UFO jakie mają nastawienia

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia

czy ufo są nastawieni pokojowo

Czas głosowania minął 2009-03-22, 12:27

TAK
5
42%
NIE
7
58%
 
Liczba głosów: 12
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Ruskof »

Beowulf-A ja uwazam,ze tak piszesz poniewaz pewnie brak ci prawdziwych argumentow.Jak juz krypto (jesli tak moge cie nazwac Kryptozoolog :P ) powiedzial,zaden temat nie jest bez sensu,a forum po to jest zeby o tym dyskutowac.
Nie musimy miec dowodow na to ze kosmici to czy tamto czy owamto...Zeby pisac o tym w tym temacie,piszemy tu przede wszystkim zeby podzielic się zdaniami na ten temat i dojsc do wspolnego porozumienia.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Kryptozoolog »

Nazywaj mnie jak chcesz :P
Ale w sumie teorie różnią się dlatego że każdy z nas ma inne wyobrażenie kosmitów. I myślę że o to mu chodziło, bez konkretnego ''czegoś'' nie będzie dyskusji o jednym, ale o ogólnej wersji. Jednak to jest nadal dyskusja i zawsze pożyteczna, więc nie ma sensu mówić że trzeba zamknąć bo (taka mała rada) admin lub mod wie swoje :D
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Ruskof »

W takim razie slucham czy masz jakies argumenty do dalszej dyskusji na ten temat :mrgreen:
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Kryptozoolog »

Jestem ciekawy jak inni sobie wyobrażają kosmitów :grin:
Oczywiście, musimy się też zastanowić nad definicją kosmity. Może to być każda istota pozaziemska, czyli też jakiś mały organizm lub wirus.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Ruskof »

Ja wyobrazam sobie kosmitow jako zielono-szarych ludkow z wielkimi czarnymi oczami (takie jak na zdjeciu profilu od fakto) o okolo metrowej wysokosci (za niedlugo cos takiego napisze w nowym artykule) z pokojowym nastawieniem.
Mysle ze logicznie pojmujac slowo "kosmita",mozna się domyslic ze to istota pozaziemska z rozumem,nie jakas czasteczka czy inna alchemia :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

wygląd może i tak:P ale kolor to bym obstawiał szary:P:D
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Ruskof »

I jeszcze dodam ze w takim metalicznym bialym stroju z jakims sprzecikiem na plecach,i bez nieowlosionych :P
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: |-_-| »

Cóż, według mnie są to metrowe obślizgłe istotki, o ukośnych, czarnych, ale nie ogromnych oczkach. Posturą przypominające nieco człowieka. Barwy szarej, jak napisał Fakto. :P
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Beowulf »

Humanoidalne istoty o różnym wzroście, o dużych głowach i stosunkowo małych tułowiach... Mogą być podzieleni tak jak u nas, biali, czarni, żółci i brązowi (ale w ich przypadku może to być kolor niebieski, zielony, czerwony i...różowy :mrgreen: :lol: )

Pozdrawiam!

PS: Mogą być podobne do Faktomana :grin: ( żart )
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: |-_-| »

Różowy... xD
Oczywiście, musimy się też zastanowić nad definicją kosmity.
Ja mianem kosmity określam istoty przebywające na tych ich spodkach, pojazdach, czy jak kto woli.
Małych organizmów, wirusów bym tak nie określiła.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Kryptozoolog »

|-_-| pisze:Małych organizmów, wirusów bym tak nie określiła.
Ja też bym nie chciał, jednak kosmita jest każdą istotą pozaziemską, nawet małym wirusem... niestety.
Myślę że kosmici jeśli mieli by już mieć latające spodki, ręce, nogi i wszystko co młodsi gracze robią w grze SPORE podczas tej nawałnicy pytań i świadków, którzy widzieli kosmitów były by to mniejsze od nas stworzenia z długimi rękoma, nie tak wielkimi jednak dość dużymi głowami jak na ich małe ciało oraz o dość chudej i wątłej budowie.
Drugie wyobrażenie kosmitów to murzyni :D Specjalnie dla administratora tłumaczę się że kierowałem się tym tylko dlatego że kiedyś wszyscy ludzie byli czarni i zaczęli się zmieniać po ''emigracji'' na nowe tereny, a znacie moją szaloną teorię że ludzie dawni tacy jak my chcąc uchronić gatunek przed zagładą np. kometą lecącą do ich planety wsadzili nas jako małe żyjątka do meteorytu i wysłali na Ziemię - dobrze im znaną planetę gdzie były dobre warunki do życia. Żyjątka będące w meteorycie po zderzeniu mogą przeżyć, więc wyszły, kopulowały się, rosły, zmieniały aż osiągnęły wygląd ich ojców :D
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Beowulf »

Kryptozoolog ciekawa teza nie powiem... :D
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Ruskof »

Ja powiem ze moge się zgodzic z twoja teoria,oczywiscie wykluczajac dotychczasowa teorie ze swiat moglby powstac zaledwie 6000 lat temu (smieszne bzdury :rotfl: )
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Kryptozoolog »

Przecież nie ma takiej teorii :D
Tak tylko mówią nasi przyjaciele z parafii.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: IteratorZX81 »

Beowulf pisze:Owszem wieżę, że istnieją obce cywilizacje
A wysoka to twoja WIEŻA chociaż?
Beowulf pisze:lecz tysiące lat świetlnych od naszej małej planety...
Zonk! najbliższe planety nadające się do życia (oczywiście w naszym wąskim, ludzkim rozumieniu) znajdują się około 20-40 l.y. od Ziemi.
Beowulf pisze:A biorąc pod uwagę słuszność Teorii względności A.Einsteina, ludzkość nigdy nie osiągnie prędkości światła (kto czytał ten wie dlaczego).
Czytałem. Niestety ta sama teoria zakłada istnienie czegoś zwanego zagięciem czasoprzestrzeni Obrazowo: Masz dwie kropki

Kod: Zaznacz cały

A.                   .B
Normalnie duża odległość, nie? Teraz "zaginamy kartkę".

Kod: Zaznacz cały

A.     .B
Kropki są bliżej. Jeśli zagniemy zaś kartkę odpowiednio mocna, to...

Kod: Zaznacz cały

   A.B   
...kropki się będą nakładać i wyjdziemy od razu w punkcie B. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trudno zrobić "generator tuneli czasoprzestrzennych", ale z punktu widzenia fizyki teoretycznej jest to możliwe. A jeśli weźmiemy pod uwagę fizykę kwantową (każda cząstka może być w wielu miejscach jednocześnie) to...

No, wnioski zostawiam wam.

A co do tematu, to życie pozaziemskie (zwierzątka, kwiatki, bakterie, wirusy) na 100% istnieje. To czy istnieje inteligentne życie poza Ziemią to inna sprawa. Ja wierzę, że istnieje. WIEM, że istnieje. I jest do nas pokojowo nastawione.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Ruskof »

I jest do nas pokojowo nastawione
Tak pewnie to mowisz jakbys wiedzial ze tak sa.Ale czy masz jakis dowod?Spotkales się z nimi?Moze na piwo z nimi poszles?
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: IteratorZX81 »

Powiem tak: namacalnego dowodu nie mam. A nawet gdybym miał, pewnie taki Darnok zaraz by go podważył (ciężki przypadek - widział ufo, a nie wierzy). Więc jakoś tak nie bardzo mogę swoje teorie udowodnić. A na piwie nie byłem, bo ja nie pijący - nawet czekoladek z alkoholem nie ruszam, a spirytusu używam tylko do czyszczenia. Jednak czy mam rację? Tak, mam. Nie wiem jak wam to udowodnić, ale jedno jest pewne - ujawnienie już niedługo nastąpi. Oni gdyby chcieli się ujawnić, to żadne ziemskie agencje rządowe nie byłyby w stanie ich powstrzymać. Niedługo nastąpi ten czas. Nie można dłużej czekać.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Spooky Fox »

Ufoki przylecą, wystawią dwa palce w pokojowym geście ze słowami na ustach "we are coming with peace", po czym wyjmą swoje termojądrowe blasterkałasznikowy i nas wszystkich powystrzelają. Tych najsilniejszych i najmądrzejszych zostawią, żeby pracowali w obozach. A u mnie i u Krzyśka (Fakto) obudzą uśpione warstwy, przemienią nas z powrotem w swoich pobratymców i razem stąd odlecimy, zostawiając kolejną podbitą planetę w ich krucjacie.

Jak wam się to podoba? xD

Tak wiem, to są zalążki paranoi...ale nie bójcie się o mnie... xD
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: IteratorZX81 »

Wiesz... Ty oglądałeś ostatnio Marsjanie atakują, co nie? Jak by chcieli nas powybijać to by nie czekali aż się tak rozwiniemy, tylko by nas *** w cholerę jeszcze przy średniowieczu, albo nawet prehistorii.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Spooky Fox »

Ja? Ja ostatnio oglądam coś bardziej fascynującego niż Marsjanie Atakują xD

Poza tym, co to by była dla nich za zabawa? Oni jakieś termoblastery, a ludzie tarcze i miecze. Phi...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”