O UFO ogólnie

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

Dokładnie , to tak jak z końcem świata, był 1999 , 2000, 2010 , 2012 teraz 2015 będzie.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: UFOszaman »

No dobrze, może UFO istnieje może nie ale coś się dziej na świecie w temacie UFO.Są odpowiednie instytuty badań UFO, są tajne bazy wojskowe ( np. baza w USA strefa 51 ) gdzie prowadzą jakieś badania nad " techniką pojazdów UFO " .Myślę, że jak by nie istnieli - to by była cisza o UFO.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

Oj nie nie nie , nikt tu nie mówi że UFO nie ma! Tylko o tym że jak by chcieli zaatakować to by chcieli już dawno . A po drugie , to uważaj bo ktoś z NASA albo Rządów USA itp , powie ci prawdę o UFO. Oni myślą , że ludzie dalej żyją w 19 czy 20 wieku , gdzie wszystkich nowości się bali , teraz temat UFO nie wywołał by myślę Chaosu u cywili . Ale myślę , że robią słusznie czekając jeszcze z rok,2 może 3. Bo faktycznie , muszą stopniowo o tym informować , ALE , oni fakt nie informują . Choć są przecieki o istnieniu UFO , i co mnie ciekawi , w Stanach , jak ktoś z Wojskowych lub rządu , zaczyna temat UFO , (Konkretne informacje) zaraz Ginie lub znika bez śladu . Lub uznaje się go za chorego psychicznie przez rząd , i zamyka się w odpowiednich ośrodkach.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

1.Podróbka
2.Nad tym można pomyśleć
3.Nie odtwarza mi się
4.Fix
5.Podróbka
6.Nie mam pojęcia co to jest , ale myślę , że raczej nie UFO , gdyby to było UFO , świadczyło by to o tym że są w głębi ziemi . Co raczej jest nikłym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: UFOszaman »

Bowner - co do tych " znikających " wojskowych w USA to się nie zgodzę. Jeżeli któryś z wojskowych wypowie się o UFO, to albo ten temat wojsko szybko " ucina " albo jeżeli to była jakaś tajemnica to gościa zwalniają do cywila, a w cywilu " pożerają " go media.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Dalsze informacje na stronie Lindy:

Zdjęcia przy użyciu teleskopu oraz rozmowa z świadkiem

http://www.earthfiles.com/news.php?ID=2 ... nvironment

Ciekawe jest to że najpierw były to dwa objekty które połączyły się w jeden
Ostatnio zmieniony 2012-11-02, 00:22 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

Moim zdaniem to nie jest autentyczne zdjęcie UFO . Jest to raczej jakiś odbłysk promieni słonecznych . Mi się takie zdjęcia też zdarzają , więc o UFO raczej tu nie ma co mówić.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: UFOszaman »

To UFO na zdjęciach wyglądają jak dwie świecące neonówki zapakowane w worek foliowy :)
Ponadto są nie wyraźne przy odbiciach promieni słonecznych.Ale wiadomo co to jest - może odmiana podłużnych UFO ?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Inny świadek dwa dni póżniej widział bardzo podobny objekt:

http://www.earthfiles.com/news.php?ID=2 ... nvironment
Ostatnio zmieniony 2012-11-08, 23:41 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Co do postu Bownera ( http://www.paranormalium.pl/post146083.html#p146083 - nie będę cytował, bo długawy, a nie chcę forum zaśmiecać - rany ile to ja bym dał za tag spoiler ).

Ja myślę że to nie tak. Myślę że rządy (o ile wiedzą) stosują taktykę "przecieków kontrolowanych". Wszak łatwiej się wyprzeć w razie gdyby ludzie faktycznie spanikowali że przecież oni nic takiego nie mówili niż naprostowywać po "oficjalnym" oświadczeniu które wywołałoby panikę.

Uważam też, że jakaś panika zawsze będzie - tu chodzi nie o to aby jej uniknąć całkowicie, ale aby zminimalizować ją do poziomu niegroźnego (małe rozróby w miejscowościach o których słyszeli tylko ich mieszkańcy zamiast potężnej np. w takim Detroit).

Co więcej, moim zdaniem przygotowują nas już od lat 90, a może nawet i wcześniej. Możliwym jest że niektórzy "autorzy sf" to tak naprawdę byli pracownicy "tajnych projektów", którym zezwolono na opisanie swoich doświadczeń w bezpiecznej formie (książki/filmu/serialu SF). W razie wpadki, jakiegoś wycieku dokumentu czy czegoś, można powiedzieć, że wyciekły materiały do nowej części powieści czy rekwizyty filmowe. Bardzo użyteczne.

Ponieważ nie mam dowodów na mój ostatni akapit, to tylko takie moje gdybanie. Ale moim zdaniem, jeśli ujawnienie ma niedługo nastąpić to myślę że nastąpi to nie prędzej niż przed 2k15/2k16.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

Ale to prędzej w takich miejscowościach większych będzie panika niż w mniejszych:)

A przy okazji , to co sądzicie o tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=vvSylf91 ... r_embedded

Lub o tym amatorskim nagraniu:
http://www.youtube.com/watch?v=mW7abkOI ... r_embedded

Lub zdjęcia z stacji kosmicznej:
http://www.youtube.com/watch?v=o1izagsg ... r_embedded
kakus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-25, 14:18

Re: O UFO ogólnie

Post autor: kakus »

Przeklejam treść posta co wy na to ?


Nie macie pojęcie jak was okłamują. Nie macie pojęcia kto znajduje się na marsie oraz jakie rzeczy się w tej chwili rozgrywają. No ale można wam pogratulować skoro większość z was wierzy w to co usłyszy w TV. Mars zarówno jak i księżyc jest w całości pokryty starożytnymi ruinami i kompleksami, które można datować na miliony lat. Obszar na Marsie znany jako Grzbiet Tharsis zawiera ruiny starożytnego miasta w wieku około 69 milionów lat. Region Utopia również ma w sobie ruiny miasta, jednakowo starego. Te miasta są tam zasypane od 69 milionów lat. Naprawdę interesujący obszar nazywa się Kanion Doliny Marynarza, gdzie jest starożytne Lirańskie miasto, które jest zasypane od 113 milionów lat. Istnieje też ogromna sieć podziemnych tuneli i jaskiń pod tym całym obszarem. To jest ten obszar, gdzie jest położona ziemska bazy Ewa. Ziemska baza na Marsie o nazwie Ewa jest ogromnym kompleksem pierwotnie zbudowanym miliony lat temu, reaktywowana przy pomocy Szarych dla światowego rządu Ziemi. Rozciąga się na obszarze 190 km i w kilku miejscach ma trzy poziomy głębokości. Mieściła w przybliżeniu 300 000 ludzi, a jej najgłębszy część znajduje się 1800 metrów pod powierzchnią. Ma cztery otwory wyjściowe na powierzchnię, zawierające dwa szyby windowe i dwa ciśnieniowe wloty przez hangary, uzupełnione windami. Innymi słowy, jeżeli lecicie w statku, wlatujecie do hangaru, który zamyka się i jesteście w strefie podnoszonego ciśnienia, która przenosi was do pomieszczeń mieszkalnych. Tak właśnie ta cała rzecz jest zrobiona. Pierwsze Marsjańskie lądowanie przeprowadzone przez „tajny rząd” NSA odbyło się w marcu 1959 roku, kiedy to trzy statki zostały wysłane w region Cydonii. Na tą pierwszą misję udało się tylko 29 osób personelu wojskowego i naukowego. Obszar „ufortyfikowany” pomieścił statki i pracowników podczas gdy baza Ewa została ponownie otwarta z pomocą pewnej grupy pozaziemskiej z którymi to USA jest w kotakcie. Konstrukcje zostały wykonane przez te same grupy, które zrobiły konstrukcje na Księżycu, był to Korpus Inżynierów Wojskowych, Bechtel, A.A. Matthews, Robbins Corporation, Korpus Psi oraz naukowcy i inżynierowie z JPL. Nikt z członków personelu uczestniczącego w tym projekcie nie miał żadnej rodziny, która mogłaby się nimi niepokoić, a wszystkie zapisy o ich istnieniu, poza osobistymi wspomnieniami ludzi na Ziemi, zostały wymazane do czysta przez jednostki NSA Ultra i Niebieski Księżyc (Alfa I i II), które rekrutowały personel dla tej misji.
pytacz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-12-20, 23:58

Re: O UFO ogólnie

Post autor: pytacz »

Witam

Potrzebuje się dowiedzieć z jakiego filmu jest poniższy kadr.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Obrazek
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

Trafiłem na 2 ciekawe nagrania:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZOSI1j-eW0

i

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... YLlwZSZnj0

czy ktoś to może wyjaśnić ? Moze być to Fake , bo w dzień taki jasny odblask to nie ufo raczej , coś w style satelity albo coś. Ale kto wie :)
szukajek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-09, 21:11

Re: O UFO ogólnie

Post autor: szukajek »

http://eol.jsc.nasa.gov/scripts/sseop/Q ... TS61C-31-3
co wy na to? śmieć? kawałek lodu czy NOL?
no i jeszcze takie "zakłócenia" http://www.marsanomalyresearch.com/evid ... andard.jpg
znalezione na wykop.pl
tak mnie zaciekawiło bo dosyć dziwne żeby NASA publikowała na swoich stronach fotografie UFO
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Pytacz, E.T.? Bo wygląda jak postać kosmity z tego filmu.
pytacz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-12-20, 23:58

Re: O UFO ogólnie

Post autor: pytacz »

IteratorZX81 pisze:Pytacz, E.T.? Bo wygląda jak postać kosmity z tego filmu.
Wygląda ale to nie ten film ani też "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" (już sprawdzałem).

O ile to zdjęcie w ogóle pochodzi z jakiegoś filmu. Już sam nie wiem
miro
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-03-14, 01:11

Re: O UFO ogólnie

Post autor: miro »

kakus pisze:Przeklejam treść posta co wy na to ?


Nie macie pojęcie jak was okłamują. Nie macie pojęcia kto znajduje się na marsie oraz jakie rzeczy się w tej chwili rozgrywają. No ale można wam pogratulować skoro większość z was wierzy w to co usłyszy w TV. Mars zarówno jak i księżyc jest w całości pokryty starożytnymi ruinami i kompleksami, które można datować na miliony lat. Obszar na Marsie znany jako Grzbiet Tharsis zawiera ruiny starożytnego miasta w wieku około 69 milionów lat. Region Utopia również ma w sobie ruiny miasta, jednakowo starego. Te miasta są tam zasypane od 69 milionów lat. Naprawdę interesujący obszar nazywa się Kanion Doliny Marynarza, gdzie jest starożytne Lirańskie miasto, które jest zasypane od 113 milionów lat. Istnieje też ogromna sieć podziemnych tuneli i jaskiń pod tym całym obszarem. To jest ten obszar, gdzie jest położona ziemska bazy Ewa. Ziemska baza na Marsie o nazwie Ewa jest ogromnym kompleksem pierwotnie zbudowanym miliony lat temu, reaktywowana przy pomocy Szarych dla światowego rządu Ziemi. Rozciąga się na obszarze 190 km i w kilku miejscach ma trzy poziomy głębokości. Mieściła w przybliżeniu 300 000 ludzi, a jej najgłębszy część znajduje się 1800 metrów pod powierzchnią. Ma cztery otwory wyjściowe na powierzchnię, zawierające dwa szyby windowe i dwa ciśnieniowe wloty przez hangary, uzupełnione windami. Innymi słowy, jeżeli lecicie w statku, wlatujecie do hangaru, który zamyka się i jesteście w strefie podnoszonego ciśnienia, która przenosi was do pomieszczeń mieszkalnych. Tak właśnie ta cała rzecz jest zrobiona. Pierwsze Marsjańskie lądowanie przeprowadzone przez „tajny rząd” NSA odbyło się w marcu 1959 roku, kiedy to trzy statki zostały wysłane w region Cydonii. Na tą pierwszą misję udało się tylko 29 osób personelu wojskowego i naukowego. Obszar „ufortyfikowany” pomieścił statki i pracowników podczas gdy baza Ewa została ponownie otwarta z pomocą pewnej grupy pozaziemskiej z którymi to USA jest w kotakcie. Konstrukcje zostały wykonane przez te same grupy, które zrobiły konstrukcje na Księżycu, był to Korpus Inżynierów Wojskowych, Bechtel, A.A. Matthews, Robbins Corporation, Korpus Psi oraz naukowcy i inżynierowie z JPL. Nikt z członków personelu uczestniczącego w tym projekcie nie miał żadnej rodziny, która mogłaby się nimi niepokoić, a wszystkie zapisy o ich istnieniu, poza osobistymi wspomnieniami ludzi na Ziemi, zostały wymazane do czysta przez jednostki NSA Ultra i Niebieski Księżyc (Alfa I i II), które rekrutowały personel dla tej misji.
Miło się czyta, ale tego typu historie nadają się tylko aby rozbudzić młodzieńczą wyobraźnię. Nie mówię że sam nie chciałbym w nie wierzyć, ale póki co to tylko czcze gadanie bez najmniejszego dowodu.
Awatar użytkownika
Jacob93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2013-01-17, 12:03

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Jacob93 »

Natrafiłem ostatnio na ciekawe nagrania młodego chłopaka z Australii. Z nagrań wynika że odwiedzają go ,,szaraki’’ nie jestem w stanie stwierdzić czy to fake ponieważ niektóre nagrania są naprawdę mocne. Macie tutaj link do jego kanału.

http://www.youtube.com/user/ThePolishedKnob

polecam obejrzeć wszystkie jego filmy od samego początku.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”