Moja historia...

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Moja historia...

Post autor: IteratorZX81 »

Hm.. Bardzo dziwna i ciekawa relacja. Co do załamania promieni, to tu nie chodzi o słońce tylko ogólnie o światło, a księżyc świeci światłem odbitym od słońca (chociaż akurat źródło światła się nie liczy). Jednak fioletowej poświaty i obiektu nie jestem w stanie wytłumaczyć, ani tego, że było kratery widać (z Ziemi można je zobaczyć tylko przez teleskop, chyba, że to jakiś gigant).

Umiesz rysować/robić grafikę komputerową? Jeśli tak, to może spróbuj stworzyć arta jak to mniej-więcej wyglądało (mimo, że to nie jest dowód w sensie stricte, jednak ułatwia ocenę, gdyż zdanie np. "widziałem piłkę" może dla ciebie znaczyć piłkę do nogi, a dla mnie do kosza, a dla kogoś innego - plażową). Naprawdę taki art by ułatwił sprawę - myślę, że nie tylko mi.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Moja historia...

Post autor: ifar15 »

dokładnie. czekamy więc na arta.
tak

Re: Moja historia...

Post autor: tak »

Co jedliście tego dnia?
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Moja historia...

Post autor: IteratorZX81 »

A co to ma do rzeczy?
Awatar użytkownika
krzysiek_18
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2005-05-09, 16:39
Lokalizacja: Opole

Re: Moja historia...

Post autor: krzysiek_18 »

Hm.. w żadnym wypadku nie dyskryminuję Twojej opowieści, jednakże to co piszesz jest bardzo ciekawe. Dziwna sprawa jest z tymi zjawiskami światła. Osobiście kiedyś zaobserwowałem tęczę o dość dużych rozmiarach i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tęcza ta widoczna była w zenicie i zataczała pełny okrąg dookoła punktu zenitalnego.. :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”