztucznie.

Polecam też obejrzeć świetną analizę wykonaną przez usera VParanormal1 dosŧępną pod adresem .
intel1993

Re: Strefa 51

Post autor: intel1993 »

Rząd co roku na utrzymanie strefy 51 i badań tam prowadzonych wydaje około 5 miliardów dolarów czytałem to gdzieś chyba na onet.pl
Badania na pewno są tam prowadzone sam rząd USA trzyma wszystko pod kluczem by nie było wycieku naukowcy którzy tam pracują są przeważnie w tej bazie przez całe życie w raz z rodzinami.
Nie oficjalnie mówi się że pod area 51 jest pod ziemne miasto.
Codziennie nad bazą są widywane samoloty wojskowe i inne obiekty jeżeli by nie było nic w tej bazie nie było by ostrzeżeń posterunków i patroli teren do okoła bazy jest pod monitoringiem,zasiekami oraz zaminowany jest. także wiadomo iż wejście na ten teren wiąże się z postępowaniem karnym a gdy byśmy się do stali do bazy to o nas nikt więcej nie usłyszy a rząd się postara i wymaże naszą postać z kart.
Jak sami wiecie w strefie 51 i innych bazach testowane są nieznane nam samoloty dlatego baza posiadał tak wielki pas który ma 9,5km chodź najnowszy model samolotu wykorzysta max 4km pasa.
Sam śmiało stwierdzam iż w tej bazie są rzeczy tajne o których nam się nie śniło i nigdy nie będzie nam dane się tego dowiedzieć ludzie pracujący w tej bazie przebywają tam aż do śmierci ci którzy rzekomo pracowali w tej bazie i udzielają się w mediach to tak naprawdę nic nie wiedzą mają tylko duża wyobraznie.Rząd nie zezwolił by na taki wyciek informacji a tak tajnego miejsca wiele słyszałem o atakach hakerów którzy próbowali czegoś się dowiedzieć o bazie ale,są tak pilnowane że na próbach się tu kończy. każdy wyciek informacji jest zaraz zasypywany taka masą informacji że staje się nie prawdziwy a ludzie nie umieją w dzisiejszym świecie rozumować tego racjonalnie.
Artur1996

Re: Strefa 51

Post autor: Artur1996 »

Na pewno Strefa 51 jest ważnym ośrodkiem gdzie testowane są samoloty nowej generacji i różne takie ale gdzie w takim razie trafiły szczątki kosmitów z incydentu w Roswell,jeżeli wogóle coś się tam rozbiło ale ja w to głęboko wierze że tak,nie wiem jak wy.Sam jest owiany legendą tego miejsca ale chyba się nigdy nie dowiemy ponieważ jest to jedna z najbardziej strzeżonych baz wojskowych w USA.
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Strefa 51

Post autor: Stochu »

Artur także wierze że w Roswell coś się rozbiło, gdyż było tam silne promieniowanie itp. w dodatku ostatnio PODOBNO FBI ujawniło dokumenty że tam wylądowało UFO. Moim zdaniem to właśnie tam są szczątki UFO, bo gdzie indziej jak nie tam? Wierze w UFo i wierze że Area 51 skrywa cos genialnego...ale o tym się nie dowiemy nic.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”