UFO jakie mają nastawienia

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia

czy ufo są nastawieni pokojowo

Czas głosowania minął 2009-03-22, 12:27

TAK
5
42%
NIE
7
58%
 
Liczba głosów: 12
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Darnok »

Ludzie według nich są bezbronni... Mają taką technologie, że nawet jakby cały świat złączył by swoje siły i tak byśmy z nimi nie wygrali... Więc wątpię w to, że są do nas źle nastawieni. Z taką technologią co "ONI" mają dawno już mogliby nas zniszczyć..

Ale dlaczego zakładasz, że mają taką technologię, że o nas wiedzą, że nie mają złych zamiarów, skoro nie ma nawet przesłanek, że istnieją?
Wierzę w pozaziemskie cywilizacje, ale też ufam fizyce. Odległości są kosmiczne, więc jedyny komunikat, jaki odbierzemy, to fale radiowe, albo coś w ten deseń.
Sceny z "Dnia Niepodległości" nie ujrzymy.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: |-_-| »

Adanek pisze:Ludzie według nich są bezbronni... Mają taką technologie, że nawet jakby cały świat złączył by swoje siły i tak byśmy z nimi nie wygrali... Więc wątpię w to, że są do nas źle nastawieni. Z taką technologią co "ONI" mają dawno już mogliby nas zniszczyć...
Adanek, skąd możesz wiedzieć, że oni tak sądzą? I jakaż to technologia? (no, oprócz latających spodków :lol: )
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Adanek »

Wierzę w pozaziemskie cywilizacje, ale też ufam fizyce.skoro nie ma nawet przesłanek, że istnieją?
Sam Sobie zaprzeczasz :)



A co do tych odległości to powiedz mi jedno z tą fizyką.. Dlaczego akurat oni przylatują i jakoś pokonują tą odległość (powiedzmy w krótkim czasie) Wytłumacz mi tylko to :)
(no, oprócz latających spodków
A widzisz żeby ludzie latali spodkami, bo ja akurat nie??
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Darnok »

Wierzę w pozaziemskie cywilizacje, ale też ufam fizyce.skoro nie ma nawet przesłanek, że istnieją?
Czemu zaprzeczam?
Wierzę, że istnieją, ale z drugiej strony WIEM, że się o nich najprawdopodobniej nie dowiemy. Oni zresztą o nas też.
A co do tych odległości to powiedz mi jedno z tą fizyką.. Dlaczego akurat oni przylatują i jakoś pokonują tą odległość (powiedzmy w krótkim czasie) Wytłumacz mi tylko to :)
Czyżbym przegapił pierwszy kontakt? pamiętajmy, że kolorowe światełka w nocy mogą być pochodzenia ziemskiego. Sam widziałem właśnie takie trójkolorowe światełko, ale nie twierdzę, że to muszą być kosmici (chociaż tak byłoby wygodniej :) )
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Adanek »

Powiedz jak oni mogą o nas nie wiedzieć jak są uprowadzenia przez obce cywilizacje.... Sam Sobie odpowiadasz na pytania. Nie rozumiem Ciebie jak i twoich postów :) (nie obraź się) Czy ja gdzieś napisałem, że wszystko co widzę (ja, Ty, inni ludzie) to "UFO"?? Nie.

Oni o nas wiedzą tylko my o nich nie bardzo wiemy....

Pozdrawiam Adrian :)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: |-_-| »

Adanek pisze:
(no, oprócz latających spodków
A widzisz żeby ludzie latali spodkami, bo ja akurat nie??
A widzisz, by UFO latało samolotami?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Sothis »

Adanek pisze: jak są uprowadzenia przez obce cywilizacje....
Są? ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Arek »

Jeżeli już mówimy o tym jakie mają nastawienia to warto zamieścić tutaj pewien wycinek art.:
"Czasami w relacjach spotykamy się z przejawami wszechobecnego chamstwa...

W lipcu 1953 roku w Villares des Saz w Hiszpanii, Maximo Munos Olivares (lat 14) usłyszał gwizd, który zwrócił jego uwagę na „wielki balon" znajdujący się z tyłu. Ze srebrzystego obiektu wyłoniły się następnie trzy istoty o wzroście ok. 60 cm. posiadające wyraźne orientalne cechy. Mówiły w języku, którego nie rozumial, jednakże nastoletni analfabeta znał jedynie swą ojczystą mowę. Posiadały także coś w rodzaju kapelusza z wizjerem. Jeden z nich... uderzył wkrótce chłopca w twarz, zaś potem niezbyt miła trójka ponownie zniknęła w obiekcie, który niespodziewanie zapłonął, zagwizdał i odleciał niczym rakieta.

6 grudnia 1965 roku w Sauce Viejo w Argentynie kolejarz Cesar T. Gallardo zdumiał się, gdy nagle przestała działać jego lampa karbidowa i radio. Wkrótce za oknem budki, w której spał zauważył dziwne światła, zaś w środku pojawiła się lśniąca istota, która... podarła jego gazetę (którą czytał), wylała zawartość puszki z olejem do niewielkiego pojemniczka i wyszła zostawiając świadka w stanie szoku. Co ciekawe, inne osoby również zaobserwowały „świetlistego człowieka" spacerującego wzdłuż trakcji.

19 października 1954 roku we włoskim Fabiano dwaj mężczyźni zaobserwowali obiekt w kształcie dysku, który emitował gwałtowne błyski. Na jego czubku znajdowała się antena. Niedługo potem po spuszczonej z obiektu drabinie zeszły dwie postaci przypominające roboty o przeszywających czerwonych oczach, powiedziały do mężczyzn coś w niezrozumiały języku i wróciły na pokład.

Ale zdarzają się także miłe akcenty. 10 września pamiętnego roku 1954, pan Mazaur, rolnik z Mourieras we Francji, wracał do domu, gdy nagle zauważył średniego wzrostu istotę w hełmie, która czyniła w jego kierunku przyjazne gesty, a następnie uciekła w krzaki, skąd potem udała się do obiektu w kształcie cygara, który odleciał w kierunku Limoges. "

Jakby ktoś chciał poczytać więcej to tutaj cały art.:
http://paranormalne.eu/fenomen-ufo/ufo- ... -doskonali
Można się pośmiać, takich przykładów znam więcej. Niedawno temu na pomorzu kierowca ciężarówki (było to niedaleko Koszalina) został zapytany , nie nie zapytany, on się tam zatrymał bo uwidział te istoty, po krótkiej rozmowie oświadczyli mu że on jest pierwszym człowiekiem który ma kontakt z rasą pozaziemską :D :D
Nie ma co ukrywać, zdarzają się tak śmieszne przypadki że nawet po 15-tu latach interesowania się tym fenomenem ( w moim przypadku) są dni że śmieję się serdecznie z niektórych spotkań.
pozdro
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: |-_-| »

Nie wiemy w jakim stopniu wyżej opisane zdarzenia są prawdziwe. ;]
Może jedni są do nas przyjaźnie nastawieni, inni nie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Darnok »

ak są uprowadzenia przez obce cywilizacje
Znajdź mi jedno porwanie, w którym złapano kosmitę, ew. nagrano, jak kosmici wyciągają z łóżka porwanego. Nie ma porwań, w których jedyną opcją są kosmici- są tylko porwania, których jeszcze nie wytłumaczono.
zy ja gdzieś napisałem, że wszystko co widzę (ja, Ty, inni ludzie) to "UFO"?? Nie.
Ja ci tego nie przypisuję ;) po prostu piszesz tak, jakby to były potwierdzone naukowo przypadki ;)
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Adanek »

Widzę Darnok że się nie zrozumiemy :) Możliwe, że tak jak napisała |-_-| jest parę innych cywilizacji i jedni są przyjaźnie nastawieni a drudzy już nie.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Arek »

Z obszernej literatury na temat obcych możemy wywnioskować że są rasy przychylnie nam nastawione, oraz rasy nieprzychylne, jak np. te z Oriona które tylko czekają na przejęcie Ziemi w swoje ręce. To wszystko literatura, czy tak jest naprawdę to trudno sprawdzić,można w to wierzyć lub nie , jak kto woli.
Zastanówmy się co my zrobiliśmy gdyby odkryto niedaleko nas jakąś planetę gdzie żyją małpopodobne kreatury na tyle inteligentne że umieją się już posługiwać pierwszymi narzędziami. Wiem że takiej planety blisko nas nie ma, bo to niemożliwe (żeby Darnok mnie za to nie zjechał), ale przypuśćmy taką możliwość na chwilę.
Co byśmy zrobili?
- zniszczyli ich, zanim oni kiedyś nas?. Chyba nie, jesteśmy dość cywilizowani żeby na razie to wykluczyć.
-nawiązali kontakt,zaczęlibyśmy im pomagać? To możliwy błąd, oile byśmy ich nie zarazili naszymi chorobami,wirusami to na pewno naszą kulturą, a jeszcze gorzej naszymi religiami.
-tylko obserwowali z ukrycia? To jest chyba najlepszy pomysł,to bardzo dobry pomysł, obserwować i nie wtrącać się, zobaczyć w jakim kierunku się wszystko rozwinie, jakich technologi się dorobią, jakie będą mieć kłopoty i jakie rozwiązania. Jakie religie powstaną, jak ich ewolucja będzie przebiegać, itd.itd.
Może to właśnie obcy z nami robią?, są tutaj przyglądają się, niekiedy komuś coś pomogą, ale w taki sposób że na ich działalność nie mamy 100% dowodów i właśnie o to idzie że nie umiemy udowodnić że ufo tu jest bo nikt oficjlnie takiego spodka nie "złapał" i dokładnie taki mamy ogólny światopogląd że nie umiemy udowodnić
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Spock »

Co byśmy zrobili ?

Zależy skąd byśmy przylecieli. Kolumb i Magellan przybyli z dumnej Kościołem i Koroną Europy i za szczyt ideału pojmowali szerzenie jej wspaniałej cywilizacji. Czyli nawracanie tubylców i wasalizacja ich ziem.
Podobny mechanizm zadziała na innych planetach. Zabierzemy ze sobą wszystkie pytania i cele bieżącej epoki. Wszędzie tam, gdzie dotrzemy, będziemy zakładać nową Ziemię.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: |-_-| »

A w rezultacie tylko pogarszać sytuację.
Sądzę, że ludzie nie byliby w stanie obserwować z ukrycia, bo zwyczajnie ciekawość i głupota by im na to nie pozwoliła.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Adanek »

I znając ludzi w końcu by chcieli jakoś nad nimi zapanować :P I takie to byłoby obserwowanie z ukrycia przez max 2 dni nie więcej :D
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Spock »

W praktyce wygląda to tak: najpierw przybywają naukowcy, kartografowie, biolodzy, itp. Nie ingerują w lokalne życie, robią tylko badania, pomiary, spisują raporty. Potem przybywają inżynierowie; korzystając z notatek poprzednich ekip, zakładają bazy, budują port, drogi, tworząc pierwszy przyczółek cywilizacji. Za nimi nadchodzą przedsiębiorcy i osadnicy. Rozpoczyna się eksploatacja dziewiczego lądu. A na końcu, gdy już powstaną miasta i wygodna infrastruktura, wtedy przychodzą turyści.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Adanek »

Zapomniałeś o rządzie :)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: |-_-| »

Rząd Amerykanski wie ! i sadze ze oni maja niejeden taki statek i niejednego obcego w swojej bazie !! to samo jest nasa co petagon !! JEDNA WIELKA MAFIA !!!
No no, nie róbmy z tego "Dnia Niepodległości". :P
UFO dość często odwiedzają naszą planetę, więc niemożliwym jest by o nas nie wiedzieli. Tak myślę.
To samo tyczy się nas, a przynajmniej części.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Adanek »

Jak Obca Cywilizacja sama się nie ujawni to nigdy się o nich nie dowiemy. Możemy polegać tylko na obserwacjach ludzi jak i na własnych....
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”