Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
ktototaki

Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: ktototaki »

Dnia 2/3 Czerwca około północy wracając od dziewczyny zauważyłem na początku światło, pomyślałem ze to jakis samochód lub cos innego po przejechaniu 3 km, i zjechaniu z górki rozbłysło się swiatło które jak się poźniej okazało było widac z odległośći 7 Km, zatrzymałem się przy rzece, zgasiłem silnik i światła, patrząc na dany obiekt zauważyłem ze albo się znajdował na torach na Trasie Warszawa Gdynia lub w bliskiej okolicy torów, ale nie przypominało to Lokomotywy lub wagonu, poznieważ lokomotywa napewno nie jest w stanie świecic tak jak świecił dany obiekt, zrobiłem zdjęcia dwoma telefonami i odjechałem z tego miejsca, światła było widac z połowy miasta, wracając za okolo 15-20 min tą samą trasą obiekt świecił znacznie słabiej, po odjechaniu 7 km do niedalekiej wioski okazało się ze widac te swiało z odległosci właśnie 7 km, było to potężne światło i rozbłysk na niebie, Po opowiedzeniu sytuacji dziewczynie roześmiała się, ale gdy pokazałem jej zdjęcia oraz po zwinięciu rolety w jej pokoju te własnie światło, uwieżyła mi.

a teraz 2 zdjęcia
Obrazek

Obrazek

Zastanawia mnie teraz tylko to, czy to mogł byc jakiś obiekt kolei czy jakis inny niezidetyfikowany obiekt.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: IteratorZX81 »

Hm... Zdjęcia dość słabej jakości, jak to większość zdjęć komórek, także nie jestem nic bliższego w stanie powiedzieć. Przede wszystkim brak jakichkolwiek punktów odniesienia wg. których można by było stwierdzić, czy obiekt jest na ziemi, czy może "nieco" wyżej. Nie twierdzę, że kłamiesz, co to to nie, ale naprawdę ciężko po tych zdjęciach stwierdzić gdzie był ten obiekt. Także sprawa pozostaje otwarta.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: Chantelle »

Nawet fajne te zdjecia, ale moze to jakies duze lampy ,jak te na stadionach? Nie wiem sama , a bylo to wysoko na niebie?
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: ifar15 »

hmm powiedz czy widziałeś moment kiedy obiekt znika
ktototaki

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: ktototaki »

Nie, nie widziałem jak obiekt znika, był dość długo, myslę że mógł to być jakiś wagon, ale takiego nigdy nie widziałem i to daleko za stacją samotnie by nie stał oświetlony jak choinka,, obiek był na wysokośći mniej wiecej jak wał kolejowy , ja byłem w odległosci jakis 200-300 m od obiektu.

Obrazek
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: ifar15 »

hmm czyli po prostu po pewnym czasie znudziło Ci się jego obserwowanie. Powiedz mi czy nastepnego dnia obiektu już nie było?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: Ignorant »

No raczej na niego nie poczekało ;]
ktototaki

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: ktototaki »

Niee juz go nie było jechałem dosc rano okolo 6.
Loucas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 71
Rejestracja: 2008-12-13, 22:53
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: Loucas »

Ten obiekt ma kształt jakby był żywcem wyjęty z filmu Żandarm i kosmici. Wnioskując: albo to jakieś lampy, albo kosmici latają szrotem z lat 60tych.

Ale nie twierdzę, że to kit.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: Ivellios »

zwinięciu rolety w jej pokoju te własnie światło
Kiedy jej to opowiadałeś? Bo zdanie w pierwszym poście jest tak skonstruowane, że światło było wtedy widoczne.
Albo to ja już przysypiam...
Awatar użytkownika
krzysiek_18
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2005-05-09, 16:39
Lokalizacja: Opole

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: krzysiek_18 »

Na pierwszy rzut oka wgląda to jak zapalony jupiter ze stadionu sportowego. Pisałeś, że był ów obiekt widoczny na wysokości wału kolejowego lub na nim.. więc nasuwa mi się od razu pytanie, co z trakcjami? Obiekt wleciał pod trakcję żeby naładować baterie? :roll:
Przypomina mi to drezynę "naprawczą", które posiada nasze kochane PKP. Posiadają one zacny zapas reflektorów by można było pracować nocą.
Po prawej stronie "brakuje" jednego światła(drugie od prawej). W dużym powiększeniu ów foci można dostrzec zarys sylwetki jakiegoś człowieka(w miejscu defektu oświetlenia :)).
Ostatnio zmieniony 2010-09-03, 22:02 przez krzysiek_18, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: Spooky Fox »

Na pierwszym zdjęciu to jakby jakiś pociąg, albo cóś...Przód oświetlony, a za nim dwa światełka, które mogłyby być między wagonami. Ale z drugiej strony żadna polska lokomotywa nie jest tak oświetlona.

Ogólnie wielka szkoda, że zdjęcia robione kalkulatorem ;] I szkoda, że nie ma żadnego punktu odniesienia. Wtedy można byłoby coś o tym powiedzieć.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Post autor: FaKtoMaaN »

zdjęcie jakby odbity w szybie okiennej świecący żyrandol..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”